Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ?нови  
АвторFAT (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 19:25



MNOGO SUM DEBEL KAKVO DA PRAVIA?



Тема Re: ?нови [re: FAT]  
Авторpompo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 23:10



da otslabne6 naprimer...?
kakwo 6te kaje6?



Тема Re: ?нови [re: FAT]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 18:50



Ami izcheti vseki edin post v tozi klub. Sled tova se zalavyai za rabota



Тема Re: ?нови [re: Yana]  
Автор Lara_ ()
Публикувано18.06.01 11:57



Янче, между другото какво стана с тоя антицелулитен крем с който се мажеше, какъв беше резултата??
Защото тия дни твърдо съм решила да си купя, та да те питам имаше ли "ВИДИМ" ефект?
Поздрави



Тема chisto i prosto . . .нови [re: FAT]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 23:32



Shtom ne se haresvash v format FAT 32 mini otnovo na FAT 16 .





Тема Krem [re: Lara_]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 10:26



Ami kakvo da ti kaja... az go byah sachetala s poveche gimnastika, s masaji (sama si gi pravya s chetka s estestven kosam), s onezi anicelulitni proceduri, hranene i smeya da kaja, che zabelyazvam efect. Ne e 100 %, no i to ne moje da e takav za 1 meces. Vse pak si mislya, che e dobre da se izpolzva i takav vid krem. Ako mojesh da si go pozvolish , razbira se. Struva 30-32 lv. i stiga za meces , ako se majesh sutrin i vecher.
Dano da sam bila polezna.
Ako iskash da znaesh oshte neshto, pitai!




Тема Re: Kremнови [re: Yana]  
Автор Lara_ ()
Публикувано19.06.01 10:51



Знам че ефекта е временен, но то си е ясно. Засега ми трябва колкото на плажа да мога да нося спокойно бански, а после ще действам по-дълготрайно.
Аз имам един масажен диск и може с него да съчетая нещата.
Но това което най-много ме притеснява е коя марка да избера:
доколкото си спомням ти си беше взела Vichy, имаше промоци на ампули на Garnier (което една аптекарка ми обясни че е така, т.к. да по-стар продукт) и най-новото е D-Stock на Garnier .
Та сега незнам кое да взема. Намерих сайт на Vichy, където има малко повече инфо, но за Garnier нищо не можах да открия.
Някакъв съвет да дадеш?



Тема Re: Kremнови [re: Lara_]  
Автор Airborn (dreamer)
Публикувано19.06.01 12:21



Predi wreme goworih s edna aptekarka tochno za tezi 3 produkta i tq kaza che kato gleda sadarvenieto im towa na vichy e po-slabo ot nowoto na galenic, syshtoto wazi i za ampulite., t.e. flakona na galenic e nai-efectiwen ot tezi trite. Pri galenic mislq che towa e cqla seriq, no nqmam cqlostna informaciq za neq.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.