Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 30.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Наркотикът Depeche Modeнови  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано29.06.06 14:38



След една камара off-topic простотии, които избълвах напоследък, реших да пусна и една малко по-сериозна тема!



Дълго време пракарах да мисля, как въздейства Депеш на нас простосмъртните ... Депеш, като музика.... като визия... като представяне... като стил... като полъх...... и накрая осъзнах - Депеш "удря" като наркотик... и води до тотално пристрастяване! Колкото повече слушам, толкова повече искам. Мислих си, че като ги видя веднъж, ще ми е достатъчно... но не ми стига! А последната ми мания е да събирам снимки....

Наркотик е това ЧУДО, ви казвам!!!

... и точно, като наркотиците, не винаги обладава от първия път. Слушаш веднъж... интересно ти е.... пускаш си ги втори път... заслушваш се... и т.н.

И така съвсем неусетно, идва един момент, в който си абсолютно зависим... не можеш без Депеш.... живееш с Депеш... дишаш Депеш. Каква е тая магия... вероятно още дълги години ще минат, преди да проумея, с какво ме омагьосаха тези "демони" преди цяла вечност... а и не е сигурно дали изобщо ще намеря отговор някога!

А абстиненцията е толкова страшна!!!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор meika (непознат)
Публикувано29.06.06 16:38



От 21-ви и аз така ги усещам !Не един път не стига!!! Бих го изживявала всеки ден

Вече всички около мен ме мислят за луда защото изведнъж съм отново онази хлапачка ,когато ги чух за първи път БИХ УМРЯЛА ОТ СВРЪХДОЗА



Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: meika]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано29.06.06 18:11



Аз нямам думи. Още съм в депресия или не знам какво е точно

не спирам да ги слушам /никога не съм спирала де/.
Извинявай, че ще пусна това в тази тема но от един час съм тук и слушайки тяхната музика си подобрявам дозата /де да знам така ли се казва/ с това


ох сташно много снимки има, на магията Дейв, на магията Мартин, на магията Анди и на наркотика DM




Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Авторroтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 23:31



ужас, абсолютно си права...ставам и си лягам с тях....като луда съм направо :) въртя някои песни по сто пъти и пак, и пак искам да ги слушам...УЖАСНО МНОГО МЕ КЕФЯТ!!!



Тема ... ама....нови [re: влюбeнa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 09:58



... ти хич не ми се извинявай тука, ами се стягай за Туркето....



... сега тоз' опасен наркотик Depeche Mode, ме е довел до непреодолимото желание да ходя на още концерти.... и като всяка дрога е на път да ме разори....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
АвторBинc Kлapk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:26



Ти пък какво си се захласнала толкова? Наркотици, магии...глупости!!!
Просто ДМ са една грамотна група, която прави истинска музика



Тема Благодаря...нови [re: Bинc Kлapk]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 10:32



... че ме отхласна!



... ами добре, че се появи да ме светнеш как е редно да се чуствам и най-вече каква точно група е Depeche Mode!
Ти си просто слънце!

...Lead me into your darkness...

Тема НО...нови [re: Bинc Kлapk]  
Автор any_key (does exist)
Публикувано30.06.06 10:35



...не е само тя. струва ми се, че повечето хора, които преживяха случката на "локомотив" се чувстват по същия начин

вероятно твоята емоционалност е... по-капсулирана (което - от определена гледна точка - би могло да бъде и предимство)



Тема ....нови [re: any_key]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 10:45



... май са ни нужни малко трезво-мислещи хора, че като гледам как всички сме се отнесли.....



Never want to come down
Never want to put my feet back down
On the ground


... ама аз все пак не искам да слизам на земята... поне още месец.... до Истанбул.... а след това..... ще поживеем, ще видим!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: ....нови [re: nenepyga]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано30.06.06 10:56



няма слизане






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.