Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 30.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема D.M. лято2006  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано30.06.06 21:45



От няколко дни ми се върти една идейка в главата и не мога да я изкарам от там,та реших да споделя...
Нарекох я:Depeche Mode beach rendezvous
Та мисълта ми е:всички ще ходят към морето(или почти всички

)
Не би ли могло да се намери едно такова местенце,някое плажче ли ще е къмпинг ли не знам,но да се съберем,опънем палатки,чували,кой какво има и да си спретнем ... нещо.И аз не знам какво-още ми е мъгляво в главата-просто една сбирка край морето поне за една вечер.Така че за това е този форум-всеки да даде мнение и да измислим нещо заедно,хммм?

Какво ще кажеш,народе?

'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема просто изумително! [re: RizaaR]  
Автор any_key (does exist)
Публикувано30.06.06 22:29



само представата за... такава случка вече е великолепна... невероятно усещане за щастие


но...
да - всички ще ходят към морето
да - представата за това е... като усещане за някакъв "мини" концерт на DM
НО
лятото е с продължителност приблизително 90 дни - вероятно ли е това случване за поне повечето хора едновременно?
имам предвид: всеки ще ходи, но всеки - в своето време...
ако тези Depeche Mode beach rendezvous се случат за една вечер, за колко хора тази вечер би съвпаднала?

а дали ако просто се намисли някой къмпинг... и всеки отива там, когато е неговото време... дали при такова намисляне Depeche Mode beach rendezvous не биха продължили всъщност ако не през всички, то поне през повечето от тези 90 дни на лятото...

има ли нещо смислено в такова хрумване?



Тема Re: просто изумително! [re: any_key]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано01.07.06 14:35



Със сигурност всички няма да могат да дойдат,най-вероятно дори повечето.Моята надежда е че тук във форума биха могли да се определят дата и място,и после в отделна тема да се направи обявление-всеки да види,а който може и да дойде

Поне за една вечер,една среща на плажа край морето...Не става дума всеки да ходи, когато е неговото време,а да се опитаме колкото се може повече от нас да отидем по-едно и също време.
Колко му е ,бе хора,от тук до морето-хехехе
Само от нас зависи дали едно такова предложение е смислено или не

'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема в нощта на пълнолунието [re: RizaaR]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано07.07.06 13:08



- на скалите на Варвара.

там ще ви чакамммм.
...и не се шегувам.

;)

Tonight
Im in the hands of fate


Тема Яяяяяяяяяяяяя [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.07.06 13:51



.... кой се е завърнал......Салют!!!!



Що се не обаждаш мари моме?!

...Lead me into your darkness...

Тема Яяяяяяяяяяяяя [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано07.07.06 14:06



и аз се радвам да те видя

...гледам - разпринцесила си се тук като в твоя си къща, много се радвам че вече има постоянно движение и хора, хора....а ти и нощен нет даже си си прокарала, брейй, тц тц тц

Tonight
Im in the hands of fate


Тема хихихихих... [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.07.06 14:39



... фръц-фръц за home нета....

... ами че аз съм си у дома, т.е. на гости съм на VIOLATOR-а... ама той много гостоприемен се оказа, та забравих, че съм на гости.... хихихихихихи...



... а за хората - няколко доста интересни личности се навъдиха тука, докат' те нямаше..... ся тряаа да те запознавам май..... гледай, колко ми порастна работата... хахахахахаха

... липсваше ми ма мацкоу....

...Lead me into your darkness...

Тема ... [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано07.07.06 16:00



ми маймай и на тебе ти е време да почнеш да домакинстваш тук и да се грижиш за къщата и да приветстваш с "добре дошъл" всички нови гости, хех



Tonight
Im in the hands of fate


Тема Re: ... [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.07.06 16:18



.... хихихихихих... ам чИ аз са спуквам от приветствия бре... знаИш ли ма колко съм любезна... куту нЕкой ангел съм....



VIOLATOR разтребва къщата, пък ази приветствам народа....хахахахаха...

... Аре да те водя на Истанбул бре.... ша са помандахерцаме по Капалъ-черши, Босфоре ке видим... и ай от мени да мине, може и на нЕк'во концетче там да идем, ама ша видим... ако слушаш...

...Lead me into your darkness...

Тема ... [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано07.07.06 16:32



а некуй немъ ли дъ сготви нещу сладичку, бря, и къфинцей да нъпрай зъ предвечирнъ зъкускъ?



за Истанбул...още го мъдря, ....май няма да ми стигне лятото тая година за всичките летеЖи, дет съм ги намислил, мъхъмъ....

Tonight
Im in the hands of fate



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.