Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Наркотикът Depeche Mode  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано29.06.06 14:38



След една камара off-topic простотии, които избълвах напоследък, реших да пусна и една малко по-сериозна тема!



Дълго време пракарах да мисля, как въздейства Депеш на нас простосмъртните ... Депеш, като музика.... като визия... като представяне... като стил... като полъх...... и накрая осъзнах - Депеш "удря" като наркотик... и води до тотално пристрастяване! Колкото повече слушам, толкова повече искам. Мислих си, че като ги видя веднъж, ще ми е достатъчно... но не ми стига! А последната ми мания е да събирам снимки....

Наркотик е това ЧУДО, ви казвам!!!

... и точно, като наркотиците, не винаги обладава от първия път. Слушаш веднъж... интересно ти е.... пускаш си ги втори път... заслушваш се... и т.н.

И така съвсем неусетно, идва един момент, в който си абсолютно зависим... не можеш без Депеш.... живееш с Депеш... дишаш Депеш. Каква е тая магия... вероятно още дълги години ще минат, преди да проумея, с какво ме омагьосаха тези "демони" преди цяла вечност... а и не е сигурно дали изобщо ще намеря отговор някога!

А абстиненцията е толкова страшна!!!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор meika (непознат)
Публикувано29.06.06 16:38



От 21-ви и аз така ги усещам !Не един път не стига!!! Бих го изживявала всеки ден

Вече всички около мен ме мислят за луда защото изведнъж съм отново онази хлапачка ,когато ги чух за първи път БИХ УМРЯЛА ОТ СВРЪХДОЗА



Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: meika]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано29.06.06 18:11



Аз нямам думи. Още съм в депресия или не знам какво е точно

не спирам да ги слушам /никога не съм спирала де/.
Извинявай, че ще пусна това в тази тема но от един час съм тук и слушайки тяхната музика си подобрявам дозата /де да знам така ли се казва/ с това


ох сташно много снимки има, на магията Дейв, на магията Мартин, на магията Анди и на наркотика DM




Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Авторroтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 23:31



ужас, абсолютно си права...ставам и си лягам с тях....като луда съм направо :) въртя някои песни по сто пъти и пак, и пак искам да ги слушам...УЖАСНО МНОГО МЕ КЕФЯТ!!!



Тема ... ама....нови [re: влюбeнa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 09:58



... ти хич не ми се извинявай тука, ами се стягай за Туркето....



... сега тоз' опасен наркотик Depeche Mode, ме е довел до непреодолимото желание да ходя на още концерти.... и като всяка дрога е на път да ме разори....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
АвторBинc Kлapk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:26



Ти пък какво си се захласнала толкова? Наркотици, магии...глупости!!!
Просто ДМ са една грамотна група, която прави истинска музика



Тема Благодаря...нови [re: Bинc Kлapk]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 10:32



... че ме отхласна!



... ами добре, че се появи да ме светнеш как е редно да се чуствам и най-вече каква точно група е Depeche Mode!
Ти си просто слънце!

...Lead me into your darkness...

Тема НО...нови [re: Bинc Kлapk]  
Автор any_key (does exist)
Публикувано30.06.06 10:35



...не е само тя. струва ми се, че повечето хора, които преживяха случката на "локомотив" се чувстват по същия начин

вероятно твоята емоционалност е... по-капсулирана (което - от определена гледна точка - би могло да бъде и предимство)



Тема ....нови [re: any_key]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 10:45



... май са ни нужни малко трезво-мислещи хора, че като гледам как всички сме се отнесли.....



Never want to come down
Never want to put my feet back down
On the ground


... ама аз все пак не искам да слизам на земята... поне още месец.... до Истанбул.... а след това..... ще поживеем, ще видим!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: ....нови [re: nenepyga]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано30.06.06 10:56



няма слизане





Тема Re: ....нови [re: влюбeнa]  
АвторAnita (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 17:21



ами...освен и аз да хвана да събира и кътам стотинки...левчета и да хващам автобуса до Истанбул...мдам...

...
Е няма да отида, но се надявам, че после чрез вас ще се потопя в тръпката отново



Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано24.07.06 15:15



Наркотикът ДМ е ужасно силен.Причинява толкова прекрасни усещания.Чувстваш се щастлив и толкова прекрасно зависим.Сутрин се събуждаш с тях, но на обяд продлажаваш да си жаден за още.Кръвта ти кипи и сърцето ти се разтуптява, ако не продължиш.Вървиш по улицата и случайно чуваш от някаде музиката им.И ти се иска да изтичаш до там и да видиш кой е човекът, който е взел пореднтата доза ДМ.Спирам доту, защото май всички са наясно за какво говоря вече.Слушам In your room и потъвам. And I think my pulse would start to rush...

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: playing_angel]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано26.07.06 20:11



Не знаех дали тука да го сложа...Ама еи! Вие, дето ще ходите в Турция на 30-ти имам едно предложение. Я вземете направете един плакат 'Bulgaria rush for you', та да знаят хората каде да доидат следващия път.Ама как ви завиждам само :((((

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: playing_angel]  
АвторLud Uchen (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 20:33



Това беше както се чувствах тази сутрин, станах и гледах по YouTube клипчета на Surrender (bare) и NMLDA изпълнена на МТВ наградите през.. мисля 2001ва, което между другото хванах ей-така преди 5 години и продиктува интереса ми в Депеш. Влизам в таксито и от там се чува Precious. Това беше най-сладката доза, деня ми сякаш мина по-добре от всякога.





Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: Lud Uchen]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано26.07.06 20:40



Ами аз така една сътрин като отивах на изпит, чух от една кола да дъни \Walking in my shoes\ и пресякох целия булевард на червено, за да стигна до колата и само да видя хората , които слушат Депеш.В момента между другото сме много добри приатели вече...

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Не знам как да ти отговоря...нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано26.07.06 22:23



... но имай в предвид, че пишеш в темата на най-върлия почитател на табелите.... хихихихихихихихихихи... да не кажа, на автора на идеята за самия надпис на въпросните листа, който при това ще ходи в Турция на концерт...

... сега вече има ли и грам съмнение в твоята душа, че някой може да кръшне от размахването на табела в Истанбул..... хахахахахахахахахахаха... аз съм голям цербер - всички българи ще ги веят тез', листенца... ГАРАНЦИЯ!



...So make up your mind for me... Walk the line for me...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: playing_angel]  
АвторLud Uchen (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 22:42



Странно, аз също отивах към изпит тази сутрин :) Но с никого не се запознах (дано стана добра приятелка с унивеситета хаха)



Тема Re: Не знам как да ти отговоря...нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано26.07.06 23:01



Адски много се радвам за теб и останалите.Е, има и капка завист, но съм щастлива, че пак ще изживеете това.И после така ще те разпитвам, че няма да се отървеш, да знаеш!!! Много много яко прекарване.А аз ще си пусна 'Playing The Angel' по същото време и ще си мисля за вас:))))

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Не заминахте ли, бе?!нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано28.07.06 17:34



Гледам, пеперуда още се навърташ тука...;) Няма ли да заминавате вече? Колко много се радвам за вас , ако знаете... Направихте ли плакатчета???

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Re: Не знам как да ти отговоря...нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано28.07.06 17:53



А и още нещо.Моля те, понеже знам, че предпочиташ Мартин- цункай Дейв от мен.;) И му кажи , че едно русо младо ангелче ще го чака In her room, In her favorite darkness. Та ако иска да стане my favourite slave (как няма да иска) да заповяда.... I will always be here...

Lift up the reciever I' ll make you a believer...


Тема Уе-уееееееенови [re: playing_angel]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.07.06 18:43



....кво стана тук........





Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано02.08.06 16:47



Здравейте, скитници!!! Не ви ли писна да ходите по концерти, бе

Я , пеперуда ми кажи; ти нещо да не си се запиляла там с Мартин, а?!;)

Lift up the reciever I'll make you a believer

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 00:01



Забелязвате ли колко се популяризира Депеш след концерта?!



Прави ми впечетление, че зачести пускането им по радиата... и то далеч не само на най-познатите парчета...

Днес обядвах в един ресторант... звучеше няк'ъв противен денс... изведнъж пуснаха Депеш и то някакво сборно дискче, на което дори имаше лайфове....хихихихихихих... почувствах се специално поздравена...

... моментално похвалих сервитьорката, а те ми увеличиха звука... много яко беше, защото ресторанта си беше леко претенциозен и последното нещо което може човек да очаква да чуе там е Депеш....

... заразно е хора!!!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 00:07



Хехехе на мен не ми е направило такова впечатление като имам предвид, че на скоро научих, че най-добрата ми приятелка не знае, че Precious е тяхна песен...странно ...явно не съм се постарала достатъчно, но аз моментално си взех поука и сега започвам да я облъчвам....



...а колкото до това, че е заразно ДААААААААА ТАКА ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...и имам пъклен план-ще заразя всички около мен...сигурна съм, че след време ще ми благодарят, защото и аз съм благодарна сега, че успяха да ме заразят...ех едвам се дадох



Тема Оооох....нови [re: shining_halo]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 00:22



... и аз съм се заела с образоване на един младеж... онзи ден ми запя няк'во отвратително денсче и ми смига... и понеже аз го гледам кат' тапир, той ми пояснява, че ми пеел Депеш и аз рабираш ли, тряа да се радвам.... хахахахахаха...



... сега му обещах да му запиша едно сборно дискче, за да се освести малко... но не предполагах, колко трудно е това... ако му сложа моите любимости, едва ли ще го очаровам с Депеш.... та дайте малко акъл, моля... какво да включа в компилацийката, че да не го откажа човека... ...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: nenepyga]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 00:48



Охаа трудно е да избереш...аз ако съм записвам всичко, а той сам да си избира...така направих с един приятел и му викам "Е...харесаха ли ти Депеш?", а той "Да ...харесаха ми, само първите 3-4 албума ги изтрих"

...ужас...

...но може би най-известните неща са най-подходящи, когато имаме за цел да зарибяваме някой...., поне така си мисля



Тема Re: Оооох....нови [re: shining_halo]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 01:21



... конкретни имена на песни искам, дарлинг....



... че това, с най-известните малко ми се размива.... баш, 'щото ми трудно да избера, искам помощ... иначе, по принцип съм голяма многознайка....хих

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано06.08.06 04:41



Тъй...най-известните според мен:
1. Just Can't Get Enough
2. Dreaming of Me
3. See You
4. Everything Counts
5. People are People
6. Master and Servant
7. Blasphemous Rumours
8. Lie to Me
9. It Doesn't Matter
10. Shake the Disease
11. Black Celebration
12. Stripped
13. A Question of Time
14. Strangelove
15. Personal Jesuс
16. Enjoy the Silence
17. I Feel You
18. In Your Room
19. Rush
20. Barrel of a Gun
21. It's No Good
22. Dream On
23. A Pain That I'm Used To
24. Suffer Well
25. Precious
26. John The Revelator

Предполагам че момчето ги е чувало най-малко по радиото и ще му направят вЧепетление...а ък после нека да преоткрие красотата в песните на Депеш със останалите им парчета...важното е да го зарибиш нали така



П.С. Може и да съм забравила туй-онуй, бях на РД и не съм
много в кондиция, но ако се сетя още нещо ще постна утре на свежа глава

П.С.С Всички та знаем че си многознайка..там ти е хубостта на тебе да знайш!

П.С.С.С .... пфуууу и Wаlking in my shoes ...почнах вече с пропуснатите...я по-добре да си лягам...утре време за ревизия
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от veslanina на 06.08.06 10:09.</EM></FONT></P>

Редактирано от veslanina на 06.08.06 10:10.



Тема Re: Оооох....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 11:18



... Мерсаж Вий... много си любезна



... само дето диска трябва да е аудио и се налага да се огранича до към около 15-тина парчета...

... освен това е редно да спомена, че той е чувал Депеш и ги намира за леко депресарски (едно от любимите ми изказвания за ДМ)... обаче му хареса Dream On и ми поиска диск... демек не е твърде задължително да са известни парчета, но е хубаво да не за депресарски.... ха, кажи ми сега, как да рзбера кои парчета се депресета...

... все пак ми се чини, че 15-тарката, ще е от твоя списък...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: veslanina]  
Автор вaлepи (under the gun)
Публикувано06.08.06 12:14



забравила си.... never let me down again, behind the wheel и photographic





Тема Ха така....нови [re: вaлepи]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 12:20



... продължавайте да добавяте песни.... хм, много ще ме улесните...



... но точно тези трите, Валери, мисля да ги включа.... данке!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: nenepyga]  
АвторLud Uchen (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 13:46



Hmm.. Po-dobre mu zapishi Violator. Nai-chist zvuk i "moderen" ima, drugite moje da sa mu prekaleno dark ili retro (haha!).

Ne znam, spored men ne trqbva da se drobi tvorchestvoto im taka, parchetata se nai-istinski useshtat kogato sa v album i usetish negovoto razvitie. No moje bi prosto sum puritan po otnoshenie na DM tvorchestvoto



(otnovo sori za latinicata)



Тема Re: Оооох....нови [re: Lud Uchen]  
АвторLud Uchen (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 13:47



Opaa!

Nai-chist zvuk i "moderen" ima = Nai-chist i "moderen" zvuk ima



Тема Re: Ха така....нови [re: nenepyga]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 21:33



хм щом dream on му харесва,би трябвало да му харесат и другите неща от exciter-препоръчвам ти/му :) и freelove (за да му разбиеш представата,че дм са депресари),също и Shine (пак затова,а и прекрасна песен),също Rush,Surrender,Stories of old,Mercy in you...хммм сещам се и за Higher Love...ако успее да му хареса,смятай,че си го спечелила за фен!:) успех!:)



Тема Тенк ю....нови [re: innersmile]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 22:16



...innersmile, препоръчал/а си разкошни песни, но едва ли са подходящи за първоначално зарибяване... виж за Rush, спор няма... и аз винаги бих я препоръчала на всеки... до колкото го познавам младежа, нещо по-живичко трябва да му избера... но едва ли целия Exciter... знам ли.... но ако си сложа моите любимости, съм сигурна, че ще го откажа от Депеш завинаги....

... а Surrender е просто разкош... мания... звучи в главата ми непрестанно напоследък....



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Ха така....нови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 22:16



Те хората бая парчета са изброили, но питам аз за къде без Halo

...а сещам се и за Home, It's no good, Useless, A question of time...може да съм повторила някое, но не помня кои бяха написани до сега...освен това няма начин да не сме пропуснали нещо така че може и да добавя....разбира се освен ако вече не си записала диска



Тема нИ съм ве...нови [re: shining_halo]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 22:20



... още се чудя и мая....



...Useless е добро попадение според мен .... и Halo ми стои добре.... пфуууу, много е трудно...

... аре, пускай MTV, че ша дават Депеш лайф

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Тенк ю....нови [re: nenepyga]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 22:26



и аз не мога да спра да слушам surrender

разкош...хармония....heaven!
иначе си права,че ако препоръчаш на някого,който не е особено запознат с творчеството на дм любимите си песни ще го откажеш изобщо от тях...така че запознаването трябва да става постепенно...първо по-лесно слушаемите песни,а ако му харесат той може сам да поиска да му запишеш и втори и трети диск и т.н..с вече твоите любими песни...и he just can't get enough...а и ти край него(а и изобщо) too:)



Тема Re: нИ съм ве...нови [re: nenepyga]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 22:27



Eха добре, че каза защото аз не знаех



...сетих се за още две парчета World in my eyes и Polyci of truth...



Тема Re: нИ съм ве...нови [re: shining_halo]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 22:35



ей кажете-сериозно ли ще има mtv live с dm?в програмата на мтв не го пише...кажете pls:)



Тема Re: Тенк ю....нови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 22:41



А пък когато аз препоръчвам Депеш на някого, първо предупреждавам, че може да не му хареса от първия път, защото те не са от най-лесно смилаемите...трябва си слушане, а ако някой не е готов да се задълбочи, не мисля че е готов за тях....леле само едни очилца ми трябват и съм готова





Тема Дават гооооооооооооонови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 22:50



...пускайте всички!!!!!!!!



Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: shining_halo]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 22:55



видях и аз...мерси че ми казахте :)
само enjoy the silence беше,нали?не съм изпуснала?



Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 23:12



...беше прекалено малкооо...дали ще го повторят...искам пак да го видя...



...леле тия колко народ бяха



Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: shining_halo]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 23:22



ами повече....в dvd-to rock am ring
даа наистина доста хора...и всички пяха...ех...words are very....



Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 23:31



Оооо дааа...на Enjoy the silence винаги всички пеят...и на нашия концерт чак тогава забелязах какво става около мен....





Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: shining_halo]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 23:40



аз от question of time докрая не спрях..не можех да спра...да се радвам на всичко около и в мен...
а да те питам,защо според теб Дейв точно на тази песен представя на публиката Мартин?в едно интервю Анди казва,че world in my eyes му е любимата песен и според него най-добрата на дм...може ли тогава enjoy да е пък любимата на Мартин и затова Дейв да го представя на нея?винаги като я слушам от концертно изпълнение,се чудя



Тема Re: Дават го,enjoyнови [re: innersmile]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано06.08.06 23:55



...ами може би е заради този китарен риф (или както там се нарича), който Мартин свири и който според мен е доста емблематичен за тази песен

...е поне аз така си мисля, може би причината е друга...някой по-вещ от мен трябва да каже....



Тема ммм...дам...нови [re: innersmile]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 00:14



....определено Enjoy The Silence е любимата песен на Мартин.... в много интервюта дори е заявявал, че я счита за най-добрата песен на Депеш.... не знам дали това има някаква връзка с представянията му по концерти, обаче...



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ммм...дам...нови [re: nenepyga]  
Авторinnersmile (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 00:28



да,и аз забелязвам,че го представя точно като започва прекрасния си китарен риф...

мерси за инфото



Тема ...нови [re: innersmile]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 09:28



...моля, моля....



Добре си ни дошла в клубеца...

... надявам се да ти е забавно и интересно при нас!

...btw, 'що не вземеш да се регистрираш, м?!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 16:34



Хрумна ми една чудна идейка!
Защо не вземеш просто да му запишеш Rock Am Ring на едно DVD. Невероятна визия със страхотен звук и потресаваща атмосфера. Страхотна рецепта за изтънчени небца;-) Мисля, че не само ще му хареса ами ще го и спечелиш за доживотен фен!


Аз поне винаги си искам допълнително



Тема Абе....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 16:47



... ти и всички тук сме ясни кат' бял ден...



... Мен ако питаш избичвам му Songs-а и готово... ама не става така... все пак концертите и фестивалите за са фенове предимно....

... трябваше да го замъкна на концерта аз... ама нямах време и енергия в излишък тогава....

... а ми е много важно да го просветя, 'щото сестра си ша му давам... не може да си мисли, че Депеш правят денс... просто ми е абсолютно неприемливо....... ако чуя още едно такова твърдение, кръв от носа, ша ми потече....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Абе....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 17:06



Да ти тече кръв от носа може да е много страшно и опасно!
Ако все пак ти се случи, недей да звъниш на 911, защото ако го направиш това ще означава само че гледаш много филми;-)
В най-добрия случай можеш да го избършеш в рамото на човека който седи до теб, но ако и това не спре кръвта, фрасни си главата в бюрото на шефа. Така потока на кръвта ще се обърне като Черно море на Илинден, и вече няма да тече от носа ти, а от главата ти.
Ако все пак и така не стане, поне ще можеш да го обвиниш че той те е фраснал, и ще изкараш някой друг лев да посетиш Лондон и да са наснимаш пред родната къща на Марту


Пък за сестрите та разбирам, не се дават лесно...но ако те омилостиви със стотина крави и някоя друга оФца, можеш да си затвориш поне едното око, да ги заключиш в килера и да го третираш дълго и напоително с колкото и които си искаш парчета на Depeche.



Тема Въх, уби ма....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 17:19



... вечИ са пОсиних целата... че даже и куцам, 'щото докато тичах към бюрото на шефа, направих грациозен лупинг по стълбите.... ооооох!



.... ти ма изкара, че ша го мъча човека с ДИпеша ве.... чак толкоз зла нИ съм...

... ама за систъра повече зестра искам... па и по разнообразна ... хахахахахаха... очаквайте скоро да пусна обяви за набор на персонал...

... така кат' гледам на "първо четене" ша ми трябва овчар, говедар, козар, доячка и няколко общи работника да ринат....хахахахахахахахаха... само требе да чекна как вървят наемите на оборите....

... на добитъка ша пускам Депеш... очаквам сериозни резултати откъм добив... хахахахахахах....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 07.08.06 17:25.



Тема Тоталнонови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано07.08.06 18:33



С моите приятели напоследък ходим много в "My mojito".Защо ли??? Ами защото пускат Roxette, U2 и предимно Depeche Mode:)))Вчера си направихме new wave party.А се оказа че диджеят там е пускал на концерта.:))) Та предлагам да се съберем и да си направим едно голямо new wave party:)))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема ....нови [re: veslanina]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано07.08.06 18:34



"Rock Am Ring ....Невероятна визия със страхотен звук и потресаваща атмосфера"

Според мен звукът на "Rock Am Ring" e абсолютно незадоволителен за група от ранга на Depeche.

И си личи, че причината не е в нашите хора или озвучителите им, а нещо е прецакано при процеса на самия запис на звука. Дори криви на места, което е необяснимо за мен. Самият факт, че звукът от китарата на Мартин е изкривен /провлачва леко/ на едно-две места....и Дейвид глъхне на доста моменти /втория куплет на "In Your Room" - началната фраза почти не се чува/ и през повечето време гласът му звучи като залепен, отделЕн от останалите, а не в синхрон..., значи че звукът, който чува зрителят, съвсем не е този, който се е чувал там, на място.
Убеден съм, че самите Depeche не са особено доволни. Ама са направили компромис и все пак са дали съгласие за издаване на dvd-to, защото визията и публиката са внушителни....струва си!
Причините могат да са много, сега не ми се прави анализ, пък и не ми е кристално ясна технологията на самия запис на звук от концерт, но в едно съм почти убеден - аудиото там не са го записвали хора от екипа на Depeche, които да речем са записали нашия концерт, а някой друг!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Редактирано от VlOLATOR на 07.08.06 18:47.



Тема Re: ....нови [re: VlOLATOR]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 18:50



"Ама са направили компромис и все пак са го издали, защото визията и публиката са внушителни....струва си!"
Еми да, струва си...не е ли това най-важното?
А за звука...виж сега, много си пуктоален да знайш


Аз не съм професионалист и нямам толкова музикално ухо като твоето:) Не съм се вкопчвала във всяка нота просто се изкефих първосигнално:)
На мен ми харесаТолкоз

П.С. И сега няма как да не го прослушам за да чуя как "звукът от китарата на Мартин е изкривен /провлачва леко/ на едно-две места....и Дейвид глъхне на доста моменти /втория куплет на "In Your Room" - началната фраза почти не се чува/ и през повечето време гласът му звучи като залепен, отделЕн от останалите, а не в синхрон..."
Видя ли какво направи с първичното ми въодушевление, а?!



Тема Re: Тоталнонови [re: playing_angel]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 19:01



Край! тази седмица съм в София и няма как да го пропусна това заведенийце. Пък и лятото Мохитото много ми върви





Тема ...нови [re: veslanina]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано07.08.06 19:03



"много си пуктоален да знайш "

Пунктоален не съм, да знайш! Просто не съм всеяден!

Нито съм професионалист, нито се вкопчвам във всяка нота. Просто отбелязах! И последното нещо, което съм целял, е да срина нечий ентусиазъм!

Аз самият си гледам двд-то с огромно удоволствие, чакайки и загрявайки за "Милано"-то, което, убеден съм, ще е пипнато до най-дребничкия детайл!

...емоцията си е емоция, ама фактите са си факти!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 19:13



Хлъц...нямам какво да кажа

П.С. И знам как се пише пуНктоален, да знайш! Една грешчица, какво толкова, емоционална съм и пиша бързоооо



Тема Еееее...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 22:33



... ти Rock Am Ring хубаво го разцъка на къси пасове, ама 'що не ми даде и някой друг акъл за сборното дискче, с което се боря от няколко дни... нИ мА зачиташ за пет пари ти.... тц, тц, тц....Срамота!



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Само така, дарлинг...нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 22:36



... емоция му е майката... и аз, кат' теб, се припалвам бързо и после яко играе опцията "редакция".... важното е тръпка да има.... хихихихихихихи....



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема ммммм дам...нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 22:42



... можем да измислим нещо за тази събота....

... дано само DJ-я не се изложи, след толкова много реклама....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ммммм дам...нови [re: nenepyga]  
Автор shining_halo (полу-познат)
Публикувано07.08.06 22:55



...жалко аз пак няма да мога да дойда

...е все някога ще се срещнем, дано да е скоро, че нямам търпение...а и тук има някои доста забавни хора....

Reach out and touch Dave...

Тема Re: ммммм дам...нови [re: nenepyga]  
АвторMr.Noone (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 12:25



Бравоска бе, открехнах ви за Мохито и сега ще се събирате без мен

.
Но айде ще го преживея , все пак сутринта в събота потеглям към морето . Поздравете диджея, не може да не си спомня за лудите фенове от последната събота и ако все пак осъществите посещението - приятно изкарване от мен.



Тема Re: ....нови [re: VlOLATOR]  
АвторMr.Noone (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 12:34



А за Rock Am Ring не мога да не се съглася с Борката, при все че съм направо глухар сравнение с неговото набито ухо.
Пеперудоооо, що не му запишеш на твоя човек и двд-то One night in Paris. Мисля, че трябва да види емоцията на публика и група в едно, а и някак си има едно такова специфично настроение тоя концерт, което може да го изкефи



Тема Еееее...нови [re: Mr.Noone]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 13:25



... нищо приятелю... ние сега само ще чекнем ситуацията...



... ама следващия път, очаквам да си водач на стадото... с една дума - овчар...

... аре весело изкарване на морето.... и дано времето е по-добро то Софийското...хих

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано08.08.06 13:30



времето на морето винаги е хубаво :)

put your head on my chest...


Тема Re: ....нови [re: Mr.Noone]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 13:30



... 'ми 'щото няма ДВД плеър в колата ве.... за това!

Единствения ми шанс да го запозная с Депеш, е да го накарам да ги слуша в аУтомобила... па, ако поиска после и ДВД-нце ша му врътна...

... хей... ама много си отворен па ти ве... я кажи ся на кака си, ти с ДВД ли се запали по Депеш?!... или то май по наше време бЕха модни едни по архаични видео носители...хахахахахахаха...



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 08.08.06 13:31.



Тема Ооооооххххх...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 13:53



... искааааам и аз на морееееееееееееееееее.... и-с-к-а-а-а-

-а-м!

... и хубаво да е времето и лошо де е... все ми е едно....

...ама не си много права, миличка, че времето е винаги добро... хубаво - ДА... благоприятно за плаж - не винаги.... мен, ако знаеш, к'ви бури са ме бурили на морето....тц, тц, тц.... страхотия!

... ама даже лошото време на морето ми е за предпочитане пред Софийската тъпня....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано08.08.06 14:10



тъкмо това исках да кажа - времето на морето си е благоприятно за всичко - многоцветно и хубаво е и когато е слънчево и когато вали и когато е облачно и когато е ветровито...все си е с мирис на водорасли и шум на вълни...а пък аз и без това не си падам много по печенето на слънчева скара :)))

иначе - и мен ме трещя много силна буря като пътувах към Синеморец миналия месец, но това не ме разочарова никак - ненаситна съм за грохота на гръмотевиците :)

put your head on my chest...


Тема ммммм.... дааааааа....нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 15:18



... няма по красива буря, от тази на брега на морето.... красотата на развълнуваните води... и светкавиците, които разсичат хоризонта в далечината... разкошната миризма на дъжд и море... и ДА... гръмотевици.... ммммммм.... искам на море...



Поздравявам те с Newborn!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ....нови [re: nenepyga]  
АвторMr.Noone (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 16:36



Ами нартотикът дълго време си го шмърках от едни магистралки с кафяв цвят

, май касетки им викаха, ама не съм виждал отдавна такива. На видео съм ги вземал години по-късно
А иначе на моренцето хич не ми й трябва да се пържа. На верандата на виличката под дърветата е по-яко, чат пат до морето и така. Само още се двоумя как да си осигуря едни симпатяги от Базилдън да ми попяват. Май ще трябва да помъкна лаптопа, барабар с колоните.
Айде поздрав на всички с Live Piano Surrender Leipzig



Тема Re: ммммм дам...нови [re: Mr.Noone]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано08.08.06 16:57



Неееееееее:))) Аз ги открехнах:)))))хаха все тая...купон да става;)

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема Re: Ооооооххххх...нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано08.08.06 16:59



Я стига изявавала претенции!!!!!!!Кой цяло лято ходи по концерт, а?Не може и едното и другото:)))))))))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано08.08.06 18:30



:-) Лъжеш се:) днес след 100 4аса приготовления и уговорки се замъкнахме на Ривиера и слънцето се скри, задуха страшен вятър който напълни ментичката и дупето ми с пясък и после за да е още по-прекрасно заваля:) И всичко за по-малко от час...туй то:) Досега се утешавахме с филм и бири в къщи



Редактирано от veslanina на 08.08.06 18:49.



Тема Re: ммммм.... дааааааа....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано08.08.06 18:34



Явно толкова съм свикнала с морето, че не оценявам много лошото време по време на лято:) Ако съм си вкъщи на някое хлахно чаршавче пльосната и слушам шума на дъжда може, ама след 100 уговорки за плаж и трудно изкрънкана отпуска...май не е много гот





Тема Re: Вървете докато е време.......:-)нови [re: playing_angel]  
АвторCounterfeit (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 19:20



ееееееееееее.............тъй като ви слушам някакси ми се ще да ви завидя ама нещо не ми се отдава.......хихихихихи

Аз нали сам си морско чедо(Варненче) и така описаните Черноморски бури са ми просто до болка познати......е разбира се и слънчевите,буквално изпичащи те дни,които също не са особенно приятни!!!Но така или иначе вече сам си направила тена и не ме бърка ще ги имали или не........но тежко и горко на този който е пропуснал дори тези преживявания...............,а и също да си посмени поне малко естествения цвят хихихи



Тема Re: Вървете докато е време.......:-)нови [re: Counterfeit]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано08.08.06 19:30



Ееееей! Салют съгражданко:)
Ай сега да та питам що New Wave-a няма почва у нас...беше ми пояснено в една тема, как хората излизат на загуба като правят партита в родния град. Мъкаааа, мъка фенска


Пък плажа много хора (като мен самата) макар и морски чада го виждат след 7 вечерта Тъй че разчитам на 10 дни слънчево време, пък ако ще и с Минчо Празников да се уговарям лично



Тема Re: Вървете докато е време.......:-)нови [re: veslanina]  
АвторCounterfeit (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 19:53



Е..я кажи ми ся де си чула и видяла на неплодородна почва-домати да растат..хихихи

Пък относно морето-то там дето Дядо Господ казва кво ша става и Минчо Празников не може да се меси.....хихиТъй че взимай номера от Слави и гледаи по скоро да уредиш нещата



Тема за меннови [re: veslanina]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано08.08.06 22:37



единственото гадно на лошото време е, че понякога вятърът обръща чашата с джинфиса и лимонДите се изсипват върху краката ти баш като си зареял Абсолютно рОмантичен поглед от балкона към залеза край морето и тъкмо си се вглъбил в проблема на щъркела долу на поляната, който като един опитен архитект си търси из тревуляка най-здравата сламка за основа на ново гнездо....



put your head on my chest...

Тема ....мож да ми се смееш,нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано08.08.06 22:39



ама още не съм слушала Newborn...чесНа пионерска



put your head on my chest...

Тема хах,...нови [re: veslanina]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано08.08.06 22:42



баш туй говорех, само че примера ми беше с джин и на балкон....но всъщност в крайна сметка си изкарахте добре, нали...даже може и по-добре да е станало като сте заменили целодневното пържене на плажа с бирички и филмче вкъщи...и няколко прегръдки може би?



така де - исках да кажа, че нищо не може да ти помрачи щастието, ако си го носиш вътре в теб и си на морето :)

put your head on my chest...

Тема Улииииии...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано08.08.06 23:03



... ами бърже мятай един мейл на лична бележка, че да ти я пратя ве....

... песновката е разкош... още не мога да си обясня, защо не е влезнала в албума...



... много е подходяща за фон, докато гледаш буря на брега на морето....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 08.08.06 23:05.



Тема Re: хах,...нови [re: Яcминa]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано09.08.06 00:03



Нъц,
Никви пригръдки поради липса на половинки, забили са на тръстиката рамо до рамо с белите роби:) Пък аурата ми по рождение си грее от щастие като дюнер в барака с размери един на един:)
За морето...Ахххх моретоооо, не мога да вирея далеч от него дълго време. Носи ти такова спокойствие и утеха. Достатъчно е просто да седиш и да го гледаш за да се почувстваш толкова малък и незначителен и сякаш проблемите и те стават по-малки...
По мексиканското радио въртят само Мартин Гор...уффф, нещо се разчувствах

Поздрав с In your room by Mr. Martin L. Gore



Тема ехееееее...нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано09.08.06 00:13



... и аз съм на него... на радиото де... и съм пред оргазъм....



... само 'дето, от време на време някой от публиката мно'о мощно мучи... та ми разваля кефа...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ехееееее...нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано09.08.06 00:28



Бе туй Bulgaria RULES махали ли са го въобще? Изпълва ме тотално...

Редактирано от veslanina на 09.08.06 00:35.



Тема Re: Вървете докато е време.......:-)нови [re: Counterfeit]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано10.08.06 18:05



Нямало почва??? Да бе да!Много хора говорят как не слушат new wave, обаче като им пуснат в някой клуб "Personal Jesus" или "World In My Eyes" крещят като ненормални.Гледка, кято лично мен ме радва много:)) Това е поредното убеждение, че музиката на Depeche e способна да стигне до всеки, стига да има кой да те зариби:)))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема ...нови [re: playing_angel]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано10.08.06 23:32



...къде си видяла такива хора... не-фенове, които "крещят като ненормални" на гореспоменатите парчета.... изключвам разни там пияндурници, които крещят на всичко....



... съгласна съм, че на по-комерс парчетата се кефи повечко народ, но чак пък луда, истерична радост не съм забелязала.... аз лично, почти винаги оставам сама на денсфлора........ което ме радва, само пияндурниците да не ме доближават.... хихихихихихихи....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: ...нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано10.08.06 23:48



На излизане от стадиона докато се мъкнехме в стил ала учениците от небезивестна песен към месомелачка, едни младеж зад мен се обесняваше на другарчето си как искренно се е подразнил, че "повечето хора на концерта, дори не знаели за какво били дошли, добре че групата изпяла Personal Jesus, та и те да попявали на припева"... Може би трябваше да го сложат на входа, та да прави проверка върху творчеството на групата и така да ги пуска


Аз съм фен, но в крайна сметка какво ме интересуват другите, кой колко е пял и кой колко е таникал "тра-ла-ла" там където не знае текста.
It's OK with me Фактите говорят - беше страхотен концерт, за който допринесохме всички, и с пеене и с тананикане
май се оплеснах малко от темата - sorry, мислите ми са малко хаотични днес:)

Редактирано от veslanina на 11.08.06 00:02.



Тема оооох, миличка....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано11.08.06 00:28



... аз имах в предвид заведенията и подвизаващите се там диванета ..... хихихихихи....



.... концерта е друго нещо..... все пак повечето, които са го посетили не са напълно "безразлични" към Депеш...

... а фенството не се определя от познаването на текстовете, биографиите или дори пълната дискография на групата.... мноооого съм далеч от тази мисъл........ както и от всяка друга мисъл напоследък, май....

.. аре, ша дойдеш ли към Софето в събота... да се видим...хих

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: оооох, миличка....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано11.08.06 00:37



пфу, казах ти аз че се отплеснах, не знам как бе изби в тая посока, явно слънцето по плажовете и бездействието по цял ден не са много полезни за дейна натура кат' мени:)
а пък за софето, идвам. Имам спретната забавна програмка за 2 дни:) Включва кино - мино, някви мостове дето всъщност ги нямало, чудеса, ала-бала и едно Мохито в събота вечер:)



Редактирано от veslanina на 11.08.06 01:34.



Тема My Mojitoнови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано12.08.06 10:52



Стягайте се за довечера, бе хора:)) Никакво офлянкване и измъкване по терлици!! След 23:00 - там сме! Поздрав за загрявка с целия Black Celebration.И за да може довечера да се разпознаем тия, които не сме се виждали - всички по джапанки и анцузи марка "Аdibas":)))

Lift up the reciever I'll make you a believer

Редактирано от playing_angel на 12.08.06 10:54.



Тема А снимките...нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано15.08.06 15:49



... получи ли ги?!

... лелиии к'ви сме кукундрели...



... аз сега се чудя как да обяснявам, че не съм всъщност алкохоличка, а само така изглеждам....хихихихихихихи

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: А снимките...нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано15.08.06 17:42



мани, мани, като ги получих се хванах за главата направо, не ужас, ми два ужаса:) хем още бяхме тавряз дет' са вика:) абе ние нали се знаем че сме хубавици, туй ми стига:)




Редактирано от veslanina на 15.08.06 18:04.



Тема Re: Наркотикът Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано23.08.06 17:26





Lift up the reciever I'll make you a believer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.