Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 07.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поздрави от мен боговете, Митко!  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано05.09.07 10:52



На днешната дата, през 1992 г., угасна блясъкът в очите на един шантав диамант - Димитър Воев!
Идеологът, основателят, сърцето и душата на култа Нова Генерация.

Завинаги ще ти се възхищавам, Човеко! Завинаги очите ми ще кървят от мъка и болка, заедно с твоите! Ти беше приятел с мрака и ме научи как да се чувствам комфортно в прегръдките му! Завинаги, та и Отвъд смъртта!

Благодаря ти за сетивата и светоусещането, които ми подари! И също за кошмарите, за

, за безнадеждността, за ледовете, за суетата, за тъжните острови, за черното танго, за неделите, за Берлин, за пекинските улици, за скорпионите, за световъртенето....




Митко, никога няма да бъдеш забравен! Почивай в мир и поздрави от мен боговете!

--------------------------------------
дори и сянката ми вече с тебе диша...

Тема "Знаеш ли, Марта,нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (Ж)
Публикувано05.09.07 11:09



...не знам как да ти го кажа, но тя обеща да ме превърне в муха. Не ме съди. Опитай се да ме разбереш. Знам, че ще ти бъде много трудно. Но всеки трябва сам да реши какъв вид да приеме по-нататък. Аз дълго мислих и реших, че за мен така ще е най-добре. Мухите не живеят дълго, но това е без значение. Мисля, че те всъщност се радват на една по-голяма свобода. Хората не обичат мухите, но и това е добре защото аз не се нуждая от тяхната обич. Така ще бъда по-близо до теб. През пролетта и лятото ще идвам на гроба ти и без да правя на някой впечатление, ще кацам по издълбаните в мрамора букви от името ти, и ще се крия на хладно под сянката на кръста. Ще ме познаеш по любовното ниско бръмчене, което ще е сигурен белег, че това съм аз. Крилцата ми ще вибрират с голяма скорост и ще отразяват лека синкава светлина. Сигурно е прекрасно да пикираш под снопове слънчеви лъчи, дори и във вид на муха. Единственото, от което трябва да се пазя и страхувам е човешката ръка. Но се надявам, че няма да ме размажат на някой прозорец преди да съм стигнал до теб. Чакай ме, защото часът наближава. Никой не може да промени това, което вече се е случило.
Обичам те, Марта!

Авел "


...следващата песен е Черно Танго

лети все нагоре,...малка зеленоока муха!

Моята любов е моята лавина.

Редактирано от Яcминa на 05.09.07 11:28.



Тема Re: Поздрави от мен боговете, Митко!нови [re: VlOLATOR]  
АвторЛeдoвe (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 21:58



Благодаря ти за сетивата и светоусещането, които ми подари! И също за кошмарите, за тъмнината, за безнадеждността, за ледовете, за суетата, за тъжните острови, за черното танго, за неделите, за Берлин, за пекинските улици, за скорпионите, за световъртенето......за градината на света, неговият свят



Тема ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано05.09.08 09:55



Вече станаха шестнадесет годините, откакто карфицата се изтръгна от сърцето ти и полетя свободен.

Днес ще се издигна над някоя църква, за да видя как се усмихваш, Учителю!



--------------------------------------
дори и сянката ми вече с тебе диша...

Редактирано от VlOLATOR на 05.09.08 09:56.



Тема Re: Поздрави от мен боговете, Митко!нови [re: VlOLATOR]  
АвторThe Fein (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 13:09



...И весело потупват сърцата ни
защото ние знаем,
че пътят ни е в топлото кафе,
което добрия Господ пие на закуска.

...Нашата компания е най-веселата.
Нашата компания е най-добрата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.