Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Airborn ,нови [re: Kontra]  
Автор Airborn (dreamer)
Публикувано11.05.01 08:58



Танците са във витиз, а ги организира езикова школа боряна ли беше не помня



Тема Re: Airborn ,нови [re: Airborn]  
АвторElentari (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 15:21



A sluchaino tam da se organizira shkola po indiiski tanci...
...Ili vuobshte niakoi znae li kude ima takovo neshto?



Тема Airborn ,нови [re: Airborn]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано11.05.01 23:19



Да си призная честно аз съм доста неориентиран човек и витиз абсолютно нищо не ми говори .

Моля те , ако не те затруднява остави телефон или адрес на . . . витиз , или пък на въпросната езикова школа.

Индийските танци не са за мен , нито дори латиното. Валсът е истината. Но ако знаех къде има индийски танци с удоволствие щях да намина поне да си изплакна очите.




Тема ZA SHE_IS...нови [re: she]  
АвторOT4AQNA (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 02:50



MOLQ TE POMOGNI MI!OT MALKA SYM SI DEBELANKA...PRI RYST 156 CM.TEJA 110 KG.OPITVALA SYM KAKVO LI NE-EFEKT-DA,NO NETRAEN.SLED IZVESTNO VREME SI KA4VAM KILCATA DVOINO...YO-YO SINDROM.SRAM ME E OT SEBE SI,NE HARESVAM TQLOTO SI,A SYM SAMO NA 30 GODINI...IMAM KUP KOMPLEKSI I SYM PREKALENO ZATVORENA TO4NO PORADI TAZI PRI4INA.NE ZNAM KAKVO MIJE DA MI POMOGNE.
PONQKOGA VDIGAM KRYVNO,POLU4AVAM ARITMIQ I ZNAM 4E TOVA E SAMO VSLEDSTVIE NA TEJESTTA.AKO MOJE6 DA MI DADE6 KAKYVTO I DA E SYVET MOLQ TE,NAPRAVI GO!6TE SYM BEZKRAINO BLAGODARNA ZA TOVA...OBI4AM MNOGO SLADKOTO I TOVA ME UBIVA...IMA LI PROGRAMA ZA SLU4AI KATO MOQ?IMA LI EFEKT SYM GOTOVA NA VSI4KO ZA DA TI SE OTPLATQ...
NQMA DA PREKALQVAM S OPLAKVANIQTA SI,4E NQMAM VOLQ I T.NT.AKO IMA6 VREME I JELANIE ZA POMO6T,MOLQ TE PI6I MI NA E-MAIL: 4ere6ka_@dir.bg
6TE O4AKVAM OTVET NA MOLBATA SI!!!

S MOLBA: SVETLA



Тема Re: За she_isнови [re: she_is]  
АвторRoni (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 15:34



Привет!
След като прочетох всички мнения по твоята тема...се заинтересувах..
Наистина ли предлагаш някакви вариянти, и ако е така можеш ли да ми кажеш нещо допълнително? Напр. , на какво се основава тази диета/въобще диета ли е/, има ли траен ефект и как може да се приложи...?
Това е, мерси предварително!
...поздрави!



Тема Re: За Roniнови [re: Roni]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано13.05.01 20:23



Истината е следната: първо се зачетох в преобладаващите теми тук и установих нещо, което и преди знаех - голяма част от хората и понятие си нямат какво значи правилно хранене! Това изобщо не значи диета! Ако човек се храни правилно /което значи необходимите количества и подбрани продукти/, той няма да има нужда от диети, защото няма да е дебел.
След това се осмелих да напиша и мнението си по въпроса... и започнаха питанията. Да, зная много по темата и не съм дилетант. Но представяш ли си, какво би станало, ако започна да правя програми в мрежата? Няма да ми стигне въобще времето. Една такава програма е свързана първо с подробен лекарски преглед и после с всекидневен контрол над човека /този контрол се прави от личният инструктор, който изготвя програма за тренировки и хранене/. Тогава наистина се постига траен и безвреден резултат. Така че, просто съвет май не мога да ти дам... съжелявам - процедурата е дълга, свързана с много време и...парички.
Бъди здрав, който и да си!!!



Тема Re: Не се от4айвай!нови [re: OT4AQNA]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано13.05.01 20:42



Прочети първо, това което написах на Roni, за да не се повтарям. После си погледни пощата, все пак ще ти кажа някои неща - няма място за отчаяние!



Тема Re: За she_is...нови [re: she_is]  
АвторRoni (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 21:50



Привет!
Благодаря ти за информацията!...Разбирам те, наистина е невъзможно да правиш такива програми по Клубовете. Но искам да те попитам нещо...от къде да намеря такъв лекарски преглед? Предполагам че трябва да отида при личният си лекар? Или има специализирани лекарски кабинети..., защото аз не съм чувала за такива...
Още веднъж поздрави...
Желая ти всичко най - добро!



Тема do she_is!!!нови [re: she_is]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 22:51



zdrawej...na4i iz4etoh tuka razni mnenia i se nadjawam da moje6 ako ne da mi pomogne6, to pone taka naj-ob6toto da mi kaje6 za taka nare4enoto "PRAWILNO" hranene...kwo trjabwa da se jade, kakwo ne, koli4estwo...i takiwa raboti...az sym samo na 14 godini i sym 66 kg...pri ryst 1.62...
6te se radwam ako mi pi6e6...
aaa..moga da ti dam meil, ako tam ti e po-udobno...



Тема Re: Пак за Roniнови [re: Roni]  
Автор she_is (Пумукъл)
Публикувано14.05.01 01:34



Ако искаш да работиш по програма за отслабване, трябва да се посъветваш с лекар-диетолог. Това е само в сферата на смъкване на килограми. Личното ми мнение по въпрос е, че всяка такава програма-режим за хранене трябва да е съпроводена с определено физическо натоварване, защото в противен случай ще отслабнеш, но всичко по теб ще е меко и отпуснато. Ужас за очите и за душата! Тогава би могла да потърсиш мнението на специалист, примерно спортен лекар, инструктор по фитнес и аеробика, който обаче се ЗАНИМАВА И ПРАКТИКУВА преподаване и часове като ПЕРСОНАЛЕН ИНСТРУКТОР. Тъй като в бранша всеки втори е "специалист", внимавай много да не попаднеш на някой измислен гений.
Как да намериш правилният човек: търси мъж или по-добре жена, чието тяло ти харесва, съответно и поведението, не се поддавай на успиващи фрази от типа "аз съм най-добрият", защото добрият инструктор не се хвали, а другите говорят добри приказки за него. Ами... това е в общи линии.
Но не забравяй за изследванията - с когото и да почнеш работа, ако е сериозен, ще поиска база данни за здравословната картина на тялото ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.