Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Abe mainata im na dietiteнови  
АвторX1 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 16:18



Abe mainata im na vsi4ki dieti.Po dobre debeli ama siti otkolkoto slabi,no gladni.



Тема Re: Abe mainata im na dietiteнови [re: X1]  
Автор Lara_ ()
Публикувано28.05.01 16:55



Да бе да, предпочитам 1000 пъти повече гладна и слаба, отколкото сита и дебела........
Ти знаеш ли чуството каквото и да облечеш да ти стои страхотно и секси.......
И какво - да се наям, да ми е тежко и съвестно....не благодаря
Така си се чуствам прекрасно - с празно стомахче



Тема Re: Abe mainata im na dietite[Lara]нови [re: Lara_]  
Авторnqkoj (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 20:16



Уау! Супер тъпо, с извинение , но си е така!
И какво....не ми казвай че като си слаб..това те прави щастлив???
Не ми казвай че това че си секси..и готин те кара да се чувстваш добре?
Е да, в първите дни си е яко..я гледай колко отслабнах.."О, скъпа, много си отслабнала? как го постигна?..." И тем подобни..но това карали те да намериш смисъл...в живота си. Карали те да "се" усмихваш и да "бъдеш" щастлив?
Защото...ти СИ ли?
...
Ако за някой е готино да се храни..с каквото пожелае, нека го прави! Ако по този начин е намерил смисъл..това е чудесно!
Можем само да се радваме...




Тема Абе,нови [re: X1]  
Автор Maлkaтa pycaлka (teeny)
Публикувано28.05.01 20:25



все не можем да стигнем до консенсус с огледалото по тоя въпрос.



Тема Re: Въпрос на гледна точканови [re: Maлkaтa pycaлka]  
Автор she_is ()
Публикувано28.05.01 22:30



Едни казват:"Храня се, за да живея", а други осмислят живота си с мотото:"Живея, за да ям!"
Ще се осмеля да добавя, че има и вариант да си слаб и ДА НЕ СИ ГЛАДЕН - това се получава с така нареченото балансирано хранене.



Тема Re: Въпрос на гледна точканови [re: she_is]  
Авторnqkoj (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 23:28



Да, ..може би е така..чрез балансирано хранене може да не се тъпчем, а да задоволяваме нуждите си от храна.
Но това е свързано преди всичко с огромно отричане..и за какво?
Може би това не е подходящия клуб..но ЗА КАКВО ми е да го правя???
За да отслабна..а след това...



Тема Re: Abe mainata im na dietite[Lara]нови [re: nqkoj]  
Автор Lara_ ()
Публикувано29.05.01 12:14



Защо го свързваш с щастието?!?!!!
При същите обстоятелства при които си в момента, как би се чуствал по-добре слаб или дебел?
Щастието го правят обстоятелствата около тебе, а не външния вид....
А btw точно да съм секси и готина ме кара да се чуствам изключително добре, да доволна съм от себе си.........
Много погрешно си схванал нещата, никой не е споменавал че отслабването е част от смисъла на живота........
То е просто цел, която я постигаш и тръгваш към следващата



Тема Да, ама...нови [re: nqkoj]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 12:27



Не знам дали Някой е мъж или жена, но все тая - това наистина е въпрос на гледна точка. А ако все пак е от мъжки пол, тогаво искам да го попитам не му ли изтичат очите, когато види по улиците хубаво стегнато момиче и как гледа след това на по-закръглените от нея? И ако приятелката/съпругата му понатрупат някой и друг килограм (не дай Боже повичко) каква ще е мнението му за нея тогава? Защото да не се лъжем, едно от дежурните оправдания на мъжете за забежките им е външния вид на момичетата до тях. Другата винаги е някакво суперсекси гадже. За интелекта няма да говорим, защото тук не е мястото.
Интересно ми е да чуя нечие мъжко мнение.



Тема Re: Да, ама...нови [re: Yana]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 12:51



Yancheto e mnogo prava:))) Povecheto muje ni gledat kato niakvi izchancheni kato im kajem che sme na dieta, a posle podsvirkvat po vsiaka dobre izglejdashta madama i hvaliat naliavo i na diasno stegnatite (s izvinenie) zadnici:)
Ne znam ot kude se e poiavilo tva nerazbiratelstvo...hehe te samite moje bi ne znaiat kvo iskat. Uj haresvali po-pulnichkite, puk vseki iska da ima slabo gadje...a sega de:)



Тема А сега сериозно или къде ви е грешкатанови [re: X1]  
Автор Maлkaтa pycaлka (teeny)
Публикувано29.05.01 15:50



Наистина майната им на диетите! Но не и да рзсъждаваме по начина "по-добре дебели ама сити", защото това е голяма глупост. Няма нищо по-добро от хубавото и здраво тяло. А, за да го има трябва да се храним както трябва.

Грешката обаче ви е, че сте мързели! Едни много големи мързели и затова сте избрали лесния начин - диетата.

Момичето (в един друг пост) ви разказа своята история, за това как е съсипала организма си и как в момента е анорексичка и булимичка. И най ме стресна факта, че изобщо не ви впечатли тази история и двете мнения след това бяха: "Да, може, но аз в никакъв случай няма да се откажа". Специало искам да отворя една скоба за Луничка, аз съм по-малка от тебе, но нека малко да ти се скарам. Ти наистина си се вманиачила. То, твойто ми мяза на болестно състояние вече. Ама айде ти поне не гладуваш, а се храниш... задравословно. И все пак поработи повече върху самочувствието си, защото върху тялото вече няма нужда. :)

Та така... за правилния начин. СПОРТ. Няма нещо по-хубаво от спорта. Това е начина, да сте здрави и хубави и да не ви стърже стомаха. Аз до 7 клас съм се съсипала да спортувам, 7 вида спорт... а след това трябваше да кандидатсвам и после почна мързела..нямам време, не знам си кво си. И какво? Ами ше пробваме лесния начин, дето не губи време... па диети, па разделно хранене, па какво ли не...и от кой зор? От 2 месеца почнах отново да спортувам, щото ми писна от глупавите лишения и... е такъв резултат и от най-страшните диети няма да постигнете.

Заебете ги! (с извинение) :) Вижте си програмата, все може да вмъкнете някъде час и половина спорт, поне 3 пъти седмично. Направете го с кеф и ще ви се върне стократно! .. А като свикнете ще се обедите, че е много по-лесно и забавно от другата алтернатива.

Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.