Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема herbalife  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 19:00



znaete li neshto za Herbalife.otdavna si mislia da probvam, no edna priatelka tuk/ v usa/ si vze i ne vigdam osoben efekt.
nialoi probval li e. viarno li e tova za postefekta



Тема Re: herbalifeнови [re: az]  
АвторElentari (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 13:29



Мисля че действа, но трябва да го ползваш продължително време. Една моя леля беше дистрибуторка на Хербалайв и беше доста пълна. След време като я видях отново беше станала страшно финна. Предполагам че беше отслабнала с около 30 кг.
Но ако решиш да ползваш такива продукти трябва да си много постоянна и да не се отчайваш след първия месец, че почти не си отслабнала.



Тема Re: Заслужава си.нови [re: az]  
Автор Гpимьopa (непознат )
Публикувано18.05.01 00:27



Изпил съм почти всичките продукти на Herbalife. Много съ доволен и от четири години вече работя към компанията, защото съм първо доволен клиент. Свалих 7 килограма за 3 дни. Но, за да има ефект трбва да пиеш минимум по 2 литра вода на ден. Постефекта е 6 месеца. Лично аз от 3 години съм 58 килограма и не мърдам от това колкото и да се тъпча. Номерът е във водата. Ядеш Хербалайф, научаваш се да пиеш вода и после само пиеш вода и нямаш проблем. Който не е пил вода той не е имал резултат. Скъпо е но има защо. Вода, вода, вода и вода!!!!!!!!!



Тема Re:не си Заслужаванови [re: Гpимьopa]  
Автор universe (непознат )
Публикувано18.05.01 23:54



Не мога да те посъветвам,но само искам да ти кажа,че всеки би могъл да те излъже,така че не се доверяваи на всичко!



Тема Re: herbalifeнови [re: az]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 15:11



аз съм ползвала Хербалайф и съм много доволвна.Ефектът продължава най-малко 1/2 година след това



Тема Re: Заслужава си.нови [re: Гpимьopa]  
АвторRoni (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 23:30



Наистина ли е така....звучи ми невъзможно..7 кг. за 3 дена???
Ако е така...откъде мога да си го купя, и при закупуване/ от аптека?/ дават ли се някакви гаранции...напр. ще отслабнеш еди колко си за определеноивреме. Защото нищо не ми гарантира, че няма само да си дам парите...
...



Тема Re: Заслужава си.нови [re: Гpимьopa]  
АвторElentari (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 14:40



Извинявай, как става това чудо - 7кг. за 3 дни?! Обясни моля те.
И ако можеш да ми отговориш за 2-3 месеца приблизително колко килограма се свалят, ще съм ти много благодарна.



Тема Re: herbalifeнови [re: az]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:48



Здравей!
Освен HERBALIFE има много по-ефикасни натурални продукти. Регистрирани са в Министерството на здравеопазването - България. Идете и вижте на адрес www.vipitaly.net
Когато го прегледате и намерите нещо за себе си пишете ми на адрес : nelimiladinova@abv.bg

До скоро !



Тема Винаги има нещо по-добронови [re: Гpимьopa]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:53



Здравей!
Освен Herbalife има много по-ефикасни натурални продукти. Регистрирани са в Министерството на здравеопазването - България. Идете и вижте на адрес www.vipitaly.net
За разлика от Хербалайф тези продукти са на цени по джоба на българина.
Освен това, за развиване на бизнес е за предпочитане Vision !!!
Срещу по-малка сума можете да развивате бизнеса си в Европа, защото там още не са виждали продуктите. А за Хербалайф там в Европа знаят много отдавна.
Когато го прегледате и намерите нещо за себе си пишете ми на адрес : nelimiladinova@abv.bg

До скоро !



Тема Roni, vinagi ima alternativaнови [re: Roni]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:57



Здравей!
Освен Herbalife има много по-ефикасни натурални продукти. Регистрирани са в Министерството на здравеопазването - България. Идете и вижте на адрес www.vipitaly.net
За разлика от Хербалайф тези продукти са на цени по джоба на българина.
Освен това, за развиване на бизнес е за предпочитане Vision !!!
Срещу по-малка сума можете да развивате бизнеса си в Европа, защото там още не са виждали продуктите. А за Хербалайф там в Европа знаят много отдавна.
Когато го прегледате и намерите нещо за себе си пишете ми на адрес : nelimiladinova@abv.bg

До скоро !



Тема Muzi, ima po-dobra alternativaнови [re: мyци]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:58



Здравей!
Освен Herbalife има много по-ефикасни натурални продукти. Регистрирани са в Министерството на здравеопазването - България. Идете и вижте на адрес www.vipitaly.net
За разлика от Хербалайф тези продукти са на цени по джоба на българина.
Освен това, за развиване на бизнес е за предпочитане Vision !!!
Срещу по-малка сума можете да развивате бизнеса си в Европа, защото там още не са виждали продуктите. А за Хербалайф там в Европа знаят много отдавна.
Когато го прегледате и намерите нещо за себе си пишете ми на адрес : nelimiladinova@abv.bg

До скоро !



Тема Re: herbalifeнови [re: az]  
Автор Лyничka (непознат )
Публикувано23.05.01 13:31



Съжалявам, че малко ще се откроя с мението си от тези на другите. Значи аз имам преки наблюдения върху достатъчно вредния ефект на тези препарати. Значи едно лято майка ми реши да пробва. Пи всичките тези хапчета и прахчета около 3 месеца. Пиеше по 2,5 литра вода на ден. И отслабна. До тук добре, но идва много неприятен момент. От това организмът й се изтощава до неузнаваемост и зимата се разболя от "херпес-зостер". На никого не пожелавам такава болест, дори и на най-големите ми врагове. Много е болезнено и много трудно се лекува. След като оздравя слава Богу и направиха хилади изследвания и се установи, че това се е получило в следствие на употребата на Хербалайф. Моля само всички негови привърженици да не се нахвърят върху мен. Думите ми не са напразни. Само аз си знам, колко съм треперила над майка ми. А пък на всичкото отгоре знам още един такъв случай. И още един , когато момичето се разболява от бронхопневмония в следствие на отслабване на организма.
Така , че моят съвет е да внимаваш. Вскякакви такива резки поножения в теглото са опасни и неестествени. По добре направи промяна в хранителния си режим, спортувай и имай търпение.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.