Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 24.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема taliaнови  
Авторjulia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 13:48



Imam merki 93/72/94.Kak moga da napravq taliqta si po tanka.Sushto taka kak da se izbavq ot poduvaneto na korema.



Тема taliaнови [re: julia]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 16:08



Gotin zadnik i tynka taliq se pravqt nai-dobre s tichane. Pri polojenie che chovek syvsem e provesil shkembeto pomagat i koremni presi , no pri teb po-efektivno shte e tichane . . . podskachane . . . aerobika i t.n.

Premeri si tochnite merki ; zapochni da tichash po 3-4 kilomentra sys sredno tempo 3 pyti v sedmicata ; sled edin mesec se premeri pak - pochuvstvai razlikata . .

Ako svalish 10 cm ot taliqta shte izglejdash malko stranno s tiq gyrdi deto vadish , no pyk pone vseki propadnal i ne chak tolkova propadnal tip na ulicata shte si krivi vrata sled teb.






Тема Re: taliaнови [re: julia]  
Автор akonitin (непознат )
Публикувано02.07.01 17:22



Стесни я.
Относно подуването на корема, има противозачатъчни средства, ако не помагат не прави секс. Ако обичаш газирани напитки и се тъпчеш като свиня, и не можеш да се откажеш от тези навици, то можеш да си одрежеш носа, тогава никой няма да обръща внимание на широката ти талия и провисналия корем.



Тема Re: taliaнови [re: akonitin]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 19:44



Gotin , struva mi se che veliki postijeniq na choveshkiq genii ot roda na teoremata " Chuval - chuval " na teb ne ti govorqt nishto.



Тема Re: taliaнови [re: Kontra]  
Авторjulia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 15:06



Blagodarq ti za saveta,no ne smqtam 4e shte imam po tunka taliq ako ti4am.Po skoro shte otslabna kato cqlo i shte izgubq gyrdite si.Ako taliqta mi namalee s 10sm i drugite obikolki shte namaleqt s tolkova.Predloji neshto drugo...



Тема Re: taliaнови [re: julia]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 15:28



Zdravei mila Julia,
Shte se opitam da ti dam niakolko suveta lichno izpitani ot men, zastoto i na men stomaha mi se poduva ot vreme na vreme. Ta znachi purvo i moje bi nai vajnoto: nedei da piesh kakvato i da e napitka burzo, navednuj. Opitai se kolkoto i da si jadna da piesh bavno, na glutki, koito sushto da sa munichki. Sushto taka i nedei da iadesh burzo. A puk ako i piivash povechko voda-ot poriaduka na dva litra na den shte bude oshte po dobre. Koremnite presi sushto pomagat, no ima i po efektivni uprajnenia. ima edna knijka na pazara. kazav se stegnata talia samo za deset minuti na den ili neshto podobno. v neia shte namerish niakoi mnogo dobre uprajnenia. Opitai se sushto taka da ne iadesh hrani, koito sudurjat mnogo vuzduh, kato pshenichni pruchici i prochie. Hrani se zdravoslovno i umereno.
Niakude chetoh, che ne birata e prichinata za podutoto koremche, ami neshtata, koito zalivame s neia. Ako si hapvash povehko purjeni kartovki s bira miaslia che niama da ima efekt. Budi postoianna i uporita i shte vidish kolko burzo shte se izchezne podutoto koremche.



Тема Re: Опитай... [re: julia]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано24.07.01 18:15



Опитай да въртиш обръч.
Аз вчера си купих и го правя едва втори ден, така че още не мога да ти кажа дали има резултат, но съм чувала, че било много полезно тъкмо за талията. Няма да повярваш колко изморява, между другото...:)
А за подуването - може да имаш някаква непоносимост към определена храна. Пробвай по няколко дни да ядеш храна само от един вид (например само млечни неща, после картофи и т.н.) и следи внимателно как се чувстваш - така най-лесно можеш да установиш от какво се подуваш, ако хипотезата ми е правилна.
И разбира се, яж разделно. Аз вече така съм свикнала, че ако се натъпча с месо и картофи да речем, ми става лошо и задължително се издувам.:) Обикновено тялото само си казва какво иска и какво не. Стига човек да се вслушва...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.