Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 29.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DO LUNI4KA!!!!!!нови  
Авторani4ka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 15:05



zdrawej,,,
mnogo se zaintriguwah ot towa, koeto be6e napisala na Pale4ka maj4e...
moje6 li da mi kaje6 malko powe4e za towa razdelno hranene i naistina li pomaga??? 6toto az sym na 14 godini i teja 66...pri wiso4ina 1.60...naprawo ne moga da se gledam, no lo6oto e, 4e i woljata mi nikakwa ja njama...:)
6te se radwam ako mi otgowori6..
4ao4ao



Тема спокойнонови [re: ani4ka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано01.04.01 22:34



Здрасти !!!!

Ами в най-общи линии това, което написх на " лала" е основният принцип. Аз лично го понесох много леко, просто защото открих много непознати за мен продукти... които са много екзотично вкусни и не са никак скъпи.. просто го приех като една игра...аз много обичам да готвя по принцип... и много се забавлявам.. да си приготвям различни чстия, вкусни и здравословни... удивително е наистина... аз отначлото не вярвах. Има обаче нещо... трябва да имаш воля.. и да си много стриктна... и веднъж, ако си позволиш нещо вредно после трябва да си 2 дни на плодова диета... и още два на зеленчуково-плодова... аз мога много да ти обяснявам... но трябва да се видим... иначе няма да стане, ти да ме питаш, а аз да ти отговарям, защото така не знам какво те интересува.... Ах, да... кафето, черният чай, млякото, какаото, шоколада, газираните напитки, натуралните сокове...трябва да ги забравиш. Ако ти се яде нещо сладко, яж мед... аз съм яла до 3 супени лъжици. Ако ти е трудно започни да ядеш сутрин и до обяд само плодове.... ама не да не ядеш нищо, а да ядеш плодове... после за обяд хапваш нещо малко... и вечеряш салата от марули с лимон например....
Уф пиши, какво те интересува, че така, че продължа до утре.
Успех !!!





Тема ...нови [re: Лyничka]  
Авторani4ka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 23:00



mi kakyw sport prepory4wa6 kym towa razdelno hranene???



Тема Re: спокойнонови [re: Лyничka]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано02.04.01 10:42



Ayde sega i naturalnite sokove! Brey, shto li da dishame, znaete li kolko mazni bakterii fyrchat iz vyzduha??



Тема aминови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано02.04.01 11:28



ами ти виждал/а ли си как ги произвеждат тези сокове.... от прахове и някаква съмнителна вода... всичкйо е химия... разбирам ако си купиш т.нар "фреш", това е друго нещо, ама тези от кутиите са боклуци.. по -добре мин. вода..



Тема какъвто искашнови [re: ani4ka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано02.04.01 11:37



общо взето няма никакво значение.. стига да е от т. нар активни спортове.. да не е шах, бнилярд или риболв.... аз обчиам да спортувам... и се занимавам с много неща... ходя на карате, плуване, в неделя тичам по 1.30 мин. в парка, в събота си правим приятески срещи по тенис.... но това няма значение... например... мога да ти препоръчам нещо много... приятно удобно и е без пари.... ако имаш кабелна телевизия... и хващаш МSAT, там всяка сутрин в 8.10 пускат серии упражнения от системата на Синди Крауфорд... те са бликчета по 30 мин. напълно достатъчно е, ако ги праиш стриктно, защото са доста уморяващи... лошото е обаче, че са само сутрин... но ако имаш видео можеш да си ги записваш...
това са обо взето съветите, които мога да ти дам....
пиши как я караш и успех !!!



Тема Re: aминови [re: Лyничka]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано02.04.01 12:20



E, hayde sega, prekaleno skeptichno go razdavash. To i salamite moje da sa ot konsko i kucheshko. Amerikancite sa se sreshnali s izvynzemni na Lunata i do den-dneshen si sytrudnichat s tyah, no na nas ne kazvat. I se v toya duh "a be znaesh li, chuval(a) sym, che...".



Тема Re: какъвто искаш [re: Лyничka]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано02.04.01 12:21



I az moga da predloja priyatno. Kolelo. Ama ne v grad. Nyakyde po polyanki i baircheta.



Тема Re: какъвто искашнови [re: Лyничka]  
Авторani4ka (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 22:49



mi mersi...imam kabelna 6te opitam:))
dano da pomogne...
mnogo mersi!!!:)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.