Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема как може да се поръча DVD-то от концертанови  
Автор meryl (streep)
Публикувано23.06.06 11:22



Разбрах за някакво записване, след това щели да ги пращат на хората, как се плаща, къде да се запиша.





Тема а аз не разбрах ще има ли картина на този записнови [re: meryl]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 11:35



Ами и аз не разбрах много. Някой на концерта ми каза че било само аудио запис, дали ще има и картина? Много кофти ако е само аудио. А ще е супер ако можем да видим пак концерта. Ако някой има по-подробна информация да каже, че ще умра от яд че не снимах повече.



Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Пeтя]  
АвторFila Brazilia (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 11:57



Концерта беше качен на торент в Дата.бг, за съжаление го махнаха. Не е особенно качествен и липсват няколко песни, но за най-нетърпеливите става. Все пак мисля, че доста хора успяха да го свалят, само аз докато го свалях имаше още около 100 човека. Аз също успях да възпроизведа само звук, но в обяснението към торента се казва, че това е видео снимано с телефон, предполагам е необходим някакъв кодек.



Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Пeтя]  
Авторvaleri (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 12:12



тези флайъри се продаваха за 35 лв.-за двойно аудио сиди-което може или да се получи по пощата до 28 дни-или да се свали от сайта-



част от 50-те концерта, които депеш записват по време на лятната част от турнето си.
за цяло видео от концерта не съм чувал още, но скоро сигурно ще се появят отделни клипове и т.н.

надявам се и някоя телевизия да го е заснела-или поне части от него





Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Fila Brazilia]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 12:57



А дали може да ми го дадеш да си го презапиша, щом го няма вече?


Ако искаш пиши на
mmaria_d@abv.bg



Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Пeтя]  
АвторFila Brazilia (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 13:18



Виж си пощата.



Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Fila Brazilia]  
АвторTiti (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 18:32



Please , moje li i na men da mi go pratish na sivitri@abv.bg
Edinstvenoto koeto mi ostava ... da ijivqvam tozi mig again... 10x



Тема Re: как може да се поръча DVD-то от концертанови [re: meryl]  
Автор guginzi ()
Публикувано23.06.06 19:17



Zdraveite!
DVD ot konzerta v Sofia niama da ima. Te veche sa snimali DVD ot konzert v Italia, mislia, che ot Milano i shte go mixirat s konzert ot Spain. Mnogo sajaliavam i az! V Sofia beshe neveroiatno!!! No pak veche si porachah CD- to i go chakam s netarpenie kam sredata na July!:-))



Тема Re: как може да се поръча DVD-то от концертанови [re: meryl]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано23.06.06 20:45



Накрая ще направят DVD с кадри от цялото турне, там може да ни включат с някоя песен и нас. Но целият концерт в София на видео... забрави!



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: а аз не разбрах ще има ли картина на този запинови [re: Fila Brazilia]  
АвторAnita (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 23:12



Ей, здравейте!
Не знам дали ще е прекалено нахално ако помоля някой от вас да ми изпрати това което е било качено в датата, защото аз бях на концерта, но понеже съм вискока кинта и двайсет и не можах да видя много . Добре, че беше брат ми да ме качи на конче поне за малко

Благодаря предварително ако някой ми го прати-> ganev_t@abv.bg или на anita_green2001@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.