Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Чували ли сте за "Ксенокал"???нови  
Авторshony (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 13:15



Вчера гледах някакво предаване "Здраве" по Канал 1 и една от темите беше "Профилактика и борба със затлъстяването /при децата/".
Говореха предимно за това че при децата не трябва да се използват химически препарати за редуциране на теглото, но по едно време споменаха "Широко известния и харесван и т.н. препарат Ксенокал"
Знаете ли какво е това ?





Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: shony]  
Автор Palechka (член)
Публикувано13.04.01 19:44



Казва се Xenikal.
Скъп е доста - 50 лв горе долу. Има свойството да прави мазнините неусвояеми от организма,т.е. минават транзитно и де изхвърлят чрез фекалиите.
Апропо ,в тоалетната ще виждаш страшни гледки...
Действа,но е за хора без воля и много пари.





Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: Palechka]  
Автор6u6i (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 21:00



kakvi rezultati dava i kude moge da se nameri. kakvo proizvodstvo e. 5o lv. za kolko vreme. postojanno li se priema ili dokato pokage efekt. kagi,ako znae6 pove4e, spe6no e, molja te



Тема Отговори [re: 6u6i]  
Автор She (тя)
Публикувано16.04.01 14:57



Така, питах майка ми, която има приятелка, която е ползвала лекарството.
Значи за 50 лв. е за една седмица, така че излиза страшно скъпо. НО имало ефект. И то значителен. Обаче трябва да се приема май около 1- 2 месеца.
Обаче тази жена е ходила с панперс (!), защото не ги изхвърляш тея мазнини само когато ходиш до тоалетна, явно и през останалото време...

Много некомфортно и скъпо ако питаш мене.



Тема Re: Отговоринови [re: She]  
Автор6u6u (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 22:41



mersi za 4estnija otgovor. ako trjabva 6te hoda s 2 pampersa, ne s edin, no pone naj-setne da vida ne6to najave. pitaj tazi gena 4ie proizvodstvo e lekarstvoto i kak moga da se snabda probno. tja vsu6tnost kolko kg. i za kolko vreme e svalila. mersi.



Тема Re: Отговоринови [re: 6u6u]  
Автор Palechka (член)
Публикувано22.04.01 01:32



Намира се във всяка аптека.



Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: shony]  
АвторPitasht (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 18:58



Dajte po-konkretno mnenie drugi medikamenti za otslabvane. Ima li nqkoi ot koito e probval i kakvo.

Mersi predvaritelno



Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: Pitasht]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 19:11



Ey zdrasty - az bachkam v Boston v edna laboratoria po izsledvane na zatlustiavaneto i pri nas ima xenical - davat go mnogo na horata s nadnormeno teglo ( tuk v USA ima mnogo ot tiah ).
Ta az si vzeh mostri ot tezi hapcheta da gi opitam i gi pia ot edna sedmitza. Tova koeto prochetoh sega tuk napravo me shashna - pri men niama nikakvi takiva efekti, strashni kartini v toaletnata i pampersi - ne sum i otslabnala de:), no i tova go niama..... dali na men mi ima neshto ili kakvo?!?



Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: Eleya]  
Автор Fashion Obsession (непознат )
Публикувано29.07.08 11:21



пробвайте с ЛиДа доста хора са доволни на мен майка ми приателката ми ги пиха и доста добри резултати дадоха чак се учудих 7кг на месец не вярвах , че може без тренировка, в къщи има 3 кутий някой , ако иска spower@abv.bg , 4e sega gi nqma po aptekite 60лв са и стигат точно за 30 дена действат на ускуряването на метаболизма и изгарйнето на мазнините , намалява апетита и няма Йо Йо ефект след спирането им ..



Тема Re: Чували ли сте за "Ксенокал"???нови [re: Fashion Obsession]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано29.07.08 15:22



Да забелязваш, че темата е от 2001 година?


И ако още не е станало ясно - няма да толерираме подобни продажби, още един такъв пост и следва бан.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.