Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 04.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема хора, побърквам се...  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано24.04.01 21:15



сериозно ви говоря, усещам... че полудявам... вманиячавам се, ставам раздразнителна... днес си облякох банските и щях да умра, отново си припомних, ситуацията с морето.. всички си ходят на плаж,а аз си седя в квартирата и си чета книжки, за 7 дни прочитам 10 книги... как може да изглеждам толкова дебела, защо съм толкова ниска?а тежа 45 кг, по дяволите, 40кг, ли трябва да стана, за да не ми личи че съм дебела... ще откача, сериозно ви казвам...





Тема Re: хора, побърквам се...нови [re: Лyничka]  
АвторPalechka (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 23:00



Стига бе!!! За да си дебела при 45 кг тряба да си висока 1,30 а ти не си нали !!!





Тема Re: хора, побърквам се...нови [re: Лyничka]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано25.04.01 03:18



Спри се , моля те.





Тема и да допълнянови [re: Kontra]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано25.04.01 03:30



Стана ми гадно като прочетох какво си написала и затова пак отворих фото-албума ти. Макар че очите ми не са в перфектно състояние няколко минути усърдно се взирах в снимката ти по бански и по дяволите като говориш така за себе си - просто си за бой.



Тема Re: и да допълнянови [re: Kontra]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано25.04.01 12:06



не знам какво ми става сериозно...само си мисля за морето... миналата година се зарекох да отслабна... и да ходя на плаж... обаче сега пак ме е срам да се покажа по бански... нищо ще отида зимата на морето, защото мнопго обичам, но тогава никой няма да се пече по бански... и аз няма да се дразня...
какво да правя като съм ниска и късокрака...





Тема Re: и да допълнянови [re: Лyничka]  
Автор She (тийнейджър)
Публикувано25.04.01 20:20



Може ли да попитам къде са ти снимките, за да ги видя...макар, че и без това ми се ще да те заритам и да ти кажа да се стегнеш малко!! Момиче, 45 кг. са...супер!
Няма начин да изглеждаш дебела. Стига си си внушавала. Познато ми е това.

Внушението е това, от което трябва да се лекуваме май, а не от килограмите.



Тема ето тук санови [re: She]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано25.04.01 21:47



http://photos.yahoo.com/nadelina1998
Обаче тези снимки са от миналото лято, когато тежах, около 52-3 кг. от тогава отслабнах с около 7кг., но пак се чувствам дебела...





Тема :)нови [re: Лyничka]  
Автор She (тийнейджър)
Публикувано26.04.01 13:19



Мда...не съм сбъркала за ритниците...
Поработи върху самочувствието си... защото е хубаво да го имаш. :)



Тема Vaprosнови [re: Лyничka]  
Автор slancheva (usmihnata)
Публикувано26.04.01 14:25



Lunichke, gledah, gledah snimkite ti, a ottam me gledashe edno simpatichno i charovno momiche. Kogato otslabvash e vajno da znaesh ne samo kak da otslabnesh, no i kakva tzel presledvash - vseki ima razlichna predstava sa tova kakvo oznachava da si slab. Interesno mi e da te popitam kak, koga i zashto reshi da otslabvash i kakva tzel si postavi. Vsiaka jena ot vreme na vreme iska da otslabva, no mnogo malko imat voliata za tova. Niakade biah prochela che otkakto si zapochnala dietata se chustvash mnogo bodra i energichna, a sega cheta che vsashnost si edin vid depresirana ot vanshnia si vid. Kak tochno chuvstash neshtata?



Тема Re: Vaprosнови [re: slancheva]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано26.04.01 14:38



Здрасти !!!

При мен оределено физическото състояние никога не е свързано с духовното, може да се чуваствам много бодра... и енергична, но пак да съм депресирана...попринцип рядо се оплаквам... и може да изглеждам много силна...и твърда а отвътре само аз си знам какво ми е...
Ами реших да отслабна в момента в който видях колко са слаби всичките ми приятеки, бях решила да стана 48кг. и стига толкова.. обаче не та не... като станах 48 пак се чувствах дебела... и давай още... преди да започна да отслабвам бях 52 кг, сега съм около 46-47 ( малко съм понаддала) което всъщност ме кара да полудявам, само като си помисля, че мога да стана като преди... Искам още да отслабвам... сега искам да стана 43кг. от другата седмица пак започвам строгия режим...и дано успея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.