Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ...нови [re: innersmile]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 09:28



...моля, моля....



Добре си ни дошла в клубеца...

... надявам се да ти е забавно и интересно при нас!

...btw, 'що не вземеш да се регистрираш, м?!

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Оооох....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 16:34



Хрумна ми една чудна идейка!
Защо не вземеш просто да му запишеш Rock Am Ring на едно DVD. Невероятна визия със страхотен звук и потресаваща атмосфера. Страхотна рецепта за изтънчени небца;-) Мисля, че не само ще му хареса ами ще го и спечелиш за доживотен фен!


Аз поне винаги си искам допълнително



Тема Абе....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 16:47



... ти и всички тук сме ясни кат' бял ден...



... Мен ако питаш избичвам му Songs-а и готово... ама не става така... все пак концертите и фестивалите за са фенове предимно....

... трябваше да го замъкна на концерта аз... ама нямах време и енергия в излишък тогава....

... а ми е много важно да го просветя, 'щото сестра си ша му давам... не може да си мисли, че Депеш правят денс... просто ми е абсолютно неприемливо....... ако чуя още едно такова твърдение, кръв от носа, ша ми потече....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Абе....нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 17:06



Да ти тече кръв от носа може да е много страшно и опасно!
Ако все пак ти се случи, недей да звъниш на 911, защото ако го направиш това ще означава само че гледаш много филми;-)
В най-добрия случай можеш да го избършеш в рамото на човека който седи до теб, но ако и това не спре кръвта, фрасни си главата в бюрото на шефа. Така потока на кръвта ще се обърне като Черно море на Илинден, и вече няма да тече от носа ти, а от главата ти.
Ако все пак и така не стане, поне ще можеш да го обвиниш че той те е фраснал, и ще изкараш някой друг лев да посетиш Лондон и да са наснимаш пред родната къща на Марту


Пък за сестрите та разбирам, не се дават лесно...но ако те омилостиви със стотина крави и някоя друга оФца, можеш да си затвориш поне едното око, да ги заключиш в килера и да го третираш дълго и напоително с колкото и които си искаш парчета на Depeche.



Тема Въх, уби ма....нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано07.08.06 17:19



... вечИ са пОсиних целата... че даже и куцам, 'щото докато тичах към бюрото на шефа, направих грациозен лупинг по стълбите.... ооооох!



.... ти ма изкара, че ша го мъча човека с ДИпеша ве.... чак толкоз зла нИ съм...

... ама за систъра повече зестра искам... па и по разнообразна ... хахахахахаха... очаквайте скоро да пусна обяви за набор на персонал...

... така кат' гледам на "първо четене" ша ми трябва овчар, говедар, козар, доячка и няколко общи работника да ринат....хахахахахахахахаха... само требе да чекна как вървят наемите на оборите....

... на добитъка ша пускам Депеш... очаквам сериозни резултати откъм добив... хахахахахахах....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 07.08.06 17:25.



Тема Тоталнонови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано07.08.06 18:33



С моите приятели напоследък ходим много в "My mojito".Защо ли??? Ами защото пускат Roxette, U2 и предимно Depeche Mode:)))Вчера си направихме new wave party.А се оказа че диджеят там е пускал на концерта.:))) Та предлагам да се съберем и да си направим едно голямо new wave party:)))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема ....нови [re: veslanina]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано07.08.06 18:34



"Rock Am Ring ....Невероятна визия със страхотен звук и потресаваща атмосфера"

Според мен звукът на "Rock Am Ring" e абсолютно незадоволителен за група от ранга на Depeche.

И си личи, че причината не е в нашите хора или озвучителите им, а нещо е прецакано при процеса на самия запис на звука. Дори криви на места, което е необяснимо за мен. Самият факт, че звукът от китарата на Мартин е изкривен /провлачва леко/ на едно-две места....и Дейвид глъхне на доста моменти /втория куплет на "In Your Room" - началната фраза почти не се чува/ и през повечето време гласът му звучи като залепен, отделЕн от останалите, а не в синхрон..., значи че звукът, който чува зрителят, съвсем не е този, който се е чувал там, на място.
Убеден съм, че самите Depeche не са особено доволни. Ама са направили компромис и все пак са дали съгласие за издаване на dvd-to, защото визията и публиката са внушителни....струва си!
Причините могат да са много, сега не ми се прави анализ, пък и не ми е кристално ясна технологията на самия запис на звук от концерт, но в едно съм почти убеден - аудиото там не са го записвали хора от екипа на Depeche, които да речем са записали нашия концерт, а някой друг!

-------------------------------------------------
Blame it on me!

Редактирано от VlOLATOR на 07.08.06 18:47.



Тема Re: ....нови [re: VlOLATOR]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 18:50



"Ама са направили компромис и все пак са го издали, защото визията и публиката са внушителни....струва си!"
Еми да, струва си...не е ли това най-важното?
А за звука...виж сега, много си пуктоален да знайш


Аз не съм професионалист и нямам толкова музикално ухо като твоето:) Не съм се вкопчвала във всяка нота просто се изкефих първосигнално:)
На мен ми харесаТолкоз

П.С. И сега няма как да не го прослушам за да чуя как "звукът от китарата на Мартин е изкривен /провлачва леко/ на едно-две места....и Дейвид глъхне на доста моменти /втория куплет на "In Your Room" - началната фраза почти не се чува/ и през повечето време гласът му звучи като залепен, отделЕн от останалите, а не в синхрон..."
Видя ли какво направи с първичното ми въодушевление, а?!



Тема Re: Тоталнонови [re: playing_angel]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано07.08.06 19:01



Край! тази седмица съм в София и няма как да го пропусна това заведенийце. Пък и лятото Мохитото много ми върви





Тема ...нови [re: veslanina]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано07.08.06 19:03



"много си пуктоален да знайш "

Пунктоален не съм, да знайш! Просто не съм всеяден!

Нито съм професионалист, нито се вкопчвам във всяка нота. Просто отбелязах! И последното нещо, което съм целял, е да срина нечий ентусиазъм!

Аз самият си гледам двд-то с огромно удоволствие, чакайки и загрявайки за "Милано"-то, което, убеден съм, ще е пипнато до най-дребничкия детайл!

...емоцията си е емоция, ама фактите са си факти!

-------------------------------------------------
Blame it on me!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.