Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 16.04.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Новата слушалка...нови  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано19.03.09 16:40



Ето я новата слушалка, щом се налага

. Борисееее, беше леко невъзпитано да ни прекъснеш сладкия мохабет, хаха... ама нищо

Та нека открия темата с и надеждата на този концерт да чуем пак въпросното парче!

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...

Редактирано от nenepyga на 19.03.09 16:41.



Тема Have I told you latelyнови [re: nenepyga]  
Автор reader (furniture)
Публикувано20.03.09 10:25



that I love you?



Ако не съм ви го казвала скоро, да ви го кажа.

Вчера си мислих за това, кога за последно някой ме е питал как съм и аз съм питала някого как е, не просто така от куртоазия или интерес, а истински.
Ако можех да питам, бих питала кога за последно си бил щастлив, кое те направи, кое те влюби в себе си, кое, как и защо ти обърна представата за себе си, такива неща. Но тези въпроси някакси не са за разговор, не се получава така. Или може би само за дълги нощни разговори на свещи, на топло и сумрачно...

А песента на последните ми дни се нарича The last laugh, поздрави!

Между моята Любов и мене се изправят
триста нощи, сякаш триста зида...


Тема Re: Новата слушалка...нови [re: nenepyga]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано23.03.09 09:11



БЛАГОДАРЯ ТИ!!!!!!!!!!!!!!
Ето, че трябваше да минат почти 3 години, за да видя нашия си концерт от близо!!!


НЕВЕРОЯТНО!!!
Има ли още????????????????

...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема Re: Новата слушалка...нови [re: nenepyga]  
Автор dawn4e (на тъмно)
Публикувано24.03.09 10:04



Първо да похваля синковеца - безпогрешно разпознава Wrong и почва да мята ръце все едно танцува. А ако го питаш кой пее - казва "Де" за "Дейв" и "да Ма" за "адаша Мартин".
А сега по


Finally I found that I belong here ...

Редактирано от dawn4e на 24.03.09 10:06.



Тема Re: Новата слушалка...нови [re: svetulka_1975]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано24.03.09 23:22



Има бе, споко! Благодарности към Йордан Михайлов, който предостави на DM.org почти 2/3 от концерта, заснет на видео... страхотна тръпка!

Аз съм качила клипчетата в

в YouTube, та ако ти е интересно, хвърли едно око и ухо

И по случая... ... иначе съм на съвсем друга вълна с наближаващите Combichrist в неделя

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...

Редактирано от nenepyga на 24.03.09 23:23.



Тема Re: Новата слушалка...нови [re: nenepyga]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано26.03.09 08:23



Ех, просто прелест!!!


Жалко само, че Йордан Михайлов /поклон/ не е успял да запише Shake The Disease, но е разбираемо - емоцията беше неудържима!
Много ми се искаше да видя реакцията на Мартин на нашето пляскане...

...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано26.03.09 14:03



тази безумна тъга вдишвам сега:



Всеки сам си създава Лавината, която ще го погуби.

Редактирано от Яcминa на 26.03.09 14:11.



Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано26.03.09 20:35



ми...



Всеки сам си създава Лавината, която ще го погуби.

Тема Re: Новата слушалка...нови [re: nenepyga]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано26.03.09 23:26



Хорааааа, преди малко Jezebel изтече в нета... и... плача, смея се и треперя едновремено

... знах си, че това си е моето парче в този албум!!! Просто бях сигурна! Мартин си е велик, това е ясно... но така имах нужда да ме разтърси.... а той сега направо ме разкърти! Разкош и брилянти!

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Re: Новата слушалка...нови [re: nenepyga]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано26.03.09 23:37



... освен това изтече също и In Chains - също много прилично парче, с убийствени бек-вокали

... но грешката му беше, че го чух заедно с Jezebel... просто не получи равен старт пред мен, горкото парче

Също така в нета се появиха и Hole To Feed и Come Back... от Hole To Feed ужасно ме е срам - отвратителен фънки ритъм и безкрайно неподходящ за вокалите... Come Back не е лоша, но за съжаление, не толкова добра, като варианта с пианото

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.