Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 18.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Добре де...нови  
Автор Rama (призрак)
Публикувано24.07.01 23:39



защо всъщност е толкова вредно да се яде късно вечер?
И защо точно през нощта съм най-гладна?
Ето - сега уж стискам още, ама....окото ми все към хладилника поглежда...:) Пък наближава полунощ...



Тема Re: Добре де... [re: Rama]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 00:15



Защото изяденото през ноща няма как да си изгори и се натрупва като мазнини.Пък и не е полезно-вместо да ти почиват органите те работят.
Като ти се дояде си намери някаква работа или пии вода ........



Тема Re: Добре де...нови [re: Unknown]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 08:34



I az go imam toia problem, ama obiknovenno kato mi se doiade vecher gledam da se razseia s neshto za 20 min i posle ako oshte sum gladna kato vulk hapvam neshto malko:) Chestno da ti kaja ne vinagi se poluchava. Poniakoga sedia pred TV to gledam niakakvo hurbavo devoiche i si povtariam che triabva mnogo volia.



Тема Re: Добре де...изморявайте сенови [re: Rama]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 14:05



Аз нямам този проблем, вечер съм толкова изморена, че си лягам в 10:30 и спя непробудно до 8:00 сутринта! Понякога се чуствам като пенсионерка, но просто през целия ден не се спирам..........и какво ядене вечер, само за сън мисля.....

Моят съвет е : изморявайте се, нека не ви остава никакво свободно време, тогава човек не мисли за ядене и спи здрав сън!

деси



Тема Re: Добре де...изморявайте сенови [re: deskata]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 16:26



С тоя съвет направо удари в десятката. Евалла.



Тема Re: Добре де...изморявайте сенови [re: deskata]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 19:50



Abe, zareji ti taya rabota.
I az se vrashtam skapana i chesto si lyagam v 22.30, ama ne stava da propusna edinstvenoto si yadene... A ako vse pak tova se sluchi, ela da vidish kade sam kam 2.30 prez noshta. V hladilnika, of course :-))



Тема amerikanskite filmiнови [re: Yana]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 12:52



Да ти кажа право, аз това твоето само я американските филми съм го виждала....и в някои реклами...и ако ти е правило впечатление, те там пият по 1 голяма чаша прясно мляко. Защо не опиташ?

А тук не става въпрос да се пропуска вечерята, особено ако тя е единственото истинско ядене за деня, просто ще ти кажа какво правим ние със съпруга ми от както сме на диета ( вече 4 месеца): преди ходехме много често на ресторанти, а знаеш че диета и ресторант са 2 взаимноизлкючващи се неща. И така прибираме се вечер към 18:30, приготвяме си вечеря, към 19:15 вечеряме и след това излизаме!



Тема Re: amerikanskite filmiнови [re: deskata]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано27.07.01 18:15



Na men pyk hodeneto na picariya mi podpomaga dietata. Kak?
Yam po 1 na den. Ako tova yadene e vkyshti, obiknoveno e "obilno" (kakto kazva edin moy priyatel :-). Ako e v picariya, si e napravo spartansko (v nay-dobriya sluchay malka pica, inache nyakakvi kartofi).



Тема не се излагай !нови [re: deskata]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 18:45



Остави си съпруга на мира и недей да тормозиш човека с диети !



Тема Re: Добре де...нови [re: Rama]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 16:35



ДИРЕКТНО ТИ ОТГОВАРЯМ НА ВЪПРОСА
ИМА 3 ФАЗИ НА ХРАНОСМИЛАНЕТО
НЯКЪДЕ В ЕДНА ДРУГА ТЕМА ГО БЯХ ПИСАЛ
ПЪРВА ФАЗА Е ОТ 19.00 ВЕЧЕРТА ДО 7.00 СУТРИНТА, ТОГАВА ОРГАНИЗМА ПРЕРАБОТВА ТОВА КОЕТО СИ ЯЛ ПРЕДИШНИЯ ДЕН, ХУБАВО Е ОБАЧЕ ДА НЕ СИ ЛЯГАШ В СЕДЕМ ЗАЩОТО КАТО СПИШ И ОРГАНИЗМА РАБОТИ НА НАМАЛЕН РЕЖИМ ТРЯБВА ДА СА МИНАЛИ ПОНЕ 3 ЧАСА ОТ ПОСЛЕДНОТО ЯДЕНЕ
ТАКА ОТ 7 ДО 12 СЕ ИЗХВЪРЛЯТ ВРЕДНИТЕ ВЕЩЕСТВА, ОРГАНИЗМЪТ СЕ ЧИСТИ
ТОГАВА Е ХУБАВО ДА СЕ ЯДАТ ПЛОДОВЕ, ЗАЩОТО ТЕ ПОДПОМАГАТ ПРЕЧИСТВАНЕТО
ТРЕТАТА ФАЗА МИ Е ЛЮБИМАТА МОЖЕШ ДА ЯДЕШ КАКВОТО СИ ИСКАШ БЕЗ ДА СМЕСВАШ БЕЛТЪЧИНИ И ВЪГЛЕХИДРАТИ
И ДВИЖЕНИЕ, НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ
СЕГА МАЛКО ЗА ЛЮБИМОТО НИ МЛЯКО.
НАЙ-ДОБРЕ Е ДА СЕ ПРИЕМА ОТДЕЛНО ИЛИ ИЗОБЩО ДА НЕ СЕ ПРИЕМА :(((((
МАЗНИНАТА В МЛЯКОТО ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ ПРЕПЯТСТВА ОТДЕЛЯНЕТО НА СТОМАШЕН СОК . МЛЯКОТО СЕ УСВОЯВА НЕ В СТОМАХА А В ДВАНАЙСЕТОПРЪСТНИКА ЗАТОВА СТОМАХА НЕ РЕАГИРА СЪС СЕКРЕЦИЯ НА ПРИСЪСТВИЕТО НА МЛЯКОТО , КОЕТО ПРЕЧИ НА УСВОЯВАНЕТО НА ДРУГАТА ХРАНА




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.