Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За Aniнови [re: ani]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано14.05.01 01:42



Прочети, моля, отговорите ми до Roni, надявам се да ти се изясни картинката.
Най-общи съвети няма начин да ти дам, защото тази материя се учи с години - смешно е да ти драсна няколко реда - просто няма как. Ако наистина те интересува правилното хранене - на пазара сега има множество литература по въпроса. Търси чужди автори с популярен език. Можеш да питаш и самите продавачи или да четеш анотацията на книгата. Е, малко е трудничко да се чете точно такава материя, ама все пак си заслужава - нали е за добро!



Тема Re: За Sheнови [re: she_is]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 21:31



mersi mnogo...:)
6te wzema werno da se pointeresuwam ot literaturata na pazara:)
I pak mersi....4ao4ao



Тема Зов за помощ към Sheнови [re: she]  
Автор universe (непознат )
Публикувано19.05.01 23:35



Скъпа,моля те за помощ,както другите.Ти казваш за някакви специални програми за отслабване,и аз искам да се запиша на такава,но не знам къде и към кой да се обърна.Парите не ме притесняват.Ако може да ме насочиш....
И още един въпрос-според теб за 1.55см ,нормални ли са 53кг. при 15 години.
И какво мислиш за бързото отслабване,защото аз отслабнах със 13кг за около 2мес или повече,но много ме е страх да не ги кача отново.
Мерси предваритело

С уважение И.К



Тема Re: Зов за помощ към universe :)нови [re: universe]  
АвторElentari (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 14:55



Как отслабна с 13кг за 2 месеца?



Тема Re: Зов за помощ към Sheнови [re: universe]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 21:34



kak uspja. mogesh li da mi kagesh.
Blagodarja.



Тема Re: Universeнови [re: universe]  
Автор she_is ()
Публикувано20.05.01 23:15



Мила, тези килограми не бива да те притесняват щом си на 15. До към 25-тата година тялото расте и се променя активно. Що се отнася до програмите - това е така наречената индивидуална програма, която се прави според личните физически и здравословни данни на човек. Но по принцип на теб ти трябва регулирано хранене и редовна спортна програма - примерно крос, фитнес, аеробика, плуване. Такива индивидуални програми, за жалост не са популярни още у нас. Но въпросът не е в това, а във факта, че си в процес на оформяне и тялото не бива да бъде подлагано на стрес, за да не се обърка нещо. Достатъчно много си отслабнала, гледай сега да го задържиш.
Остави ми поща за връзка.



Тема Re: Universeнови [re: she_is]  
Автор Lara_ ()
Публикувано21.05.01 13:07



Здравей, аз съм на 21г/168см и 54кг. Може да ви се струва че е съвсем нормално, но аз не харесвам формите на тялото си. След като казваш, че тялото се развива до 25-тата година, аз дали все още имам шанс да изглеждам така както искам. Все си мисля че големите промени стават когато си под 20г.
Та аз по принцип не ям много, но незнам защо вече не свалям никакви килограми.
Може би имам нужда от малко спорт.....
Ако искаш пиши ми на lili_n@operamail.com



Тема Re:За Laraнови [re: Lara_]  
Автор she_is ()
Публикувано22.05.01 21:40



Тялото се оформя не от глад или диета, а от редовно спортуване. На практика не е важно колко точно тежиш, а как точно изглеждаш. Защото има хора с по-тежки кости като конструкция, а на външен вид са слаби. Понякога се получава противоречие с кантара. Мога да ти дам и личен пример - висока съм 167 тежа 55кг. а обиколките са ми следните:гърди 92 /от широчината на гърба/,талия 63,ханш 90,бедро 51. Как ти се струва? Искам да ти кажа, че човек сам прави тялото си, стига да има реалната представа какво може да постигне на практика. Е, и аз искам да съм 175 примерно, или пък да имам сини очи, но би било глупаво да се стремя към това, защото нямам необходимите данни. Нали ме разбираш - постави си реална цел и ще я постигнеш, тук годините нямат голямо значение, ако не започнеш да спортуваш чак на 50!



Тема Re: Зов за помощ към universe :)нови [re: Elentari]  
Авторuniverse (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 22:28



Виж темити в клуба,на Diet-и ще разбереш.
Поздрави!



Тема Re: Universeнови [re: she_is]  
Авторuniverse (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 22:31



Мила She,пощата ми е universe@dir.bg и ще ми е много приятно ако ми пишеш.
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.