Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Премахване на килограминови  
Автор she (непознат )
Публикувано06.05.01 23:55



Всеки е опитвал диети. От тях се слабее, но временно - само докато трае диетата и малко след това. Дори не си помисляйте, че тяло се прави от диети. Необходими са основно три неща - програма за физическа активност, правилно хранене и добро възтановяване / почивка/ за тялото. Тези три компонента са основата на цели научни трудове, дори здравни асоциации по света. Но в общи линии, който се интересува, може да му се помогне със съставяне на програма за спорт и хранене. Общовалидни диети няма. За да се направи хранителен режим, трябва да се вземат личните физически данни като например - ръст, тегло, кръвно и пр. Не мислете, че е лесно и безопасно.



Тема Re: Премахване на килограминови [re: she]  
Автор Maлkaтa pycaлka (спортуваща)
Публикувано07.05.01 14:19



А ти правиш ли такива програми?



Тема Re: Подробностинови [re: Maлkaтa pycaлka]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано08.05.01 21:04



Русалке, не говоря без да знам, би било нелепо. Правя такива програми, но това би нарушило твоята анонимност, тъй като се изискват много данни свързани с теб - ръст, тегло, години, особености и пр. Такъв тип програми са подобни на истинсия хороскоп - правят се дълго, а изпълнението им изисква пряко наблюдение и контрол. Но ако се интересуваш - мога да ти дам примерен режим и няколко съвета. Просто ми кажи теглото и височината си.



Тема интереснонови [re: she_is]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.05.01 22:41



На мен също ми е много интересна цялата тази тема. Аз отслабнах трайно с помоща на разделното хранене и спорт. Обаче сега искам да посваля още някой килограм. Аз например съм висока 1.57 и тежа 44 кг. Има ли накъде да свалям килограми, или няма.





Тема Re: интересно пък и полезнонови [re: Лyничka]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано09.05.01 15:39



Ако Луничка тежи само44кг. при тази височина, според нормите, няма излишни килограми. Обаче остава открит въпроса за качествено оформените мускули по тялото. Защото няма по-грозна гледка от люлеещо се месо, пък било то и слабо. Ако ходиш на спорт редовно, явно не си застрашена от това. Продължавай с разделното хранене, ако така се чувстваш добре.



Тема Re: Подробностинови [re: she_is]  
Автор Maлkaтa pycaлka (crazy teen)
Публикувано09.05.01 16:30



Ооо не съм си помисляла, че говориш просто така.

За мене няма проблем да ти да всичките си данни, обаче можеш ли да ми дадеш мейл. А ако не искаш да си даваш мейла тука, то тогава можеш да ми пишеш на
pinko_panter@yahoo.com и там да се разберем.

Става ли така? А ако не става, тука ще си ги дам мерките какво да се прави.. :)



Тема Re: Подробностинови [re: she_is]  
АвторAirBorn (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 16:41



Събуди любопитството ми =)
От много време се интересувам за различните начини за потдържане на добра фигура, не само начин на хранене но и спорт. Каде може да се намери повечко инфорамция за програмата която споменаваш?
Малко инфо с надежда за съвет от твоя страна: 23години/1,66м/46кг, спортувам ... ами спортни танци =))))
10х



Тема Re: За AirBornнови [re: AirBorn]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано09.05.01 21:04



Поправи ме, ако бъркам, но на този ръст, ти би трябвало да си слабичка. Виж, ако не си харесваш тялото - това е друго. Остави ми поща за връзка.



Тема A nyakoi...нови [re: AirBorn]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 22:45



Ooo, kakvi merki se spomenavat tuk...
a nyakoi beshe kazal neshto ne osobeno dobro za men.....
to mai shte se okaje, che tuk sme si super, be? :-)))



Тема Re: За she_isнови [re: she_is]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 22:50



She_is, ti s tova profesionalno li se zanimavash ili si ljubitel/ka?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.