Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 24.09.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Олииии....нови [re: manimal]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 11:45



... така ми наля, че още ме цепи тиквата....


.... пфуууу... лоша работа се тез' именни дни....кат' не си знам мярката....

.... хихихихихихих... хлъц-хлъц.....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Снимки и не само....питанка...нови [re: dm2OO6]  
Автор victorious (believer)
Публикувано30.06.06 12:32



Ами, Мария, не съм сигурен за точно тези думи, но това, което прочетох по устните на Дейв, (тъй като не го каза по микрофона) точно след края на never let me down again, загледан в публиката точно преди да се обърне и тръгне назад, бе superb=превъзходно. Сигурен съм, тъй като бях на два метра.
Просто бяха доволни. По време на концерта каза и Good show.

Благодаря за снимките. Ясмина, успях да видя макар и на снимка само мнозина от другите. Мен пък си ме щракнала върха.
Що се отнася за Румъния, където си прекарахме супер, ще се постарая при първа възможност и аз да предоставя нещичко.



спокойствие и силна храна

Тема Re: Снимки и не само....питанка...нови [re: victorious]  
Автор dm2OO6 (непознат )
Публикувано30.06.06 15:22



Благодаря ти,че само ти си направи труда да ми отговориш


Сигурна съм ,че наистина и на тях много им хареса концерта и публиката тук,а и нали бях с Валери,когато Питър му каза,че бил хубав концерт,че и на Дейв много му харесало.Анди като раздаде автографи ,също каза,че бил страхотен концерт,но все пак какво точно ни казваше Дейв от сцената...



Тема Re: Снимки и не само....питанка...нови [re: dm2OO6]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано30.06.06 15:29



аз съм записала доста от концерта на телефона и сега ще го пусна дано го чуя. То такова викане е било, че вече се чудя как не са ми извадили певеца тия около мен





Тема Re: Снимки и не само....питанка...нови [re: dm2OO6]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 15:38



... единствената причина, поради която не съм ти отговорила е, че не съм го чула лично.... респективно, не съм сигурна...



... но хората с по-добър слух от мен са чули следното:

... Дейв:"The Best Crowd (show) ever...on this tour. Anyway...welcome mister Peter Gordino"

... а аз само мога да се радвам, че не откачих след този концерт

...Lead me into your darkness...

Тема ...нови [re: dm2OO6]  
Автор VlOLATORМодератор (Harry Angel)
Публикувано30.06.06 15:55



"само ти си направи труда да ми отговориш "

e-e!

Нека се въздържаме от подобни квалификации.

Като някой не знае, не е чул или пък не се е поинтересувал, какво точно бил казал Дейвид еди-кога-си..., как да ти отговори? Просто не знае....

Не приемай толкова лично това, че никой не ти е отговорил на даден постинг. Гарантирам ти, че ако някой знаеше какво точно е казал - със сигурност щеше да получиш отговор!
А това - "само ти си направи труда", звучи сякаш другите знаят, ама го пазят за себе си...нелогично е някак, признай! Тук е форум, а логиката да участваш във форум е точно СПОДЕЛЯНЕТО на разни информации, мнения, чувства и прочие.

Лично аз, изобщо не съм го чул да казва нещо такова

...бях comfortably numb през повечето време, кво ти внимаване!

-------------------------------------------------
I know who I am!

Редактирано от VlOLATOR на 30.06.06 16:01.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано30.06.06 16:05



... явно всички в първите редици, сме били абсолютно "извън час"...



...защото, това, което споделих горе, са го чули предимно хора, позиционирани в зелента зона.... а и след Румъния, установих, че доста по-добре се разбират репликите на Дейв, когато се намираш "по-далечко" ...



...Lead me into your darkness...

Тема Re: Снимки и не само....питанка...нови [re: влюбeнa]  
Автор влюбeнa (минаващ)
Публикувано30.06.06 16:08



хи хи аз съм глух петел

не чувам много е глухо. Като пристигне концертното CD ще чуем а най добре да вземат да ни го повторят Август още веднъж .... ох мечти мечти



Тема Re: ...нови [re: nenepyga]  
Автор dm2OO6 (непознат )
Публикувано30.06.06 16:35



много тенк ю за изказаните преположение,чак сега разбирам защо се получи недоразумението,може би аз не се изразих правилно - та значи ,след като Пеперуда постна льох лили льоха се побърках да слушам нон стоп бърборенето на Дейв /записано е като DM Live in Sofia [fragment] / и
след като ни благодари на публиката,на Мартин,представя Питър ,запява фотографик ,но и казва други неща ,за които се побърквам,че не ги чувам и затова страдам хора


естествено ,че и аз бях в друго измерение по време на концерта и всичко още ми е като с ън...... затова това записче ми дойде като манна небесна и сега хоп - пак не разбирам за какво иде реч и затова ви тормозкам,така да се каже



Тема Мисля, че вече е ясно....нови [re: dm2OO6]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано04.07.06 12:40



... тук съвсем ясно се чува, каво казва Дейв...



... ами така е...'що да не ни похвали човека....

...Lead me into your darkness...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.