Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема разделното хранененови  
Автор Megan (драка)
Публикувано30.03.01 16:18



може ли някой да ми обясни накратко каква е идеята и основните принципи?



Тема Re: разделното хранененови [re: Megan]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано01.04.01 22:23



Здравейте !!!

аз също бях не много пълна, но все пак... нали знаете,.....
пробвах с тази диета, беше от одавна, спомням си, че наистина имаше ефект... но като спрях да я правя и за отрицалтелно време пак си върнах теглото. За това реши да опитам нещо рволюционно... преминах на разделно хранене.... и за 2 месеца.. добих нужното за мен тегло.. сега тежа 47 кг. при височина 1.60, което е диеално според всички таблици.
Накратко мога да ти опиша в какво се състои цялата философия... то не е сложно..
най -важното е че до обяд се ядат САМО ПЛОДОВЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и има по-едно основно хранене на ден, може на обяд или на вечеря, за по-голям ефект препоръчвам обяда... можеш да хапваш общо взето всчико, като НЕ забравяш, че стомахът е пригоден да смиля само една концентрирана храна на веднъж, а всичко, което не е плод или зеленчук е концентрирана храна, например можеш да хапваш салата с варен ориз, или нещо подобно, но не ПРЕЯЖДАЙ. Също така трябва да забравиш за алкохола, цигарите, млякото, месото ( освен риба и не тлъсто пилешко ) кафето, захарта ( заменяш с мед).
Това е общо взето, ако трябва да обобщя схемата е следната

Закуска и до обяд : Плодове
Обяд: нещо готвено + салата
До вечерта : плодове
Всеки ден: спорт минимум 20 мин.

Ах нещо важно : Изчаквай най-малко 3 часа, след като си яла нещо готвено преди да хапнеш плод, а след като си яла плод изчакай 20 мин. преди да хапнеш нещо готвено.

Ако те заинтересува , пиши, ще ти отговоря на всички въпроси, които имаш.
НО най-важното, че че ще се чувстваш здрава и жизнена ( това не е просто банало изречение ) казвам ти го от личен опит, бах опитала какво ли не за да отслабна.. но без реултат, а тези килограми си ги поддържам вече дълго време, разбира се... продължавам да съм на разделно хранене, но най-важното, е че успях

Успех и на теб !!!

П.П ако се разровиш в клуб Готварски рецепти, има много мои публикувани рецепти за разделно хранене...



Тема това ясно, обаченови [re: Лyничka]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано02.04.01 10:29



къде остава удоволствието да съществуваш щом трябва да спазваш стриктно такъв отвратителен режим? Това започва да прилича на стоене в болница, само че е за постоянно.

Е, на мен ми е лесно де - имам си гастрит и колкото и да ям дебел няма да стана. Пък че ме боли на два-три месеца веднъж... мноо важно.

Мисълта ми е, че не може да няма други начини.



Тема грешканови [re: Xypodilec]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано02.04.01 11:43



мога да ти кажа, че си в голяма грешка... ако на това му казваш отвратителен режим... хехе ти не знаеш колко е забавно... откриваш толкова много неща... а пък и това е строгия варинат на режима... все пак нали се цели реултата отслабване...
да си чувал за зеленчука артишок? предполагам, че не си... ех аз си го ям и е много вкусен и здравословен...
а пък това, че никога не можеш да станеш дебел... браво... можеш само да се радваш още повече на живота...
а ако имаш гастрит и това, не ти пречи, още по-добре....
много се радвам за теб.....
ти си щастливец....


а пък аз още по-голяма.... щастливка.. защото имам здрав дух в здраво тяло..
все пак нищо не споменаваш за духа ти... а той е съставната част...
има други начини, да... нбякой хора отслабват, само с мислене...... но на нас ще ни е много трудно да достигнем това ниво на духовно развитие..
поздрави от мен !!!



Тема Re: грешканови [re: Лyничka]  
Автор Kontra (аз съм само . .)
Публикувано07.04.01 19:22



артишок ?



Тема daнови [re: Kontra]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано07.04.01 22:35



da, za 1 pyt li chuwash za towa... prodwa se na pazara na Grafa....



Тема Re: da Артишок???нови [re: Лyничka]  
Автор Palechka (член)
Публикувано08.04.01 00:08



А как се приготвя това чудо? Или се яде сурово ?





Тема мъ това артишок...нови [re: Palechka]  
Авторani4ka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 13:01



това артишок сладко ли е или е зеленчук???



Тема готви сенови [re: Palechka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.04.01 20:21



ами това е един зеленчук.. има форма на малки топчици, обвити с плътно прилепнали дебели листа, които бодат, но само на връхчето.. много е страннен
продава се на пазара на Графа, мисля , че по около 2лв/кг. Аз го приготвям като основно ядене, задушен, става много вкусен. По прицип когато не бях на разделно хранене... съм го яла като гарнитура, но за гарнитура вече ми е тежък.
Ще пусна рецептата в клуб Готварски рецепти, за всчки, коиот искат да опитат.
Поздрави !!!





Тема Re: готви сенови [re: Лyничka]  
Автор Kontra (аз съм само . .)
Публикувано08.04.01 21:25



Първо тичам към Графа , после към Готварски рецепти .


А между другото докато се храниш разделно , може ли да ядеш хляб и изобщо тестени изделия ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.