Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано28.06.06 16:31



Все на Дейв му се точите бре народе!



... Аз пък искам на Мартин да обърна внимание, 'щот' аз пък него си заплювам...

Няма да ми пренебрегвате момчето, ей!

... Я сега всички палавници и Марто-поклонници да се присъединят към моя мини фен-клуб тукааааааа.... да му обсъдим буклите, дупето... е, хайде от мен да мине - и песните....

P.S. Горкия Анди! Няма ли и той обожатели?! А беше толкоз дружелюбно момчето на летището....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано28.06.06 16:41



Е смея ли и една думичка да кажа за Марто

нали като ме видиш и ще ме оскубеш най малкото.
Много е сладък, много сладко се усмихва особенно ти знаеш кога но ...... едно голяма НО и то се казва ДЕЙВ



Тема хахахахахаха...нови [re: влюбeнa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано28.06.06 16:53



... само ти остана да му се точиш на Марто ся.... хахахахахахахахаха... мръсница!!! Знам ти ази предпочитанията.....



... ама какво ми говориш за усмивчици.... Гледай за Дейв, к'ви писания се точат:
"по татуировки и панталони"... а ти на Марто, само усмиФката ли видЕ, м?!

Хей Бокооооу... дай да се не обиждаме на сексапил..... 'щото нали знаеш Дейв става за една вечер, ама Мартин ми е за цял живот....

....хихихихихихихихихихи...хлъц!

И Vio... шматка съм, ама още ме боли гърба от бичуването сутринта... става ли, малко по-късно да се самонакажа за невежеството си?!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel ()
Публикувано28.06.06 17:04



Ми то за всички може да се каже по нещо мило.Ма то така е по-добре за тебе, мила, защото ще ти е по-лесно достъпен.А кажи ми аз как да разтърва многоброините фенки на Дейв, а?!



Тема невъзможно!нови [re: nenepyga]  
Автор any_key (does exist)
Публикувано28.06.06 17:07



защо е необходимо това? магията на дейв vs. магията на мартин...
знаеш ли - прочетох по-голямата част от постингите ти (на ясмина, влюбена, violator, tcp/ip и другите от компанията ви - също, разбира се) и... ми стана ясно, че... емоционалните ни... случвания в общи линии са едновременни
имам предвид онзи опустошителен момент, в който плачеш... не само защото се е случило и е свършило
не само защото - "а сега - какво?!"
някаква парализираща абстиненция...
не зная точно какво
за да не си помислиш, че съм се отклонила от темата: та тъкмо в един такъв момент... на плач и просветление - това... не съществува
имам предвид: да избереш - дейв или мартин... човека, който СЛУЧВА, или човека, който ГО ПРАВИ ВЪЗМОЖНО
мислих също - да си в състояние 24 години да пишеш текстове и песни и всяка от тях, през всичките 24 години да звучи като... чисто нова - с енергията и силата на... някакъв демиург: със сигурност трябва да не си нормален, да си извън... кръга на... обозримото за съзнанието и...
зная, че разбираш какво казвам в момента за мартин
НО! МНОГО голямото "но" на влюбена, което се казва дейв...
зная също, че разбираш - НИЩО от това, което мартин Е, не би се случило без дейв
нищо от това, което дейв случи миналата сряда на стадион локомотив, не би се случило без мартин
невъзможно е да избереш...
(however аз... не мога да преодолея усещането за дейв - като... гореща газирана вода под кожата; но - това е субективно. разбира се)



Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано28.06.06 17:10



...е....... ти барем си млада, а както знаем всички мъже младо маце търсят...


... ами аз като съм на преклонна възраст вече, какво да кажа....остава ми да плача вечер тихо на възглавницата (малко се давя със сополи, 'щот' то тихите ридания не са лесна работа, ама хайде...) и да целувам плаката на Мартича за лека нощ (но редовно го почиствам от лигите).... мъка, мъка ...
... ся и в Истанбул требе да го гоня... така че не ми разправяй, че ми е лесно достъпен... бая тежкар го раздава, даже!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel ()
Публикувано28.06.06 17:14



Ще ходиш в Истанбул?!Аз мисля да отида на предпоследния им концерт в Гърция...И я не се отчайвай!Аз като съм млада да не мислиш, че съм си легнала с Дейв...Е...в ме4тите ми-да!



Тема Re: невъзможно!нови [re: any_key]  
Автор playing_angel ()
Публикувано28.06.06 17:19



Много си права и незнам, ама ще се бием за тоя Дейв май! А за плача..незнам дали съм единствената, но до ден днешен плача.Хем ми е готино, 4е имам най-невероятния спомен, който някои някога е оставял в съзнанието ми, хем ми е мъ4но че свърши.Но те обещаха да не ни подминат на следващо турне...А вие знаете ли кой тича в четвъртък в Борисовата без никой да го познае?!!!!



Тема Re: невъзможно!нови [re: any_key]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано28.06.06 17:20



защо е необходимо това? магията на дейв vs. магията на мартин...

....... ми защото ни е гот да си говорим за тях. Не случайно висим тук по цял ден




А къде отиде наистина господин Анди??????



Тема Аууууууу....нови [re: any_key]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано28.06.06 17:22



... ти май нещо не си ме разбрала... за това обяснявам:

Аз не правя никакво протиопоставяне, защото нито ги обичам тези борби, нито смятам, че има смисъл от тях! Пуснах темата, защото другата тема за Магията на Дейв го изби на фенски залитания и коментари за Мъжът Дейв, не изпълнителя, не фронтмена, дори не и за сексапила на човека, нито за излъчването му... та просто минах на тийн вълна и аз!
Ако ти не си открила хумора в моята тема, съжалявам... но нашата скромна компания, както самата ти се изрази се опитва да се забавлява и весели понякога... жалко, че не можеш да се включиш и ти, защото ние всъшност сме доста позитивни хора... а всички хора от клуба, които изброи са едни от най-верните фенове на Депеш, които познавам.... така че е просто смешно да приемаш толкова буквално нашите писания!

Благодаря за вниманието!!!



...Lead me into your darkness...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.