Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Clubs  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 11:48



Имам въпрос към тези, които ходят да спортуват редовно. Или не чак толкова редовно. Или поне знаят нещо по въпроса.
Кои са най-читавите спортни/фитнес клубове в София? Нещо да знаете за Атлетик? Що за хора са там и що за хора ходят там?
Контра, ти май си добре запознат с темата... Ще ме открехнеш ли?



Тема Re: Clubsнови [re: Yana]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 21:51



Az sportuwam, no ne fitnes, a pluwane...mene sy6to me interesuwa silno temata za fitnes-clubowete po sofia, no ne znam mnogo...pyk moje zaedno da hodim!:)))



Тема Re: Clubsнови [re: ani]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 22:27



Az pak ne sam po pluvaneto. Ama i fitnesa mnogo ne mi e po dusha, skuchno mi e. Ot mesec-dva hodya na Tai-Bo i nikak ne e kosho. No mi e adski daleche - chak na Slavia. Ta reshih da popitam za drugi vazmojnosti.



Тема Re: Clubsнови [re: Yana]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 00:11



Ще ми кажеш ли къде ходиш на Тае -Бо?
Отслабва ли се от него,по-хубаво ли е от аеробика?
Навсякъде в столицата има фитнес клубове,просто трябва да се разходиш и да поразпиташ.
А за Атлетик наистина е добър клуб,но цените са двоини.
УСПЕХ,чао!





Тема ne moga da te otkrehnaнови [re: Yana]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 03:40



I na men mi e skuchno da hodq na fitnes. Mnogo malko intriga ima v taq rabota. Vypreki tova chat-pat hodq vednyj v sedmicata. Vseki pyt samo blyskam koremni presi , jeleza ne sym vdigal prez jivota si ni vednyj - pyrvo shtoto e absoliutno protivopokazno , vtoro shtoto grydna obikolka - dal gospod dostatychno golqma .

Myrzeliva jivotinka sym i vinagi hodq na fitnes v kvartala - hem mi e na 200m , hem pod fitnes zalata ima kafene s bilqrd . Toz Atletik za pryv pyt go chuvam. Kazvali sa mi che v Spartak bilo gotino - gotino zashtoto tam hodeli mnogo veliki gadjeta , ako chovek iska da si izplakne ochichkite. " Az sym bylgarche obicham rusi kaki da syblicham " , no pyk toq Spartak mi e syvsem na maina si gyzina .

Vchera bqh na fitnes , dnes ako uspeq da se sybudq do obqd - otprashvam kym Mariq Luiza - da popluvam i da izplakna ochenca.



Тема ani ,нови [re: ani]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 03:46



kaji kyde ima nqkoi velik basein . Po vyzmojnost da e gore-dolu mejdu Drujba i Obelq.



Тема Kontra,нови [re: Kontra]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 14:33



Az pak byah ostanala s vpechatlenieto, che si mnogo zapoznat s fitnesa i boinite izkustva. Izvodat si go napravih po mnenieto, koeto izkaza za instruktorkata mi po Tai-Bo. Govoreshe taka, vse edno ya poznavash ot 100 godini. ama yavno sam se zabludila. Ili pak si slushal nyakoi da govori za neya.



Тема Re: Kontra,нови [re: Yana]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 05:59



Ne sym kazal che ne sym vytre v neshtata , no kato opre do syvet za gotina zala za fitnes - ne me tyrsi men , shtoto kakto kazah az si hodq samo v kvartala.

Ne znam shto si ostanala s takova vpechatlenie , no pri polojenie che momicheto e na 17 , nqma kak da q poznavam ot 100 godini .

Ne moga da se obqsnqvam poveche. Sled polovin chas trebva da zaminavam na izpit.



Тема Re: Clubsнови [re: Yana]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано16.07.01 10:50



Az pyk poseshtavam slednite klubove: "Zname na mira", Bistrica, Pancharevo, Jeleznica, Simeonovo. Bezplatni sa, shtoto sam si nosya oborudvane (to i oborudvaneto men nosi - mountain bike :-))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.