Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 01.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Bushmen Tour 2010  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано23.06.09 19:29



Тия съвсем ли изтрещяха, аз ли не съм в час не знам...

След като кметът бушмен изглежда е слушал твърде много Nothing's Impossible - измъдрил ето какво откровение:



Този човек дали е наясно какво е разликата между 10 000 за Бони М и Депеш, АцеДеце и т.н.?@?@

Try Walking in My Shoe...mmm...Shoumen, дет' се вика.

Доживяхме го и туй. Направо да направят едно турне и след Шумен да посетят Каспичан, Тутракан, Малка Смолница и Суйчук в региона.



Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: manimal]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано23.06.09 22:04



и аз се смях и пЦувАх днес. Пази Боже сляпо да прогледа. Тъжна работа, пък и медиите му обръщат внимание.

като се сетя..те и SNAP дойдеа у Хасково ....

па теа немаа додат ...


the world in my eyes

Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: sister_of_night]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано23.06.09 22:09



И на мен ми образува огромно забавление тая новина. :))
Пак да се самоцитирам, че ме мързи да пиша същото, а и ми стана навик. :)))))



В отговор на:

Костов уточни, че гостуването на Boney М в Шумен е струвало на общината 10 000 лв., като 5000 от тях са осигурени от спонсори.




Демек 10 бона за Бони М, от които ЦЕЛИ 5 от спонсори.
Депеш няма начин да изпуснат такива пари, а АцеДеце пък съвсем.

Всъщност ето още какво е казал:



Тоя пич ми става култов - ако е този на снимката отляво, просто ми пълни душата.
Значи той казал, че Карлсберг е спонсор, а от Карлсберг всъщност не знаят и не вярват. :))))

В отговор на:

„Работим и по въпроса да доведем на наша сцена и AC/DC. Тук обаче говорим за хонорар от 1,5 млн. евро и надцакването е голямо“, каза Костов. Рок бандата евентуално щяла да пее в парк „Студентски“ следващата есен. Кметът не обясни от къде ще се намерят средствата.




"...НАДЦАКВАНЕТО ЩЕ Е ГОЛЯМО..." хахахахха - този човек е култ просто. С кой ще се надцаква? Дали е съвсем наясно колко е разликата между гордо обявените 10 бона за Бони М и 1 500 000 ЕВРО??? Дано спонсорите съберат поне 20 бона. Другите ще вземем от бюджетния излишък.



Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: manimal]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано24.06.09 00:33



Къде сте пиленца на баткоооо???





Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: manimal]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано24.06.09 08:48



то това....е тъжно даже да се дискутира...

душата ми изпитва хлад и моят глас е в лед скован


Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: Яcминa]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано24.06.09 09:33



:))) Що да е тъжно бре, Жасмин?

Пил човека три мастики предната вечер (като му гледам торбичките под очите) - чул, че някой си Депеш му се отложил концерта и че някой си АйсиДиси бил направил голям концерт в БеОград и решил, че трябва и той да ги покани, за да вдигне пушилка около себе си. :)) След Бони Ем всичко е възможно за него.

И без това е сезон предизборен, когато всеки обещава всичко и никой не му вярва - че едни концерти ли ще му се опрат. :))))))) Поне появата му в медиите и безплатния ПР са сигурни.

Като гледам на снимката какъв е юнак и лелката до него си мисля, че двамата са наясно що е Депеш и АЦ-ДЦ, колкото гугутка е наясно с Млечния път.

П.С>:Кога ли ще приемат Закон срещу публичното разпространяване на Малоумие (с главно М) в медиите?!?!?



Тема ...нови [re: manimal]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано24.06.09 09:40



А във връзка с успешното овладяване на гастроентерита на Дейв, за концерта в Шумен Depeche Mode са подготвили изцяло променен и напълно тематичен сетлист:

1. Higher Smell
2. In Your Toilet
3. Personal Diapers
4. Hole To Plug
5. The Darkest Shit
6. Damaged Stomach
7. Just Can`t Shit Enough
8. Walking In My Guts
9. Strangeshit
10. A Question Of Clench
11. Enjoy The Spasm
12. Shit On The Windscreen
13. Goodnight Asshole

Encore 1:
14. Only When I Mess Myself
15. Shake The Diarrhea

Encore 2:
16. Never Let Me Stink Again
17. Waiting For The Shit /to fall/

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано24.06.09 09:49



:)) Като гледам сетлиста ще трябва да се прекръстят на DeepShit Mode.


Ама не - сериозно, как слуховете стават истина - днес вече се пише, че Депеш ЩЕ свирят в Шумен. Тоя народ просто ми става тъжно как всеки го прави на идиот.



Концерт на "Депеш мод" в Шумен ще има и той може да се състои идната пролет. Тази сензационна новина обяви кметът на град Шумен Красимир Костов. След като Дейв Геън и компания отмениха концерта у нас на 18 май, вестта погъделичка феновете и вчера цял ден се чудеха шега ли е или истина. "Гостуването им ще стане с подкрепата на големи местни фирми", уточни градоначалникът. Той бе категоричен, че високо напрежение ще порази шуменската сцена, когато пристигнат легендите AC/DC. На Шумен му отива да произвежда национални събития, смята Костов. Рок групата, която държи от години първите места по популярност, иска хонорар от 1,5 милиона евро, допълни кметът на Шумен. И "Депеш мод", и AC/DC ще изнесат своите концерти в новия парк "Студентски". Модерното съоръжение ще бъде открито на 1 юли, когато поп легендите "Бони М" гостуват в града. Мениджърите на "Бони М" за България се осигурили специална риба от Малдивите, с която звездите да вечерят след спектакъла си.


"...специална риба от Малдивите..." Ако и на Депеш им намерят "специална риба" от Крива река, Шуменско - нищо чудно горния сетлист да се случи. :))



Тема Re: Bushmen Tour 2010нови [re: TCP/lP]  
Автор izit (Wizard)
Публикувано22.08.09 13:03





Indeed envy is a defect; worse than any other.Rumi ☼

Тема Урааааааа!!!нови [re: izit]  
Автор Loveblaster (Consume my love)
Публикувано20.09.09 18:12



Преди малко Анди ми звънна и каза, че е верно за Шумен бе хора! Но понеже малко не му достигали на кмета си търсят местни добри беквокалистки...та по темата Боре и Сашко ако сте навити да разучим сетлиста, да вкараме яко сулариууум и разууум и да се качваме на токчета на пролет с Депеш....се пак тва е Шумен....муаххаахах! Шумна лудост!






Freeze me with your kiss and let me overflow


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.