Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам да отслабна 3 кгнови  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 16:55



Искам да сваля само 3 кг.Дайте ми идея как.



Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: Paди]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано22.06.01 10:25



Ето ти една действаща идея. Опитай една седмица да си само на плодове и злеленчуци, много вода и течности. Мисля, че ще ги свалиш. Ако не е тайна, кажи от колко кг, колко искаш да станеш, за да ти кажа дали е релано с тази диета да ги постигнеш. Ако искаш от 44 да станеш 41, няма да стане. Тогава ще има ефект, само прочиестването на организма, с дестилирана вода и клизми и пак ще свалиш около 1 кг.
Поздрви


Omnia vincit amor


Тема Re: Искам да отслабна 3 кг [re: Лyничka]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 22:44



Cheta si az...za mnogo dieti..:))) i za syvalenie wsichkite sa swyrzani s plodowe i zelenchuci...ami az , kato ne qm..???Mnogo kofti se poluchawa....qm samo dinq i banani/znam che sa prekaleno kalorichni/.

Togawa, kak moga da izgotwq podhodqch revim na hranene za sebe si....bez da konsumiram witamini..t.e.plodowe i zelenchuci?



Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: Maria]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано25.06.01 09:41



Здрасти !!!

Не знам какво им намираш на витамините и не искаш да ги консумираш. Тогава въобще трябва да спреш да ядеш, защото всяка храна съдържа витамини. Можеш да останеш само на вода, обаче пък тя съдържа минерални соли, лошо...
Не можеш да си изготвиш никакъв режим... може би ако кажеш, защо не искаш да приемаш витамини чрез плодовете и зеленчуците( което за мен си е чисто смоубийство)?
Хайде като кажеш защо, ще се опитам да ти помогна
Поздрави

Omnia vincit amor


Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: Лyничka]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 18:32



Priwet!~
Ami...:))), ne e slovno, da kavem che prosto az ne qm "takiwa necha"..:)))
Ot sywsem malka..i nikoga ne sym qla. Ne znam tochno zacho, no towa e - necho kato nawik...I ne moga da si predstawq da go promenq ...roditelite mi otkraj wreme, wse za towa goworqt,...ne bilo polezno...i t.n.
So....towa wse pak sym si az...:))) not a perfect one...
Hajde...chao...i pozdrawi!



Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: Maria]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 20:31



Ami kato izkluchim plodovete i zelnchucite kakvo drugo iadesh?
Te povecheto BG mandji sa sus zelenchuci. Ami salata ne iadesh li?
Tova e mnogo obshirno poniatie da kajesh che ne iadesh zelenchuci i plodove. kaji kakvo iadesh za da mojem da te posuvetvame niakak. Chestno da ti kaja az puk kato iam mnogo plodove i vuobshte ne otslabvam, taka che mnogo si zavisi i ot choveka. pri mem pomaga samo glad i nikak ne moga da zaluja organizma si. hapna li neshto pvechko, dori i da e dietichno prosto go vijdam kak mi se lepi po bedrata. E tova si ima i hubava strana, zashtoto puk i burzo svaliam kila i moga vednaga da precenia koga sum smuknala 3 kila naprimer samo kato si obuia dunkite.
Pozdravi



Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: Лyничka]  
Автор gal4o (непознат )
Публикувано26.06.01 10:46



луничке,първо много поздрави,
и кажи до сега, с колко кила си отслабнала вече.Аз отдавна следя твоите изявления, предложения за диети и честно да ти кажа много ти се възхищавам на упоритостта и амбицията, която имаш да отслабнеш.Късмет и воля занапред.



Тема Re: Искам да отслабна 3 кгнови [re: gal4o]  
Автор Pliampalo ()
Публикувано26.06.01 11:14



Не съм привърженик на диетите.
Аз лично като си помисля да пазя диета , направо откачам започва да ми се яде и изтрайвам от 3 до 5 часа да съм на диета:)
И затова си мисля че движението и спортуването са разковничето.
Ако попрекаля с хапването защото съм чревоугодник малко увеличавам натоварването и готово , баланса не е нарушен.
А колкото повече пазиш диета и намаляваш храната , организъмът се настройва и понеже го е страх че съвсем без храна ще остане каквото му дадете той го трупа като запас и се увеличават обиколките.
Вие почти умирате от глад а нито сантиметър.
Знам че ще кажете че няма време и др. такива неща , човек като иска го прави.
Дори пеша на работа да ходите пак е нещо.
Само желание трябва
И никой не пълнее от въздухът.
Както един приятел каза в конц. лагерите не е имало конструкций.
Е да не го докраваме до там де:))))))))

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема za vsichki!kato shte e da e!!!нови [re: Pliampalo]  
Авторnefertitis (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 14:59



пьрво на г-н брбр вьпросче???
ако си гледа децата вкьщи и понякога с дни не може да излезе на релакс???
а и да се скьсаш вкьщи да се движиш.освен отоци по краката и болки в крьста ........за отслабване и дума не може да става..:))))освен ако...:)като приспя хлапето не се отбива за по час:-))))

Та значи......нека всеки казва как и с какво е свалил дори 2 кг??????????????

като бях на 20 год танцувах-джаз балет..на 23 родих....от 52 кила скочих на 72.....от тогава сьм пробвала какво ли не
Диети????????????божееее апетита има ли го от 2 дни повече ..рядко
преди 3 год за 3 месеца свалих 14кг.......с МАЗИНДОЛ-хапове за потискане на апетита..до тук добре....даже дьлго след това се задьржат и без диета понеже стомаха ти свиква с малко храна
после през няколко месеца пробвам какво ли не...ЦИТРИКХРОМ-по безвредни и по скьпи ..по 2-3 на ден се пият и 30лв за месеца одман ги врьзваш ,но от 63 паднах на 61 за малко....слаба работа
само инфо....сега сьм 62
пак се вьрнах на мазиндол ама ефекта сувсем не беше сьщия...ама пак добре..за 2 месеца заковах на 57-58.....ама пусти глад....цяла година бях 60кила и сега пак качвам.преди седмица започнах да пия лаксит по 4-5 на ден....на Милко Тошков от лайната с прополисови капки..до тук 1 кило...което си е 0...дайте ми малко инфо за лаксита и капките???
И ДРУГО>>зеления чай...Сание определено действа ама пьрвия пьт и за 1-2 мес.......за мен другите чайове са помия ама ако от нещо някой е :))))))))))))) да свирне
сега ме зарибяват за водорасли ама като не сьм пробвала.....че и отзиви не сум чула
АМА ЗНАЕТЕ ЛИ>>>>>>ТЕЗИ ДЕТО СЕ ХРАНЯТ С АПЕТИТ ПРАВЯТ ЛУД>>ДИВ И МНОГО СТРАСТЕН СЕКС;))))))ррррр
как сте с киселините...обаждат се по често май....опитайте разделно хранене..помагало...аз не мога бе...пия си содата и 24 карата усмивка....
ади стига че са отплеснах.........
ЗА ДА СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ>>>ПРАВИ КАКВОТО ТИ ДУША ИСКА И НЕ МИСЛИ МНОГО
ДА СИ НАПРАВИМ КУПОН///;))))))))))))))))))))))))))))))))




Тема ЗА ПЛЯМПАЛО!!!нови [re: nefertitis]  
АвторNEFERTlTlS (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 15:11



КОЛКО КИЛЦА СИ БЕ СЛЬНЧО??????
И НА КОЛКО ГОДИНИ
ЗА ДРУГИТЕ ДАННИ ;;;;;)))))))))))))NEFERTITIS@ABV.BG:)))))
ОБИЧАШ ЛИ БЯЛО ВИНО С ВЬЛЧА САЛАТА?????:::)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.