Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Za Lunichka i poburkvashtite se:)  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 15:40



Zdravei Lunichka,
I az kato teb se poburkvam. Predi sedmica i polovina biah na dieta i ia spazvah dosta striktno(moia sobstvena dieta) i za 12 dena otsalbnah 3 kila:)) Tova beshe dobreta novina, tui kato ot 4 godini se mnucha s dieti. Nai mnogo sum smukvala oshte v nachaloto predi 3 godini. Smuknah 7 kila i ot togava vse naddavam. Biah 54 kila, a sega sum 70. Visoka sum 173sm. Imam periodi v koito sum na dieta, sled tova mi pisva i zapochvam da se tupcha. Minaloto liato daje zapochnah da pia vsikvi hapcheta za otslabvane, koito estestveno ne mi povliaha. Sega pak si vurnah svalenite kila i pak sum otchaiana:(
Chudia se kakvo da pravia i imam chustvoto che vinagi shte si ostana debela. I se chudia kude mi e bila glavata predi pri kila 65-66 da se mucha da otslabvam????
No niama kak. Shte triabva pak da se zalaviam s dieti. Nai me e strah, che kogato sum na dieta ne moga da iam neshto s granici. Gladuvam, gladuvam, posle si kazvam che shte hapna neshto suvsem malko i posle se tupcha kato luda. Sled tova idva goliamoto razocharovanie i edin psihicheski glad. Ne sum gladna a se tupcha kato luda, zashtoto mi se struva che niama smisul.
Imam otchaiana nujda ot suvet i ot priatel, s koito moga da obsujdam tazi taka delikatna za men tema:)



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 15:48



A da i oshte neshto
Pritesniava me normalno li e da otslabnesh 9 kila za mesec ?
i vuobshte vuzmojno li e???
Pozdravi:
RazDva



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано26.04.01 16:12



Ех, явно не съм сама на този свят...
Първо по последния въпрос... ами малко е стряскащо да отлсабнеш с 9 кг за 1 месец ( ако ти си отслабнала, как е станало) но съм чувала, че хора с голямо наднормено тегло, могат да отслабват по-бързо... защото просто има от къде да отслабват... и все пак дори ми се срува опасно...
Аз покрай моите диети, стнаах ненадминат диетолог... прочела съм най-малко 10-12 книги по темата... с кого ли не съм говорила, колко ли начина не съм опитвала...
Значи да споделя моя опит...Аз съм висока 1.57 и преди две години тежах 58 кг., тогава започнах да правя едно много просто нещо... в продължение на около 2-3месеца не ядях нищо след 17ч. нищичко, само вода... и ако много пригладнея ябълка.... и така свалих 6 кг. После се оставих по течнието... бях средно между 52-53 кг. различно. И така 1 година. Измъчвах се, но нямах воля да започна с нещо, а и не знаех какво, исках да е ефикасно. В началото на 2001, това си пожелах на Нова Година ис е зарекох да отлсбна. Посъветвах се с една моя приятелка и отначалото започнах много да спортувам, по около 2 часа на ден, сама вкъщи. Тичах на място по 1 час и правех "колело" още 1 час. Едновременно с това, започнах да спазвам елементарните принципи на разделното хранене. До обяд ям само плодове... на обяд ям салата + още нещо, като гледах да няма запържавано, да не е солено... най-лесното беше да си готвя ориз с нещо...( без месо и картофи и боб)Първите месеци отслабнах около 3 кг. и спях спорта, но започнах още по-стриктно да спзавам режима за разделно хранене... и така отслабнах още около 3-4 кг ( нямам електронен кантар вкъщи, а моя не мери много точно, за това давам малко призблизително нещата). И сега тежа около 46-47кг. Обаче нещо напоследък взех да се поотпускам... и ми се срува, че това ще има лоши последствия. Но както написах от другата седмица съм решила да започна една плодова седмица... пък колкото издържа (винаги е по-дожре да си посатвяш по-големи цели, поне при мен е така)Дори и 2 дни да издържа, 1.5 кг. отслабване не ми мърдат, ама само на плодове и вода, без банани.
Прочети това, което съм написала внимателно... и можеше да опиташ цялата схема, поне при мен подейства... надявам се и при теб. Nevesha, също е много доволна и казва, че също има ефект. И най-важното не бързай за никъде... и аз отначало не виждах резултата, но сега съм горе долу доволна, само дето искам още малко да поотслабна...не ми казвайте, че съм луда


Успех !!!
Ако има нещо, питай, пиши... каквото искаш



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 16:47



Niamash predstava kolko me radva dulgia ti otgovor. Vinagi sum iskala da si govoria svobodno na tema dieti, no vse kato otvoria taia tema pred priatelkite mi me gledat kato niakva padnala ot lunata:)Vse edno iskat dam mi kajat:"Abe ti vred li si kato shte spazvash dieti zapazi go za sebe si, niama kvo tolkova da go obsujdash" A nai-iskam da ima niakoi koito da me spira, kato zapochna da iam. Taka che ako mi se priade neshto sladichko shte pisha za da me razubejdavash:)))))Ili puk kato se chustvam otchaiana:)
Oshte dnes zapochvam da spazvam rejim:) Shte bude kato minalata mi dieta, zashtoto tia mnogo mi dopada- meria se na 4 dena, a ne vseki den i am po cial den samo ot edna hrana. Naprimer kiselo mliako ili plodove, ili oriz, ili supi(leki) i taka:) Predi ne mojeh da spazvam dieta, zashtoto imah mnogo tejki trenirovki i vse se pritesniavah da ne mi stane neshto(zashtoto dieta za men znachi da gladuvash), no sega vijdam che ne e zaduljitelno da gladuvash:)
Mnogo iskam do nachaloto na liatoto da otslabna pone 7 kila. Taka pri visochina 173 shte sum 63 kila i niama da e zle:)
Mersi oshte vednuj za podkrepata:))))



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано26.04.01 22:48



Ех... и аз съм така... няма с кого да си говроя.. само тук, в клуба мога да си развивам свободно теориите.Иначе и аз винаги съм срещала много неразбиране по въпроса за диетите , от страна , на родители, приятелки. А иначе ако ти се яде нещо сладичко можеш да си купиш изсушени фурми... както вече писах тук, тях го наричат ествесвени бонбони. А можеш и медец да си похапваш... само да не повече от 2 суп. лъжици на ден. А аз си имам скрит винаги един натурален шоколад, за екстремни ситуации, той е много по-полезен от млечния... Това е общо взето.... за подкрепа и помощ винаги при мен... Ти в Бг ли си?



Тема ?нови [re: Лyничka]  
Автор She (тийнейджър)
Публикувано26.04.01 22:51



А на мене защо не отговори? :(

Да не си ми обидена нещо?





Тема Re: ?нови [re: She]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано26.04.01 23:06



съжалявам мили, пропуснала съм, обикновено.. винаги гледам да отговарям на всички.... и много рядко се сърдя на някого, ако го рпавя, то е само за да го стресна...но на теб не съм ти сърдита..





Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 06:38



Vchera za vecheria iadoh salata i dnes zapochvam pak s dietata:) Shte pisha kak vurvi i kolko sum smuknala:))) Inache tva za furmite e dobre ideia. Az strashmno mnogo gi obicham a sushto i susheni smokini. I vse pak kolko moga da si hapvam na den?
Az po princip kato sum na dieta nabliagam na kiseloto mliako(2,5 maslenost) . Znaesh li predi vreme, niakude edin mesec probvah plodova dieta. 5 dena biah samo na plodove. Taka i ne uspiah da ustanovia kolko sum smuknala, ama se chustvah mnogo dobre. Smiatam sega da nablegna na kiseloto mliako i plodovete.
sushto mnogo obicham i cheren shokolad:)) Shte si kupia edno malko shokoladche na Svoge za speshni sluchai:)
Da tuk v BG sum si:) I s neturpenia chakam Nedeliata zashtoto shte hodim na Sun v liatna nosht(i predi sum go gledala).
A mejdudrugoto. Kogato biah na dieta v nachaloto na tozi mesec vsichko vurveshge dobre, dokato po Velikden ne otidohme na gosti bv edni priateli i tam stana edno takova pluskane.....kak izdurjash da ne iadesh naprimer kato hodish na restorant, ili na gosti????
:)))))



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
АвторNevesha (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 10:29



Sdraveite momicheta,
Ox Lunichka me dava sa primer ama i as po Velikdenskite prasnizi se "osvinih"(kakto si kasvame sas sestra mi). I sega otnachalo. I as imam goliam opit s dietite i shte vi kasha as kakvo sam probvala. Predi godini prochetoh v edno "Paraleli" sa sokova dieta i ia napravih. Pih okolo 10 dena samo priasno iszedeni sokove. Posle sapochnah da se sahranvam s iabalki ili kartofi)No po mnogo malko). I pres zialoto vreme praveh gimnastika po 1 chas na den,. I smaknah mnogo barso i se pochvstvah mnogo dobre. Posle sapochnah vsiaka godina sled N.Godina da pravia dietata na Lidia Kovachebva. Tam nomera e., che ako sapochnesh i edin den se natapcheshg moshe mnogo seriosno da postradash. Tai che pochnesh li mardane niama. No tuk v chushbina nadebeliah i sega i as sam otchaiana. Ot dnes sapochvam da si piivam poveche sokcheta i da iam mnogo malko samo ako umiram ot glad. I da sportuvam estestveno. Aide pishete i vie ,che da si davame kurash edna na druga. Veche sam ostanala bes drehi-vsichko mi e malko.Ushas!!!





Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Nevesha]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 13:58



Zdraveite momicheta:)
Neveshche samo za ukorajenie sega shte ti spomena edin sluchai s edna moia priatelka. Ta znachi vuprosnata moia bivsha suychenichka otide v USA. I az si misleh che vednaga shte nadebelee tam(imashe perfrktno tialo izraboteno s mnogo ogranichenie samo plodove i kiselo mliako). Minaloto liato si doide i ne mojah da poviarvam na ochite si. Ne beshe mrudnala vuobshte, daje beshe otslabnala. !!!!!Napravo ostanah shashnata, tui kato i tia oboichashe da si pohapva. Pitah ia i tia mi kaza, che vupreki vsichko e uspiala da iade samo plodove i kiselo mliako(e i drugi neshta no po malko) Tova ti go davam kato primer, koito da te krepi:) Nadiavam se che shte ti pomogne a niama da te otchae.
Lele sega maika mi ima rojden den i otivame na kitaiski restorant!!!!
hehehe mai dnes niama da sum na dieta:)
Shte pisha poveche kato se vurna:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.