Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 17.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Duran Duran в България!нови  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано12.09.06 15:08



!!!

manimal вече го спомена, но събитието си е за отделна тема. Отдавна бях чул слухове, но не бързах да ги пускам.

Сега вече е сигурно...

...и изключително се радвам!

Не съм им някакъв супер ултрас на Дюран, но винаги са ме зареждали страшно позитивно и безкрайно ги уважавам.
И друго - наживо звучат пищно и правят качествено шоу!

УРА!!!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Тема Re: Duran Duran в България!нови [re: VlOLATOR]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано12.09.06 15:30



Аз че изказвах "премъдрости" в онази тема - изказвах, обаче не мога да се въздържа да изклинча от малко работа, за да коментирам и тук :))

Сега вече е сигурно...

Приятелю, за съжаление в нашата татко- и майковина, един коцерт е сигурен чак когато завърши! :) Но наистина мисля, че SME са достатъчно доказателство, че даже и да не стане - поне ще е заради смислена причина.

Не съм им някакъв супер ултрас на Дюран, но винаги са ме зареждали страшно позитивно и безкрайно ги уважавам.

Абцелютно се подписвам под това!!!

И друго - наживо звучат пищно и правят качествено шоу!

Под това не се подписвам... гледал съм разни концерти (не на живо де), и не знам защо обаче точно любимите ми песни: come undone, ordinary world, planet earth, save a prayer, i don't want your love (за тия се сещам сега) - странно, но все ми звучат някак "недовършено" на тия концерти... т.е. нещо сякаш им липсва. :( Не се имам за най-големия познавач и фен на Дюран, но действително съм останал с впечатлението, че песните им в студийно изпълнение, звучат далеч по-добре.

Through the years of decay we walk like tigers in cages...


Тема Re: Duran Duran в България!нови [re: VlOLATOR]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано12.09.06 15:46



С удоволствие ще посетя:) Дано само котка да не ми мине път и да се разминат работите. В официалния им сайт още не пише нищо





Тема ...нови [re: manimal]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано12.09.06 15:51



"странно, но все ми звучат някак "недовършено" на тия концерти... т.е. нещо сякаш им липсва"

хихи, да видя някъде да написах, че звучат качествено?



Това, което си написал, съм го забелязал същото, особено на последната им изява, която гледах, а именно - изпълнението им на "Live 8".

Особено това се отнася за гласа на Саймън. Но пък от друга страна, на "Live 8" почти никой не звуча добре. Като изключим Стинг, който няма как да звучи зле, щото е извънземен....и Pink Floyd, за които важи същото, но вече в най-висша степен.

И баш затова използвах думата "пищно" по-горе!...заради факта, че ползват добри и доста бекинг вокалистки, доста живи инструменти, вкарват акустика, ефекти и прочие.

Но съм гледал и техни супер качествени /откъм звук/ живи изпълнения, така че изобщо не съм сигурен какво точно ще чуем тук. Но знам какво ще видим -->

една изключителна група с голямо име и сериозно място в световната музикална история.

..., а това е СУПЕЕЕЕР!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Редактирано от VlOLATOR на 12.09.06 16:36.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано12.09.06 17:24



След така направените доуточнения - се съгласявам. :)

И... да - мерси, че ми напомни за Лайв 8 - концерта им беше типичен пример за това какво имам впредвид. Все едно да поръчаш вино, а да ти поднесат оцет... Айде сега пък вино... само вино ми е в главата цял ден. Дам.

Като изключим Стинг, който няма как да звучи зле, щото е извънземен....

Да, той си го и казва сам:

Oooh, I'm an alien
I'm a legal alien
I'm an Englishman in New York


....и Pink Floyd, за които важи същото, но вече в най-висша степен.

Така е - те идват от the dark side of the moon... каквото и сравняване е абсурдно!

И баш затова използвах думата "пищно" по-горе!...заради факта, че ползват добри и доста бекинг вокалистки, доста живи инструменти, вкарват акустика, ефекти и прочие.

Аз всъщност по "пищното" се заблудих... чак сега разбирам, че си имал впредвид бек-вокалистките....



За гласа на Саймън си прав. По-лошото е, че ми предава чувството все едно го прави (т,.е. пее) насила - сякаш е изгубил удоволствието си някъде по пътя. :(( Този човек, не знам защо, обаче ми е дразнещ от самото начало... Добре, че са Ники и Джон, да компенсират. Даже Кукурилото винаги ми е бил далеч по-симпатичен.

:)) Спирам да мрънкам! :) Тази година Дюран - догодина Кюър!!! Дано!

Through the years of decay we walk like tigers in cages...

Тема Re: Duran Duran в България!нови [re: VlOLATOR]  
Автор вaлepи (under the gun)
Публикувано12.09.06 17:31



ихааааааааааа:))))))))) кой ли ще е следващия?


малко не са ми за зимния дворец..ноооооо идват:))))))))



Тема Re: Duran Duran в България!нови [re: VlOLATOR]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано12.09.06 18:09



С удовоствие ще ида да ги видя и чуя на живо, макар че Зимния дворец и на мен не ми е любима сцена.
Надявам се, че слуховете които се носят за лайф изпълненията им да бъдат опровергани


А до края на годината има още доста време-чудя се какво ли още ни предтои

'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема eeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано12.09.06 23:46



тази новина отвори истински празник в иначе катастрофалната ми вечер!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

УРРРРРРРРРРРРРРРААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

дано изпеят всичко, по-всичко, най-всичко мое любимо...или поне половината. ДАНО!

тамън пиех винцок да се успокоявам за катастрофата дето потроших една чужда кола днес....пък то имало по-огромнейши повод! аз. щаСлифТ



put your head on my chest...

Тема следващите да са:нови [re: вaлepи]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано12.09.06 23:54



Nick Cave задължително с лошите семена
The Cure
A-HA
====

...и т.н и т.н. има много кого да си пожелаем да ни об...ладае



put your head on my chest...

Тема Re: Duran Duran в България!нови [re: VlOLATOR]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано13.09.06 00:29



Дюран са една от бандите, които винаги съвсем искрено съм ненавиждал...
Предполагам, че влагам доста личен елемент в ненавистта си, ама така или иначе не мога да ги понасям!
Една безсмислено преекспонирана банда, яхнала комерсиалния гребен вълната и умряла с него.
От време на време се гавря с тях, като подрънквам и приблейвам "хитовете" им на кухарка


Предполагам, че няма да посетя концерта.
С най-голямо удоволствие!

Next One Is Real


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.