Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Луничка -една молба.....нови  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 21:38



Здравей,Луничке!
От много време се каня да ти пиша и да ти задам няколко въпроса ,но все не оставаше време.И ето сега като съм ваканция ще имам много време.
Ти все пишеш ,че си отслабнала много,можеш ли да споделиш какъв хранителен режим спазваш,какво физическо натоварване си прилагала,за колко време си отслабнала и разбира се последиците,защото аз трябва да сваля излишния багаж за морето.
Ако искаш ми пиши на адрес
Unknown2001@dir.bg/всеки може да ми пише ако желае/
Предварително ти благодаря.



Тема Re: За Луничка -една молба.....нови [re: Unknown]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано23.07.01 01:01



Здрасти !!!

Съжалявам, че толкова късно отговарям, но сега видях молбата. Ако се поровиш из този клуб, ще прочетеш много мои мнения за това как съм отслабнала. Но това изискава време, аз свалих 10-ина килограма, но за около 5 мсеца, обаче свалянето си е трайно. Моят режим е разделното хранене. То ва е една относително сложна система, но с основни принципи, които са ти достатъчни. Най-важното, е че не се гладува. Запомни няколко неща. До обед само плодове ( ама не нищо да не ядеш) и вода. После запомняш, че стомаха е пригоден да смила само едно концентрирано ядене, а всичко, което не е плод или зеленчук е концентрирана храна. Плодовете се ядат 20 мин. преди ядене и 3 часа след това. Има само едно основно хранене на ден ( по-обилно и на обяд) .През останлото време плодове или сокове от тях. Ако си много гладна на вечеря хапни малко салата, но не и след 20 часа.
Спортувах само отначалото, после училището не ми позволяваше. Но ходех много пеша. По прицип до у-ще сменям 2 превозни средства, аз се качвах само на едното и остатъка пеша.
Най-важното е да не се отчайваш, резултатите не идват веднага. Обаче трябва да си принципна. Ако случайно съгрешиш, си направи 2 плодови дни, само вода и плодове. Можеш да заместиш млечния шоколад с черен, белия хляб с ръжен, но и двете неща не са за предпочитане. Никакво кафе и газирани напитки, нито натурални сокове.
Това е за сега, ако има въпроси питай

Omnia vincit amor


Тема Re: За Луничка -една молба..... [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 10:17



Hey Lunich:)
Kude beshe dosega? Da ne bi da si se vurnala ot Ispania ili vuobshte ne si hodila:)
Kvo stava s tvoita dieta?
Mnogo pozdravi



Тема Re: За Луничка -една молба.....нови [re: Unknown]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.07.01 14:21



А, ето и диетата на Аконитин, лесна е за изпълнение:
По една супена лъжица английска сол преди и след хранене, а, по време на хранене, разкарвай с чаша рициново масло. Само пий повече вода да не се обезводниш много и да ме обвинят в подбудителство към самоубийство, по особено жесток начин.

Не ми се връзвай.


Тема Re: За Луничка -една молба.....нови [re: Лyничka]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 23:53



Искам само да те попитам ти от коя книга си чела кои храни трябва да се съчетават?Защото има много книги за разделното хранене,но не мога да преценя коя е най-добра.Какво е твоето мнение?
Ти като отслабна с разделното хранене почнаха ли да ти се чупят ноктите или да ти пада косата или нещо подобно,защото всички казват,че гладуването,разделното хранене са полезни и безвредни.
Мерси и извинявай за въпросите защото може би се повтарям.............
Чао



Тема Re: За Луничка -една молба.....нови [re: Unknown]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано24.07.01 16:11



Здрасти !!!!

Аз се съветвах с книгата Сила за живот, тя е от 3 части. А за другото, да започна да ми пада косата, но това беше защото аз месо, мляко и млечни продукти не бях хапвала.
Успех

Omnia vincit amor



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.