Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vaproscheнови  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 17:49



Mnogo vi molia za pomosht.
Iskam da svalia okolo 3-4 kilograma, koito natrupah poradi stres. Ne sam palna, no vinagi sam bila okolo 56 kilograma i sega kato stignah 59-60 (pri visochina 170 cm) i niakaksi se chustvam nekonfortno. Az obojavam da iam plodove i zelenchutzi i niamam nikakvi problemi da se opitam da otslabna sas iadene samo na presni plodove i zelenchutzi. Imam obache edin vapros - niakade chetoh che e neobhodimo kolichestvoto na prietite plodove i zelenchutzi na den da ne nadvishava 1 kg inache niamalo efekt. Osven tova ne bivalo da se smesvat razlichni vidove plodove i zelenchutzi. Az niamam pretentzii da otslabvam barzo, moje i za 2-3 mesetza, no iskam da ne si vazvarna svalenite kilogrami. Molia vi daite mi savet kakvo tochno da pravia.



Тема Re: Vaproscheнови [re: pitanka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано17.06.01 11:15



Здрасти !!!

Това, че обичаш плодве и зеленчуци е чудесно. Много бързо ще отслабнеш, ако чдеш само това. Няма значение колко изяждаш на ден и какъв вид. Стига да нямаш някакви проблеми с гастрит, колит, или язва. Има само едно условие. След като си яла плодове, от 20 до 45 мин. след това не яж нищо. А след като си яла зеленчуци от 2 до 2, 5 часа след това не яж нищо. Аз така свалих доста килограми но за около 6 месеца. Но ти нямаш много за сваляне.
Успех



Тема A dali mojesh da mi kajesh.....нови [re: Лyничka]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 18:00



Blagodaria ti za otzivchivostta,
A mislish li che e po dobre da pravia dni samo na opredelen vid plod ili zelenchuk? I neshto drugo - s kakav vid sport mislish che e nai-udachno da se zanimavam - iskam nai veche da stegna gornata chast na krakata si.



Тема Sportнови [re: pitanka]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 18:49



Zdravei!
Sled kato Luni4ka ti dade dobri saveti (tova e haraktero za neya ) , az moga da ti preporacham sport. Ot 2 sedmitzi hodya na Tae Bo i sam mngo dovolna. Toi e tochno za styagane. Sachetava v sebe si aerobika i boini izkustva. Opitai. Ili pone porazpitai
Uspeh.



Тема Re: Sportнови [re: Yana]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано17.06.01 20:07



Така или иначе си ми близко. Кого да поразпитам, ако не теб. Разказвай какъв е този страннен спорт. Къде и кога( като часове) ходиш, колко струва, има ли ефект или след тренировки се прибираш гладна като вълк.
Хайде разказвай...



Тема Re: Sport [re: Yana]  
АвторAlanon (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 21:38



Ako e boini iskustva - taj-tchi tchuan ili aikido, moje i drugi uprajnenia



Тема Re: Sportнови [re: Yana]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:55







Тема Re: Sportнови [re: Alanon]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:55









Тема Re: Sportнови [re: Kontra]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано18.06.01 09:34



Контра, миличък, ти какво само се мръщиш? Искам да разбера пък сега, какво лошо има.



Тема Sport - Infoнови [re: Лyничka]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:22



Ами Контрата си и Контра - винаги в опозиция
За Тай-Бо: Ходя в спортен клуб Джъмбо (до стадион Славия)л Цената е 3 лева на посещение. Дните са понеделник, сряда и съботар но аз ходя само в сряда от 18.30 и в събота от 16 часа, защото в понеделник съм заета. Продължава 1 час и е много приятно, защото е микс от аеробика и карате (или каквото там се води бойното изкуство- мяташ краци, биеш крушета ). Супер е за стяганел Аз съм ходила 3 пъти и определено усещам ефекта от това. Препоръчвам го. Инструкторката се казва Камелия, на 17 години е, но отдавна се занимава с бойни изкуства. Дори има някаккъв висок ранг по карате, ама не знам точно какъв.
Ако искате още инфо - свиркайте. Тук съм





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.