Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 18:06



A v HTML to puska li te?



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 18:09



уф, а пък за това не ми се и мисли, супер бавно е... то не е прблема , че не ме пуска, а че ми блокира комп. после...;(



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 18:12



lele znam che veche izdeiatelstvame s kluba, ama predloji niakoi drug chat:))))



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 09:31



Zdraveite boreshti se s dietite:)
Eto che idva liato i na vsichi im se iska da sa po stroini i po hubavi. I az spadam kum tazi kategoria. Obeshtah da pisha kak vurvi dietata. Ami za sega i az se chudia kak za tia tri dni otslabnah s edno kilo. To beshe hodene po restoranti, vchera hodihme na bouling i sled tova aide v Happy i az kakto vinagi ne moga da se sdurjam, kato sednem mnogo hora taka che si pohapnah hubavo. No za liatoto triabva da se stegna i seriozno da otslabna, zashtoto inache ne mi murda sedeneto v kushti, dokato drugite hodiat na plaj:(
Dnes shte hodia da si kupia neshto mnogo stimulirashto (roklia ili banski) za dnite v koito ne sum v nastroenie da spazvam dieta:)
Uspeh na vsichki vi



Тема Диетинови [re: RazDva]  
АвторПpeпaтилaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 01:59



Здравеите момичета,
искам да ви кажа да се спрете докато е време.Пътя по който сте поели води до страшна бездна(говоря от личен опит) и изхода е безумно труден а за някой невъзможен!Моята агония започна преди 3год. и ми е безумно трудно да се спра а от диети се умира,повярвайте ми!Това е зависимост като от наркотиците,но тук понеже не пречеш на обществото(не крадеш,не си агресивен)затова и то не смята проблема за сериозен докато някой родител или момиче не се сблъска със звяра под името "ДИЕТА"!
Аз сам 1.64 и тежах 55кг,разбира се бях отвратена от себе си и постояно опитвах да започна диета,но не успявах,защото никой не ме подкрепяше в решението ми всички ме харесваха иаз нямах стимол да продалжа,но една сутрин се събудих 58кг и реших че това е капака.Казах си че ще свала само 5кг и спирам.ЗАПОЧНА СЕ,свалих общо 12кг за два месеца. Мислех че съм добре ,самозалъгвах се жестоко,найстина през деня кипях от енергия, но вечер към 12ч стигах до стаята си подпирайки се по стените и бях толкова уморена че заспивах моментално(а не бях правила нищо през деня) и как няма та аз ядях по една ябълка на ден и се нахранвах като гледах другите как ядат.В последствие от едно лъчезарно момиче се превърнах в абсолюта злоба,спря ми за 6м мензиса,биеха ми хормони,семейството ми се побъркваше,а аз осъзнавах и не можех да спра,мразех всичко и всеки и най вече тялото си!Купий си електронен кантар и само кадето не спях върху него и така стигнах до анорексия.После продължих с булимия тъй като приятелят ми е заможен и постояно бяхме по ресторанти аз реших че вместо да бленувам по чинийте на хората около мен може и аз да ям и после пръста в гарлото и супер отново съм слаба и по този начин карам вече 2год всеки ден аз повръщам!!!СТРАШНО Е!Сега тежа 43-44кг и съм абсолютно зависима от храната,когата не повръщам аз просто не ям.Ходила съм по много лекари,чела съм много,мога да напиша цяла книга,видяла съм много- момичета започнали на 20г диети,после булимия икъм 35г с много медецинска помощ и пари успяват да се спасят,но представете си това е 15г тормоз на тялото пораженията са големи.Сега съм на 21 и ако на 18г знаех какво ме чака от "една малка диета" нямаше никога да пробвам!Разберете всичко изглежда нивино но е МНОГО СТРАШНО!Сега завиждам на хората който си похапват и след това забравят че са го правили(всеки нормален човек е така),а не като мен помня всяка хапка и я обожавам докато ми е в устата,но я мразя когато ми е в стомаха!Моя живот е хладилник-тоалетна-кантар не допускайте да стигнете до там,аз съм за ограничаването,но категорично против диетите!
Това е моята изповед за всички вас на които досега четах мненията и притесненията,аз започнах по апсолютно същия начин и не стигнах далеч!
Бог ви е дал тяло не се гаврете с него, ще съжелявате като мен!
Красива външност,но разбит организъм и психика на 21г!



Тема Re: Диетинови [re: Пpeпaтилaтa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 06:56



Strashno mnogo sujaliavam, che se e stignalo do tam....Tuk vseki triabva da si napravi ravnosmetka i da se zamisli kakvo vsushtnost mu struva edno slabo i klioshtavo tialo..zashtoto v kraina smetka na vsichki ni vrediat dietite, dori da ne se stiga do tam, kakto v tvoia sluchai. I vse pak ima edno goliamo NO. Hubavo niama da otslabvam, NO kato otida na basein s kakvo da se obleka..moje bi s rasoto na baba mi. Hubavo shte si buda zakruglenichuk/a, NO kato imam sreshta kakvo da obleka? Moje bi shte vzema tova prekrasno poncho, koeto vidiah minalia mesec v magazina za vtori upotrebi.....
Vseki ima nujda da reshi sam za sebe si kakvo e nai-dobre za nego. Vseki ima nujda da preosmisli deistviata si, dokato ne e stanalo kusno. Zatova iskam ot imeto na celia klub i nai-veche ot svoe sobstveno da ti BLAGODARIA, che spodeliash opita si s nas. Che ima i hora kato teb, koito da ni pokajat tumnata strana na neshtata.
znam che povecheto hora si misliat "A da be da tva niama kak da se sluchi na men...az samo vednuj shte povurna", ili puk "Tva e samo edna bezzashtitna dieta tia ne moje da mi navredi...shte smukna samo 5 kila i krai." Da ama iavno neshtata ne stoia taka, kakto izglejda....
iskam da zamulcha za moment za vsichki onezi momicheta, koito sa stanali jertva na jalkata ni industria, koiato s vseki izminal den ni "uchi" che triabva da sme po-slabi, po-krasivi, hehe ta nali ako niamash tialo kato El Makfersun moje da izpusnesh nai-hubavoto ot jivota, moje da ostanesh neshtasten za cial jivot, taka che muchi se...stradai...gladuvai, za da stanesh po-dobur, po-krasiv, po umen??????:)



Тема Re: Диетинови [re: Пpeпaтилaтa]  
Автор Лyничka (непознат )
Публикувано29.05.01 14:39



Здравей !!!

Неприятно е това, което споделяш с нас. И колкото и да се опитваш да втълпиш ня някого да спре с диетите, щом си е наумил няма да стане. На мен колко са ми говорили, запознавали са ме с такива момичета. Лекари са ми говорили за всички последствия и пак продължавам. Аз не мога да се търпя такава, дебела. На моменти не се понасям и ставам толкова злобна към всички слабички момичета с хубави телца. Не знам как мога да тая толкова злоба в себе си. Просто е удивително. марзя всички слаби момичета, мразя ги.
исках да кажа, че аз ще си продължавам диетите, каквото и да ми коства това. Ще бъда като камикадзе. Докато не постигна желаната цел. Омръзна ми да ми се подиграват и това не е живот.
Може и да звуча дръзко, но все пак имам правото на спокоен жовот, а той зависи само от волята ми да отслабна.
Поздрави



Тема Re: Диетинови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 22:03



Lunichka shtom mrazish vsichki slabichki, to znachi men napravo shte me zaobichash:P
Mdaaa tuk ima edna GOLIAMA ISTINA...znaesh che e vredno, znaesh che taka se susipvash, ama jelanieto i tova samovtulpiavane ili kakvoto i da e e po-silno i niama kak. Ili s cigari se trovim(e tam e malko po-razlichno) ili umirame ot glad.
I na men sa mi kazvali i obiasniavali na dulgo i na shiroko za vredata ot strogite dieti(v puberteta nai-veche) obache niama faida. E pri men estestveno sluchaiat e drug, ama drug put za tova:)
Lunichke az imam edin vupros kum teb: kolko mislish che triabva da stanesh, za da izglejdash slaba? Vseki si ima cel. Moiata mechta e 56 kila...eh.....ama celta mi e 60-63. nadiavam se za liatoto da gi smukna. Tova mi e vtora vecher, koiato ne vecheriam:)))
Budete usmihnati



Тема Re: Диетинови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (непознат )
Публикувано30.05.01 14:08



Искам да стана 40 кг, и смятам че с малко повече желание ще успея. Знаеш ли какво в днешния брой на вестник за жената на 168ч има страхотна диета, ако искаш си го купи и я виж. на мен ми се струва страхотна. Но аз спазвам нещо по-строго сега.
Поздрави



Тема Lunichkaнови [re: Лyничka]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:49



Lunichka, 40 kg??? A kolko si visoka. Tazi tzifra napravo me ujasyava...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.