Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Priateli Pomoshtнови  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 14:28



Zdraveite milichki,
Speshno, ama mnogo speshno se nujdaia ot malko pomosht i si mislia, che tochno vie shte mojete da mi pomognete. Veche ot dosta vreme se opitvam da otslabna, ama vse se provaliam:) Iskam do moreto da otslabna 10 kila, ama mai niama da stane. Karam 10 gladni dni i posle kato vzema da se natupcha i si vrushtam kilata. Iskam da kombiniram dietata si sus sport, obache mi triabva niakoi sumishlenik s koito da sportuvam, zashtoto inache mi e skuchno da hodia sama. Ako niakoi iska da hodim zaedno da sportuvame shte mu buda mnogo blagodarna:))) Veche cial den plach kato luda i me e nalegnala strashna depresi, taka che shte sum vi mnogo zaduljena, ako otkliknete na tazi moia molba:)
Ostaviam si maila i chakam niakoi velikodushen chovek da mi pishe:)))
aiovcheva@hotmail.com

P.S. poviarvaite niamashe da napisha tozi posting, ako ne biah kraino otchaiana:)



Тема RGotova li si?нови [re: RazDva]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 14:42



Gotova li si? V sryada ot 18.30 chasa i v sabota ot 16.00 sme na Tai Bo v klub Jumbo. Namira se do stadion Slavia. Struva 3 lv. OK?



Тема Re: RGotova li si? [re: Yana]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 14:58



:))))))))))))))))))))))))))))
Napulno sum gotova:))))
Niamash si predstvava kakva usmivka e kacnala tochno sega na liceto mi:))))
Ima li rezultat pri teb Tai bo-to? Ot kolko vreme veche trenirash? Az si spomniam kato si govorihme za Tai Bo ama ne si spomniam koga beshe:)
yanche triabva da te pozlatia milo:) Opravi mi skapanoto nastroenie:)



Тема e, 4ak pak..нови [re: RazDva]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 19:47



Chak pak da me pozlatish ....:-)
Az otkoga govorya tuk za Tai-Bo i si tarsya oshte samishlenici.
Mnogo sam dovolna. veche vtori mesec mai hodya. opredeleno si struva.
Ako iskash mi pishi na adres yana24@dir.bg, za da se ugovorim po-seriozno bez da zanimavame ostanalite. Ok?
Inache kak si s yadeneto? Nablyagai na plodove i zelenchuci. Sega pochnaha i dinite. te sa mnogo dobri za dieti.



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: RazDva]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 06:06



Abe v momenta mi e mnogo nanagorno s vremeto , no po princip sym se zahvanal mnogo seriozno sys zaglajdaneto na skembeto , makar che opredeleno ne mi lipsvat symishlenici s koito pone da tyrchime kato glamavi zaedno. Ti v koi kvartal si ?

She gledam utre da napisha neshto , ama pak sym na izpit i ne sym syvsem siguren dali she moga.



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: Kontra]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 09:27



Mnogo obicham da ticham, taka che shte sum shtastliva da si nameria niakoi, s koito da tichame:)
V Musagenica sum. Ti kude tichash?



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: RazDva]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 16:34



Az pyk ne obicham i vypreki tova tyrcha pone prez den , a sled sedmica kato mi se mahnat izpitite ot glavata sys sigurnost shte e vseki den. Mnogo e polezno. Predi nqkolko godini kato tichah - a togava bqh nechoveshki qk i pripkah nalqvo-nadqsno prosto zaradi ideqta - nikoi ne shteshe da tichame zaedno i sam mi beshe malko kofti. Samo che ot nqkolko sedmici namerih polovin duzina dobrovolci , ot koito vseki den pone po 2-3 sa navitaci i strashno se kefq.
Do edin sme myrzelivi gadove , zatova ne hodim na nqkoi stadion kato beli hora , ami pravim krygcheta na kvartala. S teb samo che sme maksimalno blizko. Az jiveq v Drujba 2. Pochavame da tichame okolo 8.30-8.40 vecherta. Ot Musagenica ot koleloto kato si hvanesh chetvorkata na sedmata spirka ima edna picariq ' Trol ' . Tq ni e syvsem v nachaloto na marshruta. Sys sigurnost i dnes , i utre , i v srqda vecherta okolo 8.40 na pyrvoto krygche shte minem ottam. Tova deto go tichame (okolo 3,5 kilometra sa) az - za razlika ot ostanalite myrzelivi gadove - obiknoveno go puskam i vtori pyt , taka che okolo 8.55 pak shte mina ottam. I vse pak na teb ne ti e osobeno blizko za 20 maksimum 40 minuti tichane da pytuvash edin chas v dvete posoki. Osobeno pyk ako si v po-dalechniq krai na Musagenica. Taka che moje nqkoi pyt da chuknem edna sreshta da tichame na stadiona na CSKA. To ti e syvsem blizo.



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: Kontra]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 20:31



Napulno sum suglasna. Pishi koga shte si svoboden ili napravo mi prati edno mailche. Samo che za da ima efekt kato ti svurshat izpitite shte triabva po chesto da hodim, ako ti se razkarva do stadiona:)



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: RazDva]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 21:35



Няма да ти пращам e-mail.

Утре имам изпит до обяд и после до следващият съм свободен цяла седмица.



Тема Re: Priateli Pomoshtнови [re: Kontra]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 10:33



Chudeh se dali niama da ti e udobno na NSA to, shtoto tam e po-got. Ama vse edno de.
Dobre kaji koga shte si svoboden tazi sedmica i otivame na CSK to.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.