Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 24.09.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ами, че...нови [re: veslanina]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано04.08.06 10:59



... то аз си имам достатъчно ве... забравихте ли мА вечИ...

.... хихихихихихихихихи... просто, нали знаете, че понякога камерата сваля няколко килца....... а и Валери ме прати в един разкошен форум и за 2 седмици свалих цели 300 грама... знаИш ли как ми личи...

... А за Али Баба... хм, той сам се нарече Харизматичен... хихихихихихихихи... не страдаше от излишна скромност човека... ох, добре че не доведе 40-те разбойници, че тогава оттърване нЕма... хахахахахаха....

... а за 'ранЪта... както ги гледаш тез' грамадни порции, така си ги ометохме до дъно... кат' нЕк'ви лами бЕхне.... хахахахахахахахахаха

...So make up your mind for me... Walk the line for me...

Редактирано от nenepyga на 04.08.06 12:15.



Тема Снимки от Истанбул 2-ра част...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано16.08.06 19:56



... ето и останалата част от снимките от Истанбул...



... лично на мен, снимките от концерта ужасно ми харесват...... и мисля, че нашия фотограф (който очевидно не съм аз) заслужава ПОХВАЛА!

... с всеки концерт, фотографското майсторство на фен-масата се увеличава прогресивно ... ако бяхме отишли в Гърция, сигурно щяхме да направим професионални фотоси направо...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 16.08.06 19:57.



Тема Re: Снимки от Истанбул 2-ра част...нови [re: nenepyga]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано16.08.06 22:26



Снимките от концерта са наистина чудесни-моите поздравления за автора


Да му се начудиш как е имал време и самообладание да снима??Браво!

Имаше и няколко 'Импресии в розово' ,които също ми направиха впечатление


'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема хихихихихи...нови [re: RizaaR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано16.08.06 23:15



... авторката е наистина достойна за възхищение, още повече като се има в предвид, че лично аз крещях и дивях до нея.... даже не съм разбрала кога ме е снимала... откАчена работа....



"Имаше и няколко 'Импресии в розово' ,които също ми направиха впечатление "

... мани, мани.... какъв модел само....

... и с "Импресии в розово", визирам тези....




...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Редактирано от nenepyga на 16.08.06 23:44.



Тема ето това е най-големият шедьовър на вечерта:нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано16.08.06 23:27





put your head on my chest...

Тема хахахахахахаха...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано16.08.06 23:49



... бЕх сигурна, че ще ме бъзнеш....

... но в своя защита, моля да се разгледат съседните снимки... поне става ясно ЩО ме е докарало до това състояние...хихихихихихихи...

... а иначе имаше няколко доста по-брутални кадъра от моя "транс", ама ме досрамя да ги кача...

... скоро обаче ще се появи пълния линк, с всички снимки и тогава ша видиш ти едни "шедьоври"... само ме страх, да си не загубиш съня от уплаха.... хахахахахаха...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема аманови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (breathe)
Публикувано17.08.06 00:04



аз не те бъзгам бре, браво на фотОграфа...хубаво те е уцелил, аз за такава снимка давам сто кила потайни дебности да не ме забележат че ги щракам...



put your head on my chest...

Тема Ами...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано17.08.06 00:21



... дОведи Мартича да ми пее и се зареди с няколко ленти или памет (ако си по модата)... таквиз произведения ти гарантирам, че после със сигурност ще си ме гледкаш през новия балкон....

... хахахахахахахахаха

... ако ти е трудно да убедиш Мартин, че няма да е зле да ми попее... ми сипи две водки и ми пусни Clean - пак правя чудеса....

... а на фотографката БРАВО, че не си гледа концерта, ами се занимава да снима разни истерясали фенки... тя отдавна ме дебне... и да си призная, често ме издебва...хихихихихихи...

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Ами...нови [re: nenepyga]  
Автор dm2OO6 (новак)
Публикувано17.08.06 14:18



е бравос - невероятни снимки !
пу машала на фотографката ,как е успяла да заснеме атмосферата на концерта и емоцията на феновете и то баш на Пеперудка


ама девойко мари убава стига си крила другите кадри,пускай ги в обръщение ,па вземи покажи една истерясала фенка на Дейв де .....



Тема Re: хихихихихи...нови [re: nenepyga]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано17.08.06 16:35



Абе имаше и едни други 'Импресии в розово' ,...май -хехехехехе



'let me take you on a trip,around the world and back...'


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.