Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 17:13



Здравейте !!!

Първо да отговоря на конкретния въпрос, ами... първо гледам да не ходя вечер на гости или на ресторант, ако случайно стане... преглеждам основно менюто... и виждам дали има някакви салати, които да ме удовлетворяват... ако няма... като дойде келнерът.. му казвам да ми донесе еди коя си салата, ама да не слагат еди какво си.... и така.. общо взето похапвам салатки... и да кажем ако не е много късно... и пилешка флейка на скара. А като съм на гости.. пак ям ако има само салати и казвам, просто, че не мис е яде, толкова.
Например вчера бях на една много приятна сбирка... където имаше торта... ей богу как ли не ме изкушаваха и не хапнах, въпреки, че това беше лубимата ми торта. Аз все пак имам и доста силна воля...и амбиция...
За фурмите и смокините, аз лично си позлволявам по 5-6 на ден( общо) все пак са сушени плодове... не са толкова позлени колкото пресните. Още нещо се сетих.. ако искаш да пиеш сокове, изтисквай си ги ти сама... тези дето са в кутиите за нищо не стават... по добре пии вода, поня няма да има хиляди консерванти и оцветители...
Аз лично не обичам нищо което се прави от краве мялко. Доста ми е крана концепцията по този въпрос.Те образуват най-много слуз в организма. На всичкото отгоре млякото съдържа казеин, от койъо се прави обущарско лепило. А пък и кравето мялко е предназначено за храна на телета, ане на хора. майчиното мялко е много по различно по съдържание от кравето. А пък и на всичкото отгоре няма някакви вещества в мялкото, които да не могат да бъдат набавени от плодовете и злеленчуците.Ти да си виждала някоя крава да пие мялко, яде трева, нали.Сега, ако кажеш, че бебетата пият мляко щв ти отговоря, че в техия организъм има един белтък, които е проспособен да разгражда казеина от мялкото. Обаче този белтък го има само при малките деца. Това е мое мнение.
И все пак да ядеш само кисело мялко с плодове не мис е струва добра идея. Плодовете е добре да се ядат на гладно ( поне 2 часа след ядене на друга храна, която не е пресен зленчук). А пък и още повече с кисело мялко, то ферменитира с плодовете. Киселото мляко единствено го ям.. в таратор, но доста разредено... и в салата с маруля. Като например, това ми е обяда, или салата с маруля и мялко или таратор с две филиики хляб Бонус.
Честно казано в София има един доста добър диетичен магазин, където има всякакви... странни продукти. Аз от там наприем си купувам нискокалорични мараронени изделия( по-евтини са от обикновените). Тм има и кълнове, които също са ядски послезни.. и т.н
Това е от мен за сега, да не отегчавам!!!





Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:27



Oshte edno suvpadenie vuv vkusovete ni...kulnovete. Obicham gi strashno mnogo v salata i riadko minavam bez tiah. Nai mnogo obicham soevi kulnove:)))
Maika mi gi slaga v pochti vsichko koeto pravi..salati, orizove, mangi. Znam che sa strashno polezni.
A da i oshte neshto. Az ne iam mliako s plodove. Iam gi otdelno. Znam go tva, che ne e polezno da se iadut mliako s plodove. I az sum chela strashno mnogo knigi po vuprosa. Imam 3 knigki za razdelnoto hranene, vkluchitelno Sila za jivot, koiato mi haresva nai-mnogo, imam Zonata(pak 3 knijki), dietata na Atkins, kak da iadem bez da ostariavame i kakvo li oshte ne. Strashno mnogo sa... Moga da otvoria knijarnica samo za takiva knigi:)))
V restoranta se izlojih:))) Hapnahme spageti, salata i morski delikatesi(iziadoh edna luta chushka i se otkazah da gi iam), pile s bambuk i kitaiski gubi i nakraia...paniran sladoled.
Vajnoto e che se chustvam dobre i sum zaredena s energia za edna po-produljitelna dieta:)))
Pri men problema e che kato hapna neshto i zapochvam da izpitvam strashni ugrizenia... i posle se natupkvam, zashtoto" vsichko veche e bezmisleno":))))
A za marulite s kiselo mliako niamam dumi:)) tva mi e lubimata salata:)))
Inache tva za kiseloto mliako i az go biash chela niakude...ne moga da se setia kude. Obache strashno mnogo go obicham i po vreme na dieta strashno mnogo otslabvam ako iam samo kiselo mliako
:)))Pozdravi



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 17:34



ех, ако не бях прочела, че си козленце, щах да ти го кажа. и аз съм така, обаче поне се научих да не се натъпквам.. живея си с угризенията... и на следващия ден.. си правя ден само на ябълки... и така. Иначе аз обичам повече кълновете от люцерна, ако не е тайна... в коя възрастова граница попадаш, знам, че не е прилично това да се пита жена, обаче от жена към жена може...





Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:38



:))) Na 17 sum:))) Nikoga ne sum se pritesniavala, kogato sa me pitali neshto, taka che mojesh suvsem spokoino da pitash za kakvoto i da e... Ako precenia che vuprosa e lichen shte odaria edno izcherveno choveche kato ei tova

:))))



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 17:41



ех, ама ние значи сме еднакви и на години...

Можем да си основем клуб на отслабващите..



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:46



Ohh kato zapochna s vuprosite moga da gi sipia cial den:)
Purvo haresa mi tova koeto si pisala po vuprosa za zrunchovcite. Edno vreme mislih da pisha do vestnik za jenata za tiah da gi pitam dali moga da si pohapvam...sled tova otkrih slabina:)))
Ta na men nai-golemia problem mi e, che (tuka moje da mi se izhilish ,mnogo prezritelno:)) imam streashno mnogo da ucha. Tui kato mislia da kandidatsvam v Medicinska Akademia i znaesh kak e... puk i sega v kraia na sroka klasni i takiva mi ti raboti. Vinagi sum bila purva v klasa i sum se starala dosta. Kogatoi sum na dieta obicham da izlizam, da se pomaivam i da ne pravia nishto. I kato doide vreme za goliamoto uchene(a to e vseki den) zapochva da mi se iade neshto sladko. Kazvam si (po skoro se ubejdavam) che e po-dobre da sum umna otkolkoto slaba i che kato sum umna niama nujda da sum slaba. Nastupva edin takuv psihicheski glad za neshto sladko... i posle razochrovanieto ot samata sebe si.
Ako mojesh da me posuvetvash neshto po vuprosa...
A tuk e miastoto i za edin lichen vupros:) Ti na kolko si?



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:49



Idealoooooo
:)))) Radvam se che si na moite godini, zashtoto sega sum sigurna che me razbirash:))))
A ti sega kakto si v neta zashto ne si popishem malko na chata direktno taka da se kaje:)))
Vlizash li v Java ta???



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 17:55



то вярно, че на нашите разговори, вече не им е мястото тук...
по принцип влизам в Джавата, обаче, нещо наполседък не мога, имаш ли КЮ?



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: Лyничka]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:58



Kakvo e tova KU??
Probvai sega da vlezesh:)
Az sum s priakor Storm. Inache, ako iskash predloji niakuv drug chat na men mi e vse edno. Imashe niakuv search.bg neshto si. znaesh li go???



Тема Re: Za Lunichka i poburkvashtite se:)нови [re: RazDva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.04.01 17:59



ICQ, za towa stawa wypros... ami shte probwam, pyk kakwoto sabq pokage..;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.