Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 23.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Exciter  
Автор Пaячe (мистично)
Публикувано18.03.01 12:19



Страхотен е! Купих си го от Славейков.
Ще си купя и оргиналния, когато излезе, но нямах търпение до тогава.

Кои песни най-много ви харесват?

Между другото точно когато го гледах един човек си го поръча :)

all is only suggestion


Тема Re: Exciterнови [re: Пaячe]  
АвторSelskiq idiot (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 17:29



a w towa deto si kupila ot slaveikov kolko pesni ima?zashtoto iz napster se vurtqt 6-7 deto nqma da vlqzat v albuma ili shte sa b sides.
kachestven li e zapisa?
az si go svalih no s bitrate128 - ne mnogo kachestven zvuk
dano da ne sprat skoro napster zashtoto tam otkrih 10-15 pesni za koito ne bqh chuval



Тема Re: Exciterнови [re: Selskiq idiot]  
Автор Пaячe (мистично)
Публикувано19.03.01 21:46



Има 13 песни. Качеството мисля, е добро...
На слушалки се чува много по-добре...
Мноого лошо - че има песни, за които не знам :(((
Мнооого лошо :(

all is only suggestion


Тема Re: Exciterнови [re: Frusciante]  
Автор Пaячe (мистично)
Публикувано19.03.01 21:52



И аз много се кефя, че си го купих :)
Всички ми харесват...
Греещото слънце за мен е Shine!!! :)
Иначе много ми харесват и Dream on, The sweetest condition, The dead of night, Lovetheme, Freelove, I feel loved... Ето, започна се, ако продължа ще изброя всичко ;)
Всички ми харесват...
Само Comatose и Goodnight lovers не много.
Exciter е страхотен! :)

all is only suggestion


Тема Re: Exciterнови [re: Пaячe]  
Автор DMitar (непознат )
Публикувано20.03.01 14:52



Здравейте modies,

Exciter неимоверно расте и аз все повече го оценявам. Общо взето звучи доста по различно от всички останали албуми на Депеш. Това определено е нов път, по който е трънала групата. Продуцентът Марк Бел даде нов sound на Депеш, за мое съжаление малко повече минималистичен от колкото трябваше. Другото нещо, което не ми харесва особено е, че в албума е дадено голямо предимство на вокалите в някои от песните - When The Body Speaks, Goodnight Lovers, Freelove. Песните, които за сега ме кефят най-много са - Sweetest Condition, Freelove, Dead Of Night, Breathe, Goodnight Lovers, Comatose. Някакси в този албум виждам влияние от почти всички албуми, например - Freelove, Shine & I Feel Love звучат много като от албума Violator; Sweetest Condition & Dead Of Night - SOFAD; I Am You, Love Theme - Black Celebration; Easy Tiger - MFTM; Dream On, Comatose, When The Body Speaks & Goodnight Lovers са за мен абсолютно ново звучене за Депеш. Както направиха с Ultra (Underworld, Hardfloor, Cosmic Blues) и донякъде с OWILM single (Heastar - luke slater), сега ремиксите са много техно - Dream On (Dave Clarke Club Mix, Bushwaka remixes, KID 606). За втория сингъл - I Feel Loved - Club 69. Но който си харесва 80-90 ремикси може да си намери много добри...страхотни ремикси от Exciter:

depeche MODE - Comatose
[X-tended?s Ghost Speed Mix V2]

depeche MODE - Goodnight Lovers
[X-tended?s Black Night Remix]


depeche MODE - The Dead Of Night
[X-tended?s Ultra Rip Mix]

depeche MODE - Shine
[Electro Mix V2]

depeche MODE - I Feel Loved
[X-tended?s Underground Remix]

depeche MODE - Dream On
[LN JoyL Remix]


depeche MODE - Freelove
[Minimal Chorus Mix]

depeche MODE - Shine
[X-tended?s Red Night Mix]


depeche MODE - Freelove
[X-tended?s German Style Remix]


depeche MODE - Dream On
[Intro Version]

depeche MODE - I Feel Loved
[X-tended?s 303 Electric Live Remix V2]
.........................


Относно пиратския албум на Славейков - не си го купувайте. Който иска албума или нещо друго на Депеш да се свърже с мен и ще му го запиша за 1 лев. Цяата работа с пиратското копие се появи, когато един фен с Username - Wax се охарчи 350 $ за Promotional Copy, което се предлага в стотина бройки по целия свят няколко месеца пред излизането на албума. И така някои хора мислят само как да направят пари и побързаха да го пуснат на Славейков. Аз лично имах албума 3 часа след излизането на това Promo Copy, но не изтичах направо на Славейков да припечеля малко пари за сметка на любимата ми група......както и да е въпреки, че имам много дискове купени точно от Славейков аз вече съм срещу това пиратство :((.

Ще ходите ли на концертите тази година? Който се интересува да се свърже с мен....имам страхотно предложение.

DMitar



Тема Re: Exciterнови [re: Frusciante]  
АвторDMitar (Нерегистриран)
Публикувано21.03.01 10:06



Да, аз съм писал в Halo's message board, обаче за сега нямам голям напредък и както изглежда ще си стягам багажа чак за Германия, щото вече си мисля, че няма да мога да си намеря билети за Гърция и Турция. Относно това, че германците са късметлии си е така, но ако се втледаш добре в Tour Dates ще видиш, че никой няма повече концерти от американците и аз ти се чудя що не вземеш да пообиколиш малко Америка. А за Берлин знам, там билетите са били по 90 марки, damn....обаче предполагам, че след началната еуфория, билетите ще си бъдат пак по около 40 марки, както беше в Прага 98. Общо взето винаги съм в течение на всичко около Депеш, но това засега не ми помага to get my hands on the tickets..:-(

DMitar - the grabbing hands




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.