Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ....нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel ()
Публикувано24.07.06 12:01



Да, предаването беше голяма излгагация.Обаче все пак има DVD от концерта.И то официално заснето.

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема след като гледах...нови [re: bonbonela]  
Автор VlOLATORМодератор (Harry Angel)
Публикувано24.07.06 16:12



...това нескопосано и зле скалъпено отбиване на номера, наречено "подробен репортаж от концерта на Depeche Mode в София"..., още повече се радвам за това, че самите Depeche Mode, за трите дена престой в Булгаристан, не се срещнаха и не говориха с нито един журналист!



Златен да е този, който ги е светнал, че НЕ БИВА да се докосват по никакъв начин до нищо в Булгаристан, което се зове "журналист"!

Просто си предствете, щом самият ОРГАНИЗАТОР на събитието можа да спретне такава чикия, като това предаване, с ТОЛКОВА непрофесионално заснемане, с толкова пошли коментари, с толкова стар и НЕАКТУАЛЕН филм, ...нямам думи какво щеше да се получи, ако бяха направили пресконференция, да речем!!!??? Сигурно щяха да ги питат дали са чували за Стоичков, дали ядат кисело мляко и дали Дейв още взема наркотици

Да отделиш 5-10 минути от чистото време, отредено за такова грандиозно събитие, на някакъв шмръндел от най-помиярското и пошло предаване на света - "Биг Брадър", а в същото време да не покажеш нито един общ план на 40 хилядната публика...., тва му се вика ЮНОШЕСКА ПОЛЮЦИЯ!

Забелязахте ли, че на записите от самите песни, звукът, освен че бе ужасен, ами и КРИВЕШЕ...Ако някой не е бил там и гледа това,....сигурно ще си каже - тея Depeche Mode никви ги няма откъм свирня
...а ние чудесно знаем, за какъв неописуем перфектционизъм ставаше въпрос там и кво кристално звучене имаше всяка шибана нотичка, баси!

Жалка работа...

-------------------------------------------------
I know who I am!

Тема Re: след като гледах...нови [re: VlOLATOR]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано24.07.06 16:19



Направо си е чиста излагация.А незнам дали си разбрал, обаче в Нощен труд, някаква журналистка беше написала такива БЕЗОБРАЗНИ ГЛУПОСТИ!!! Беше казала, че Depeche разочаровали българската публика и не могли да надхвърлят очакванията ни( което знаем дале4 няма нищо общо с истината). Освен това според девойката, те през цялото време си мислели, че пеят пред талибани и чак след десетата песен се били поотпуснали малко и концерта бил станал горе-долу добър. Е аз като го прочетох това......... бясна!

Lift up the reciever I' ll make you a believer...

Тема хехехехехе...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано24.07.06 16:36



... гледам и ти яко си се потресъл от "култовото" Кречетало....

... а няк'ъв комент за биографията на групата, показана във филма, да имаш?!

... Добре че бяха тез' сладури, че и аз да разбера, че Депеш Мод е група създадена през '86 ...

... и какви са тия спекуланти, 'дето им преписват разни там албуми, като Ултра и Ексайтър.... хората от Кречетало не потвърдиха тези долни клевети...

... абе по-добре да бЕха повторили предаването за Пънка, по-малко разочаровани щеше да има...



...So make up your mind for me... Walk the line for me...

Редактирано от nenepyga на 24.07.06 17:32.



Тема Абсолютно....нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано24.07.06 17:12



....и аз най-много се изнервих, че нямаше нито един кадър с публиката и продължителното интервю с ония смешник ИВАН.......ПФУ........





Тема хех...нови [re: TCP/lP]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано24.07.06 17:37



... ама ме успокояваше през рекламните блокове, че имало време...

...аз откровено още на първите реклами, като видях с какво темпо точат биографията, се спекох много... толкова не съм си гледала часовника никога...



...So make up your mind for me... Walk the line for me...

Тема Re: Абсолютно....нови [re: TCP/lP]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано24.07.06 17:37



...даам, сещам се за един показателен случай колко компетентни понякога могат да бъдат нашите журналисти и колко смислени въпроси могат да задават. Когато идваха Металика и някой умник ги попита дали ще правят кавър (или дует вече не помня) на Пъф Деди...чак мен ме хвана срам като видях това по тв, не знам за тоя "журналист"





Тема ...нови [re: shining_halo]  
Автор VlOLATORМодератор (Harry Angel)
Публикувано24.07.06 17:53



"Когато идваха Металика и някой умник ги попита дали ще правят кавър (или дует вече не помня) на Пъф Деди...чак мен ме хвана срам като видях това по тв, не знам за тоя "журналист""

оо, туй нищо не е!



Когато Ник Мейсън /барабанист и единствен постоянен член на епохалните, легендарните, н-а-й-б-е-з-у-м-н-о-г-о-л-е-м-и-т-е Pink Floyd..., от създаването им през 65-та до днес/...посети България за да представи книгата си, при няколкото пресконференции и срещи с журналисти, му зададоха такива безумни въпроси, че направо ме е срам да ги цитирам. Бях на две-три от срещите с него и често се изчервявах от срам.

Добре че човекът има прекрасно чувство за хумор

а Слави Трифонов, за капак на всичко, му подари някакъв прашасал мизерен "Москвич", щото човекът колекционира ретро автомобили...

-------------------------------------------------
I know who I am!

Редактирано от VlOLATOR на 24.07.06 18:10.



Тема Re: Абсолютно....нови [re: shining_halo]  
Автор meika (добричка)
Публикувано24.07.06 18:05



Бях на работа и неможах да го гледам и за целта вързах едно другарче да го запише!Сега ме псува че см му загубила времето!

Но дайте да не се ядосваме!Бяхме там и знаем че в България по ВЕЛИК КОНЦЕРТ НЕ Е ИМАЛО( а и едва ли ще има)!!!!!!!!!!
Жалко за българските журналисти



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано24.07.06 22:49



а Слави Трифонов, за капак на всичко, му подари някакъв прашасал мизерен "Москвич", щото човекът колекционира ретро автомобили...


...това като го гледах се хвнах за главата и ме беше срам да гледам към тв-то...

...Слави доста често прави много неуместни подаръци с цел да е оригинален, но доста често не му се получава...както, когато подари на Skorpions камък от мавзолея....

Редактирано от shining_halo на 24.07.06 22:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.