Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 04.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
АвторTheBrainless (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:52



Мартин е гений! Това е на кратко


Но все си мисля, че Депеш е една прекрасна симбиоза, взаимно незаменима. Видяхме го на Дейв соловия албум, колкото и да се опитвах нищо не намерих в него, което да ме грабне, омагьоса и накара да го слушам до самозабрава /казвам го с адски голямо съжаление/. На Мартин соловите работи са друга бира - страхотни са, но са доста далеч от Депеш и ще бъдат в сянка - с етикет само за ценители! Все пак Дейв е невероятен вокал и точно поради тази причина Мартин винаги ще е втори в тази роля. Идеята ми е, че не е необходимо да ги разделяме, всеки има своите качества. Страхотни са тези момчета и аз много много ги обичам!!!



Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано29.06.06 23:48



Е да,Мартин е гения ,твореца ,душата ... ,обаче Дейв е човека(хммм ,бе не знам ,след концерта вече съмнявам дали е просто човек),който събира очите по концерти,прави море от ръце и какво ли още не.Зад него е музиката на Мартин ,пред него очи и души,които чакат да бъдат изпълнени с нещо невиждано ,и неизживявано, а той знае как да бъде Месия и да ни подпали.

Абе какво ли се мъча да го описвам-нали бяхме на концерта и видяме....



'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема У дома...нови [re: nenepyga]  
Автор dawn4e (на тъмно)
Публикувано30.06.06 22:05



Винаги, когато слушам тази песен настръхвам. После ми иде желание да крещя с цяло гърло текста.
Сякаш най-хубавите ми спомени завинаги ще са извезани с тази песен, с гласа Му.
Един ден синът ме ще се казва Мартин...

Finally I found that I belong here ...


Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано01.07.06 18:09



аз дупето на Мартин няма да обсъждам, ама според мен това е героя на ДМ... Музикантът.

Не мога да се наслушам на последния му албум Counterfeit2, а всеки път като му гледам изпълнения наживо занемявам колко е перфектен и музикален.. Чак не мога да повярвам, че пее наживо. Много му се изкефих на на концерта на ДМ. Някакси уважение към хората е да правиш подобни изпипани и вдъхновени изпълнения. Иска ми се да присъствам на негов солов концерт, какъвто съм гледал веднъж по телевизията.. уникален..

Редактирано от slu6atel на 01.07.06 18:14.



Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: slu6atel]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано01.07.06 20:05



ама според мен това е героя на ДМ... Музикантът.

Напълно съгласен.
Музикант с главно М. Съвременен бард, просто музиката му е в кръвта (клише, сори, но напълно точно).
Днес не са много такива хора. Призвани за музика.

Through the years of decay we walk like tigers in cages...


Тема !!!нови [re: manimal]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано03.07.06 09:28



... Аз си направих Мартин-уикенд....

... Mr Gore просто не е човек.... нама такъв глас... няма такъв диапазон....



...Loverman, например е просто изумителна песен... доста трудна за изпълнение при това.... но на live-а в Милано, Мартин я пее повече от перфектно... усещането, абсолютно е че слушаш студиен запис... как пък дори за секунда не зафалшивя тоз' човек бе.... просто е ВЕЛИК!!!

... нямам думи, за това спирам....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!ЕДНО ЦЯЛОнови [re: RizaaR]  
Авторkalchomaniq (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 10:08



ЧОВЕЦИ .......това е едно цяло за мен-групата наречена DEPECHE MODE..........



Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор roughtrade (northwest)
Публикувано04.07.06 13:48



Абе магията е на Депеш в тяхната цялост, всеки със своя си принос, не знам що трябва да претегляме различните магии на кантара

?
За мен показателно е напускането на Алън Уайлдър - след като той излезе от групата, звукът не е същия. Преди това с всеки албум имаше малка изненада и завой по отношение на саунда в сравнение с предишните. От как го няма Алън - Депеш не изненадват с нищо, при все че работиха с различни продуценти за последните албуми. Малко са еднообразни и предвидими, въпреки чудесните мелодии.



Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: nenepyga]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано05.07.06 02:06



И аз най-после свалих един любителски запис на концерта-предполагам повечете вече сте го гледали ...
Ми какво да ви кажа...тъкмо слушах "Hоме"....Този Мартин как само пее...какъв глас,какво чувство,просто невероятно!!!И толково вярно!!!
Честно казано ,аз бях най-опред и отдясно на пътеката ,която излизаше от сцената и се врязваше в публиката,демек точно пред ония огромни тон-КОЛОНИ и сякаш там не се чуваше така ясно,просто звука беше ...ЮХУУУУУ...МНОГО ЯК

Пък и всички наоколо бяха ревнали на MAXXX,е и аз така де...Обаче от позицията на този незнаен оператор-Жив здрав да е 100 години!!!-се чува много добре....
Какво ли още да пиша-велик е!...
Олелелееее,сега тъкмо минаха 'Personal...' i 'Enjoy the silence'...Сега си спомням как се бях вторачил(пък само аз ли;)))в Дейв-този Демон на суетата!!!Как само 'дирижира' тълпата,той!!!Уникално представяне....'Hello ,Sofia!!!'



'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема Re: Алоуууууу... ами магията на Мартин!нови [re: RizaaR]  
Авторsperanza (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 08:08



RizaaR, моля те, ще пуснеш ли линка на този запис...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.