Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 23.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ...нови [re: TheBrainless]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано01.03.09 19:33



Видеото повишава налягането на очните дъна и донякъде неутрализира лошия вкус от подозрително инфантилната обложка.

Натегнатата пружинка "Wrong" заслужава именно такова визуалано изражение - злобно и директно. Неумолимо като изтичащ таймер на взривно устройство.

Макар в случая да не са се доверили на мага Корбийн, Depeche запазват линията на окастрената и оглозганата до кокал метафоричност. Като във филм на Дейвид Линч - нищо не е такова, каквото е. А музикалните и визуалните послания се сливат в едно и създават взаимообусловена симбиоза, в която за всеки зрител си има отделна пътечка.



--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Тема Re: Новият сингъл на DEPECHEнови [re: TheBrainless]  
Автор Norito (the only one)
Публикувано04.03.09 14:01



много бързо ми влезе под кожата.... страхотна е!! нямам търпение да я крещим на концерта !!!!

I'm hanging on your words
Living on your breath ....


Тема Re: Новият сингъл на DEPECHEнови [re: TheBrainless]  
Авторnewborn (Нерегистриран)
Публикувано09.03.09 22:59



Страданието ражда велики идеи! Харесвам много тази песен!



Тема Re: Новият сингъл на DEPECHEнови [re: Norito]  
Автор newmind ()
Публикувано10.03.09 14:18



С такова нетърпение, с каквото чаках лайф изпълнението от наградите в Германия на 21-ви февруари, не бях чакал нищо през последните години! Чувството възкръсна отново! Влюбих се в тази песен от първо слушане и вече не броя пътите които си я пускам! :) Много приятно бях изненадан и от идеята на клипа! Очакванията ми за албума също са големи, породени от 5те парчета, които имах удоволствието и аз да чуя! :) Трудно е след толкова години вярност към групата, да намеря похвални думи без да се повтарям! Нека музиката говори! :)



Тема Re: Новият сингъл на DEPECHEнови [re: newborn]  
Автор victorious (believer)
Публикувано10.03.09 14:40



Мислех да не слушам нищо до официалното излизане на албума.... но после си казах те и без това ще ме засипят отвсякъде с нея и
.....на третия път когато си я пуснах

о т к а ч и х

най - после чиста сила да извира от всичко, отвсякъде, да струи като фонтан, избликнал от самото сърце на Вселената насред......
насред моята бедна душа, оглозгана от времето и несгодите като замръзнало в студа и напукано и пръснало се в безкрайната зима стъкло.

Онзи дейв, онзи Деййййййййййййййййййййййййййййййййв.
Онзи ми ти лилавия - черен, стържещ право в центъра на душевния ми експлодирал екстаз, звук.
От онези текстове, не многословни, но ехо на хиляди чувства и настроения, изкристализирали сякаш от безкрайни тълпи в един - едниствен миг забит като карфица на картата на съсухреното настояще, превръщаейки го в безкрайно огледално отражение на ВЕЧНОСТТА..... под пържещия сълзи в очите ми повяващ глас на Мартин - хемоглобина на възроденото ми трептящо в най - сладка агония вътрешно ухо.








Редактирано от VlOLATOR на 10.03.09 14:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.