Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 03.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Аааааа...нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано11.08.06 16:36



... ний без резервации никъде не тръгвамИ.... одъртяхме вече, не можем да стоим прави дълго време....хахахахахахахахаха.... вероятно ще има места, защото все пак лятото заведенията в София не се пръскат по шевовете, но е хубаво да има известна доза сигурност...



... да не вземеш вЕрно да пуснеш такава тема... я си пра'их майтап!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Аааааа...нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано11.08.06 16:39



Е може да съм руса, ама чак пък толкова - не:))) Вие си стойте - аз ще разденсвам за всички:)))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема мммм дааам....нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано11.08.06 16:50



... аз съм от най-мирните и кротките по партитата... нИ мой ми чуе гласа човек... ка-мо-ли па нещо да ме накара да си раздвижа стария кокал..... хихихихихихихихих... кат' някой мушмурок съм.... как ша ма забИлежите даже, се чудя.....



... добре, че и ти ша дойдеш, че иначе ДеЖЖЖея няма да разбере, че има феновИ на ДипешЪ.... хахахахахахахахаха... младото и е младо, а русото мое да е само и единствено предимство....

Поздрав с Halo...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема ...нови [re: RizaaR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано11.08.06 16:59



... и стреснАх ли тА ве, к'о стана та не ми се показа... много живо ме вълнува тоз' въпрос, 'щото ще се докаже една моя теория ми се чини.... хихихихихихихих.....



... а за снимковия материал.... моята заслуга е единствено в позирането и в разпространението на линкове... майсторите фотографи са други персони, различни от моя милост... хихихихихихихих....

... но държа да отбележа, че все пак основното количество снимки и клипове и най-вече тези от самия концерт, които предполагам ще са по интересни за клубарите, все още не са налични... веднага щом ги докопам, ще ги предоставя за разглеждане и обсъждане тук...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ...нови [re: nenepyga]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано11.08.06 17:38



Забелязах ,че си си избрала амплоа на фотомодел в Станбула



Но тук се изявяваш като 'разпространител'- абе комплексна натура си ти,май-хихихи

Все пак благодаря че не щадиш силите и очите си за да ни 'захранваш' с духовна храна,нас форумците,които не сполучиха да хванат пътя за Цариграда

Абе таквази мома личнъ кат теби как шъ мъ стресни,бре Пипирудо-златокрилЪ,ЪЪЪММ??.... Ма я сом си таков,стоя под дебели сенки ,заглаждам мустак,потърквам брада,па си пия ракийката, мезвам с туршиййка и глеам орото....че кат ми се подпали кръвта и кат скоча сом голяма хАЛА,ей
Бе ти по-голям агент-конспиратор от мене излезе - я гледай, какви шпионски теории зареди,а!

'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема Re: мммм дааам....нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано11.08.06 17:53



E, стига сега де:) Първо, че с диджеят се познаваме и той знае за какво става въпрос:)) А и - то такова очарователно присъствие като нашето се разбира, че не е като да няма нещо общо с Депеш:))))

Lift up the reciever I'll make you a believer

Редактирано от playing_angel на 11.08.06 17:55.



Тема Re: ...нови [re: RizaaR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано11.08.06 17:56



.... хихихихихих... много мА веселиш ти бря.... направихме сеир на целия форум...



... а за конспирациите, ни мойш ма бий ти казвам.... в таквиз филми сА вкарвам понякога, че дори и на тебИ ша ти е трудно да сФанеш сюжета.... хахахахаха...

... следващият път кат' сА засечем, тА искам да ми се представиш фейс ту фейс... ни мА карай да сА навирам по сенките да тА диря....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: мммм дааам....нови [re: playing_angel]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано11.08.06 18:35



poqvi se edno takova razdelenie na gradove, ta se 4udeh dali eventuaaaaalno bihte prieli edin kospirator v Mohito(demek edna rusenka:))) az obe6tavam, 4e 6te se smesq s tulpata i izob6to nikoi nqma da razbere, 4e ne sum rodno sofiqn4e



I surrender all control
To the desire that consumes me whole

Тема Re: мммм дааам....нови [re: helinille]  
Автор влюбeнa (член)
Публикувано11.08.06 18:38



ехееее ти пък какви ги наговори

утре в 23,00 да си там



Тема Re: мммм дааам.... [re: helinille]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано11.08.06 18:48



Да беееееееее....и аз пак ще изпусна страхотно парти .....да му се невиди

....дали на път за морето да не минем покрай Мохито..., а неее...ние вече ще сме пристигнали...така е, който е зле с математиката, макар и не висша а елементарна

Жалко, че отново няма да мога да се запозная с вас, шматки такива

...днес случайно разбрах, че ветеринарката която лекува котката ми е Депешарче, много се накефих като чух, че телефона й звъни с Personal Jesus, затова поздрав за всички с нея и танцуващите! ...разкършете кълки и за мен моля ви се

Reach out and touch Dave...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.