Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 19.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Концертътнови  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 17:30



Ощя нямам думи, утре ще пиша.
А Вие?



Тема Re: Концертътнови [re: E]  
АвторУмният Жopko (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:11



Мартин беше превъзходен. Бисът беше уникален.
Имаше много енергия, публиката беше повече от отлична.
И аз не знам какво може да се каже....
тепърва анализите предстоят.
Моля, дайте линкове със снимки от концерта.....
Поздрави на всички, които преживяхме уникални 105 минути....



Тема Re: Концертътнови [re: Умният Жopko]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:26



Концертът беше невероятен. Скромното ми мнение е, че това е най-добрият концерт, правен в България до момента. Като ниво, класа, както искате го наречете... Светлинното шоу с екраните също беше страхотно.
Думите ми малко бягат, щото съм много изморен, но ДМ определено бяха страхотни тази вечер. Според мен си заслужиха всеки шибан цент от хонорара дето ще го вземат за тази вечер, че и отгоре...


Personal Jesus и Enjoy the silence - ей на тва му викам "кулминация на концерт".



Тема Re: Концертътнови [re: Фeн]  
АвторMartин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:40



Такава мултимедия в реално време никога пове4е (може би) няма да видим хора ..... Шоуто беше много над очакванията ми. Най-доброто до сега в БГ. тва .... А как свири Мартин а :) .... абе жестоко





Тема Re: Концертътнови [re: E]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано22.06.06 02:11



лудница, невероятно изживяване



Тема Концерт по време на световнонови [re: E]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано22.06.06 03:14



Много яки, много яки

Ефектите в реално време наистина бяха брутални Обаче дочух, че преди три месеца в Загреб са забили и "Everything Counts", а на нас ни я спестиха Но пък там са били с един екран зад сцената, а не с шест... и публиката не е била толкова озверяла



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Концерт по време на световнонови [re: Haчko]  
Автор hornise (непознат )
Публикувано22.06.06 03:19



Photographic ме отлепи от земята, нямам думи за това как го направиха, изобщо не очаквах...

Величественно, това е думата за цялото събитие!



Тема Re: Концерт по време на световнонови [re: hornise]  
АвторLGB (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 10:11



Каквото и да се каже ще е бледо описание....който не е бил може само да съжалява. Такъв концерт и според мен не е имало, няма и да има скоро.....перфектни, та чак плащещи бяха!

Photographic наистина беше черешката за мен лично, защото е дива и пънкарска.....и е история.



Тема Re: Концерт по време на световнонови [re: LGB]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано22.06.06 10:55



Невероятно шоу! Никога не съм вярвал, че в България в скоро време може да се осъществи такова нещо! Никога не съм виждал толкова много пощурели хора на едно място и никога не съм си помислял, че ще чуя толкова любими песни наживо, изпълнени от самите Депеш!

А какво мислите за момента, в които на екраните показаха публиката - хиляди вдигнати във въздуха ръце и лица, на които е изписана еуфорията от събитието!

С нетърпение чакам да се появят снимки от концерта! Браво, Депеш!

People are people


Тема picsнови [re: SKiN]  
АвторMona (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 11:01








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.