Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 01.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Хей, Плевенчани...нови  
Автор buba_v_galo6a (Counterfeit)
Публикувано07.08.06 22:09



Хора дайте да си окажем малко солидарност........защото просто една наистина голяма част от днешното общество не може да разбере истинската музика

Изглежда елементарните неща взимат все повече превес в живота на българите,което изключително много ме разочарова И макар да ми се налага през по голямата част от времето си да се сблъсквам с тях,ми се иска поне да мога 1/3 от него да прекарвам с качествени хораЗатова отправям покана за събиране в неангажираща обстановка,където ще можем да си се наслушаме и наприказваме на воля за Depeche ModeОчаквам с нетърпение вашите предложения.....все пак ни обединява поне едната обща философия

Редактирано от VlOLATOR на 14.09.06 09:46.



Тема Re: Хей Плевенчани.........нови [re: buba_v_galo6a]  
Автор helinille ()
Публикувано08.08.06 17:32



az nqkude iz foruma bqh 4ela, 4e na 13.09 v gramophone v sf 6te ima DM party. iskah da popitam dali e sigurno ve4e, za6toto adski mnogo iskam da otida, a sum ot ruse i ako samo se razkaram do sf, a nqma party, ne si struva. nqkoi ako znae, molq da mi kaje.

dano se vidim na eventualnoto party!!!!





Тема Re: Хей Плевенчани.........нови [re: buba_v_galo6a]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано08.08.06 17:37



Здравей:))) Значи имаше много такива идеи,но останали и досега неосъществени.Ако прочетеш и разгледаш темите по-внимателно ще видиш,че в две от тях полседните мнения са за очертаващо се грандиозно

събиране в събота.Погледни в темите и ще разбереш.Ще се радвам да дойдеш:))) Все все пак- колкото повече, толкова поче4е!!!!!Разбира се, е в София, но важно е желание да имаш:)

Lift up the reciever I'll make you a believer

Редактирано от playing_angel на 08.08.06 17:38.



Тема ...нови [re: helinille]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 17:42



... и аз видях подобно инфо, но мисля че поне за сега това събитие е само в сферата на идеите... поне докато няма някаква по-сериозна информация по въпроса, едва ли може да се счита за сигурно... но па 13.09. е далече... може и да се появи нещо...



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема ...нови [re: buba_v_galo6a]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано08.08.06 17:47



Бубо_в_галоша,

...живо ме вълнува, от где аджеба иде тоз никнейм, тъй мистериозен?

би ли ни светнал!?

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Тема Re: Хей Плевенчани......... [re: playing_angel]  
Автор helinille ()
Публикувано08.08.06 17:52



stiga da ima ne6to s udovolstvie bih do6la. az ne sum mnogo otdavna6en user, no redovno vi 4eta postovete i sum uj zapoznata s foruma, no tova izglejda sum go propusnala. a za6to ne sum se osmelqvala da vzema otno6enie i az ne moga da otgovorq



aide ako ima ne6to, molq vi se kajete, kogato ve4e e sigurno, 4e 6te se slu4i. ako e tazi subota, 6te e super, poneje putuvam kum balkana v nedelq i 6te uspeq perfektno da su4etaq ne6tata.

ina4e az bih napravila grandiozno:) party v ruse, no ruse ne e sofiq i tova me vuzspira. ne mi se vqrva vsi4ki ot sofiq da doidat do ruse samo zaradi edno party. ina4e imam razni ideiki i mi se 6te nqkoi den da gi izpulnq:) :)



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор buba_v_galo6a (Counterfeit)
Публикувано08.08.06 20:36



Е ....не мислиш ли че ако тръгна да разтеглям едни такива локуми....вече няма така да те гложди???





Тема Какво общо има това.......нови [re: buba_v_galo6a]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано08.08.06 21:43



....с факта, че сме повечето плевенчани???





Тема ...нови [re: buba_v_galo6a]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано09.08.06 09:14



"не мислиш ли че ако тръгна да разтеглям едни такива локуми....вече няма така да те гложди???"

Туй не знам дали го мисля, защото ми е малко мътно като смисъл!



Но знам какво мисля за безсмислени теми, целящи да кажат само нещо от рода "Здрасти на всички депешари от Мездра" -

...не им мисля доброто!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Тема Re: Хей Плевенчани......... [re: buba_v_galo6a]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано11.08.06 15:24



Трудно,много трудно се осъществяват подобни начинания...
Идеи има, но конккретни предложения,не се появяват много...Може би хората тук са твърде различни извън Depeche.
Но все пак те поздравявам за инициативата и ти пожелавам да не се разочароваш ако не срещнеш ентусиазъм



'let me take you on a trip,around the world and back...'


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.