Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Muzi, ima po-dobra alternativaнови [re: мyци]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:58



Здравей!
Освен Herbalife има много по-ефикасни натурални продукти. Регистрирани са в Министерството на здравеопазването - България. Идете и вижте на адрес www.vipitaly.net
За разлика от Хербалайф тези продукти са на цени по джоба на българина.
Освен това, за развиване на бизнес е за предпочитане Vision !!!
Срещу по-малка сума можете да развивате бизнеса си в Европа, защото там още не са виждали продуктите. А за Хербалайф там в Европа знаят много отдавна.
Когато го прегледате и намерите нещо за себе си пишете ми на адрес : nelimiladinova@abv.bg

До скоро !



Тема Re: herbalifeнови [re: az]  
Автор Лyничka (непознат )
Публикувано23.05.01 13:31



Съжалявам, че малко ще се откроя с мението си от тези на другите. Значи аз имам преки наблюдения върху достатъчно вредния ефект на тези препарати. Значи едно лято майка ми реши да пробва. Пи всичките тези хапчета и прахчета около 3 месеца. Пиеше по 2,5 литра вода на ден. И отслабна. До тук добре, но идва много неприятен момент. От това организмът й се изтощава до неузнаваемост и зимата се разболя от "херпес-зостер". На никого не пожелавам такава болест, дори и на най-големите ми врагове. Много е болезнено и много трудно се лекува. След като оздравя слава Богу и направиха хилади изследвания и се установи, че това се е получило в следствие на употребата на Хербалайф. Моля само всички негови привърженици да не се нахвърят върху мен. Думите ми не са напразни. Само аз си знам, колко съм треперила над майка ми. А пък на всичкото отгоре знам още един такъв случай. И още един , когато момичето се разболява от бронхопневмония в следствие на отслабване на организма.
Така , че моят съвет е да внимаваш. Вскякакви такива резки поножения в теглото са опасни и неестествени. По добре направи промяна в хранителния си режим, спортувай и имай търпение.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.