Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tzelulitнови  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 20:09



Napravo shte otkacha.
Kak da se spravya s tzelulita? Yam samo prirodosaobrazni produkti, plodove, zelenchutzi, dietichni hrani, sportuvam 2-3 pati v sedmitzta i vapreki vsichko imam tzelulit. Visoka sam 1,61 i teja 47-48 kg.
Nyakakvi izpitani saveti?
Blagodarya vi predvaritelno



Тема Re: Tzelulitнови [re: Yana]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано02.05.01 20:37



Ехххххх.... нямам думи. Какво се оплакваш при 1,67 и 47 кг, аз съм 10 см по-ниска и пак тежа толкова и наистина имам целулит. Сигурно си въобразяваш.
А иначе съм чувала, че помагат разните терапии в козметичните центрове. Имам една позната, която наистина постигна чудеса, но беше много упорита, значи в продължение на 1 година и 6 месеца... всяка вечер , без изключение си правеше масажи с едно масло навсякъде където имаше целулитни натрупвания. Обаче много силов масаж, признака, че има ефект е болката от масажа на съответното място. И по два пъти в седмицата отделно от нейните мсажи, ходеше на професиноален масаж и разни процедури. И ходеше на каланетика по 3-4 пъти в седмицата. Обаче направо ефекта е забележителен.
Ех, само как ме натъжи с мението ти...





Тема С извинение , дами , но вече съвсем се насрахтенови [re: Лyничka]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано02.05.01 23:28



Янче , без коментар . . . И все пак при тази височина и тези килограми бас държа , че сигурно толкова целулит имаш , че просто едвам ти го побират гащите.

Луничке , как няма да се побъркваш ? Преди да седнеш да се тюхкаш поне забележи , че Яна казва 161 и 47-48 кг , а не 167 и 47 кг.



Тема Въпреки всичко ви давам съветнови [re: Kontra]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 11:45



Ех, пък и вие! Реагирате точно като всички, които смятат, че сантиментрите и килограмите са мерната единица, а не външния вид. Всякаш не сте виждали слаби момичета отпуснати като пача или пък нормално сложени с целулит? Не сте ли чели или пък чули, че целулитът не е проблем само на пълничките, а на всички, предразположени към него. Малко съм засегната от мнението ви, но все пак ще ви препоръчам нещо, което може да опитате. Има едно студио - Ню силут. Намира се зад Дарик радио. Там правят антицелулитни процедури. Аз си правих миналата година и бях доволна. Сега смятам пак да направя, защото за съжаление с едно ходене в живота нищо няма да стане. Цените там са поносими. Има и карти, с които излиза по-евтино. Ако искате се обадете - телефонът е 943 46 90. Момичето, което работи там е много любезно и внимателно.



Тема Re: Tzelulitнови [re: Yana]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 13:16



Hubavo e che si kupuvash dietichni produkti no edin suvet ot men: niakoi ot tezi hrani sa za diebetici i sa bez zahar, koeto(osven ako ne si diabetichka) ne e osobenno polezno za teb, zashtoto izkusvenata zahar ne se razgrajda v organizma. Za tova ne prekaliavai s tiah!
A da i oshte neshto: sportuvai. Mnogo e vajno za celulita.
Po vuprosa za hranata ima razlichni mnenia, no nikude ne sum vidiala do sega napisano: Ne sportuvaite pri celulit. Tove e neshto mnogo vajno.
Taka che nameri si podhodiasht sport i zapochvai.
Uspeh



Тема Re: Tzelulitнови [re: Yana]  
АвторNevesha (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 18:58



Lunichka e prava sa masashat. As biah sapochnala ama sam si neseriosna i nishto ne dovedoh dokrai. Obache e strahotno. I v kosmet zentrove ima edni prozeduri deto sa dolu gore slednite., Sabivat ti edni tanki 20 sm igli v koshata i im vkliuchvat niakakv tok da vibrirat. Rasbivali zelul. depa. Ama shte ti islese soleno. Shto se otnasia do sporta triabva da sportuvash VSEKI DEN. I pii MNOGOvoda ili chai. I osven tova ne sabraviai ,che tova e sklonnost genetichno opredelena i ne moshesh da promenish koi snae kolko. Ako si v morski grad pluvai MNOGO. I tova e chudo. As liatoto isgleshdah kato ribka ( e predi) sashtoto se skapvah ot pluvane,a simata krakata mi pak stavaha kato banichki.Tai che pluvaneto si e dosta hubavo sredstvo sa borba s gadnia zelulit. Isobshto ako si mnogo seriosna shte moshesh dosta da postignesh( i ako raspolagash s pari). Uspeh! I ako otkriesh neshto novo spodeli s nas!



Тема Re: Tzelulitнови [re: Nevesha]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 21:03



Mnogo vi blagodarya na vsi4ki.
Az sam se zaela s borbata. E, ne e maximalno intenzivna, no e dobre, che ya ima. Naskoro edna kozmeto4ka me posavetva kak moga da si pravya i u nas masaj bez da si kupuvam domashni masajori za stotitzi levove - prosto si kupuvash chetka za drehi, no ot estestven kosam i se machkash, dokato ne ti pisne, Na men, chestno kazano, na 5-ata minuta na krak mi omrazva. Sled tova se maja s noviya produkt na Vichy. I tak sutrin i vecher. Osven tova gimnastika - ili sakratenata versiya na Cindy Crawford ili na stepercheto, koeto imam. Plus tova - hodya na onezi protzeduri s toka, ama ne s iglite, zashtoto sa ujasno gadni. Kato mine mesetz shte vi informiram za rezultatite.
A za pluvaneto - znam , che e hubavo, ama az imam neshto kato fobia ot vodata i ne moga da pluvam. Pravete go i zaradi men :-)





Тема Re: Въпреки всичко ви давам съветнови [re: Yana]  
АвторKara (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 14:13



Би ли казала малко повече подробности за тези процедури - цени, колко време се ходи и какъв е резултата??
Има ли наистина видима разлика и какъв е метода??
Благодаря.



Тема С твоя съвет направо ме уби на мястонови [re: Yana]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано09.05.01 02:08



Защо реши мен да ме пращаш във въпросното студио ?





Тема za studiotoнови [re: Kara]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 23:12



ami tova sa razlichni programi - protiv tzelulit, za otslabvane i styagane
Mnogo slabotokovi valni preminavat prez uchastatzite i se poluchava razdvijvane na kravta i razni drugi efekti, koito ne razbiram tochno.
izobshto ne boli, don't worry!
Minalata godina prez avgust mai beshe si napravih 10 protzeduri - i ot trite po malko - i bih kazala, che imashe efect.No kakto znaete, tzelulitat se vastanovyava, zashtoto ili si predrazpolojen kam nego, ili ne. Ta az sam i zatova sega pak hodya tam.
Ima razlichni tzeni spored tova kolko protzeduri pravish, kolko dalgi.
Nai-dobre se obadi i pitai momicheto. To shte ti obyasni i po-profesionalno vsichko.
Ne e zadaljitelno da zapochvash da gi pravish, ako usloviyata ne sa ti vav vazmojnostite ili pak neshto ne ti haresa. Za konsultatziyata ne se plashta.
Probvai, akoi iskash.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.