Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 23.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема в(н)уШавам си в момента..нови  
Автор Яcминa (триглаватаХидра)
Публикувано31.10.06 17:51



че си чувам гласа на IT DOESN`T MATTER TWO, когато се драх заедно с Марто на нашия концерт...еехххх....

а при вас какво звучи?

Come sail your ships around me
And burn your bridges down

Редактирано от Яcминa на 31.10.06 19:30.



Тема Re: в(н)уШавам си в момента..нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано31.10.06 22:17



хихихихихи... и аз се чух... че даже и мисля, че нИ си внушавам, 'щото накарах и друг да ме чуе... ако е внушение, то занчи умея да хипнотизирам хората...

.... аз се чувам в самото начало на Nothing Impossible... включването ми е с "Мартооооооо"... хахахахахахахаха....

... иначе всички се чувеме... и никак не си внушаваме....



...btw, аз още не мога да слушам спокойно концерта... дали някога ще мога?!

...Follow all along you,
till you recognize the choice...


Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор VlOLATORМодератор (incubus)
Публикувано01.11.06 09:39



"аз се чувам в самото начало на Nothing Impossible... включването ми е с "Мартооооооо"... "


чуваш се - грънци!

Туй съм аз.

...крякал съм обезумяло "Мартооооо" през 5 минути. А бях ТОЧНО срещу микрофона, на решетката...и повярвай ми, рядко се среща по гръмовно гласовище от мен.

Шегата настрана, чул съм се на няколко места по време на "Shake The Disease". Тук е времето да смутолевя, че имаше един момент, в който Дейв спря погледа си върху мен за известно време, усмихна ми се и ме посочи. И изобщо не се заблуждавам.

По темата, звучат:

A-ha -->> "Analogue"



-------------------------------------------------
...и върху теб тека!

Редактирано от VlOLATOR на 01.11.06 10:31.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано01.11.06 10:15



"чуваш се - грънци! Туй съм аз.

...крякал съм обезумяло "Мартооооо" през 5 минути. А бях ТОЧНО срещу микрофона, на решетката...и повярвай ми, рядко се среща по гръмовно гласовище от мен. "


...хахахахахаха... от кога викаш с женски глас бре... ти мо'е да си се чул, ама и аз се чух - даже довечера мога да ти спомена точните секунди на крясъците, че сега нещо ми бягат (4'' и 8'' май бяха...или 2'' и 6''... не помня..).... а и аз го раздавам гръмогласна и аз бях пред микрофон, а за Мартича дадох всичко от себе си.... хихихихихи... грънци, таратанци, т'ва е положението... хахахахаха



...btw, тази тема новата "слушалка" ли е...... аз пак блея май

Сутринта, на път за работа слушах Mesh - Petrified... невероятно парче... още звучи в главата ми, така че явно цял ден ще си го слушам... освен ако Шакира (примерно) от радиото не ми го избие насилствено от тиквата...

...Follow all along you,
till you recognize the choice...


Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (триглаватаХидра)
Публикувано01.11.06 12:27



в-уШих си сега Nothing`s Impossible....да видя колко са верни тези ваши вНушения ...а може пък просто единия да е пял първи глас "Мартоооо", а другия да е крякал втори глас "Мартооооооу"





Come sail your ships around me
And burn your bridges down


Тема мхм...нови [re: Яcминa]  
Автор Яcминa (триглаватаХидра)
Публикувано01.11.06 12:31



нищо не чух, но пък яростно се вдъхнових да си подкарам концерта отначало! айде лека нощ, отивам да си потъна в него!!!!!!



Come sail your ships around me
And burn your bridges down


Тема As I lay here with youнови [re: Яcминa]  
Автор Яcминa (триглаватаХидра)
Публикувано01.11.06 16:42




The shame lies with us
We talk of love and trust
That doesn't matter

Though we may be the last in the world
We feel like pioneers
Telling hopes and fears
To one another

And oh what a feeling
Inside of me
It might last for an hour
Wounds aren't healing
Inside of me
Though it feels good now
I know it's only for now

The feeling is intense
You grip me with your eyes
And then I realise
It doesn't matter





...чувате ли ме чувате ли ме чувате ли ме ,а?!!!!!!!

Come sail your ships around me
And burn your bridges down


Тема ХЕХЕ.....нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано01.11.06 19:57



....мен пък МАРТО като се появи на сцената ме фиксира с шапката и се усмихна......ама нали нещо не беше накеф ......





Тема Re: в(н)уШавам си в момента..нови [re: Яcминa]  
Автор little_15 (непознат)
Публикувано01.11.06 20:02



че зимата няма да дойде скоро,но уви лека по лека си започва.Опитвам се да се успокоя с Guns and roses-Novembar rain,ама нещо не ми се получава



Stay, you can leave tomorrow
Stay wait until tomorrow

Тема абеей,нови [re: TCP/lP]  
Автор Яcминa (триглаватаХидра)
Публикувано01.11.06 20:52



големи сте фръцлюффффци фръцливи ненагледни!, тц тц тц

...чак се възгордяф че ви познавам ;)

Come sail your ships around me
And burn your bridges down



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.