Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 29.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Магията на Дейв  
Автор speranza ()
Публикувано23.06.06 10:15



Кажете ми, моля ви, усетихте ли невероятния еротизъм, който излъчваше Дейв? Не мога да го опиша, но не откъсвах погледа си от него, омагьоса ме, направо ме побърка. Начина по който се движеше, мимиките му и онази усмивка, когато изпя.."your smile..." не бях виждала по-каризматичен човек, още треперя от спомена и всичко ми изглежда различно...

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Магията на Дейвнови [re: speranza]  
Автор meryl (streep)
Публикувано23.06.06 11:20



И с мен беше така, години наред за мен това е може би най-секси мъжа.....и този глас....господиииии.....като излезе на сцената все едно точно Господ видях...





Тема Re: Магията на Дейвнови [re: meryl]  
Автор влюбeнa (новак)
Публикувано23.06.06 11:59



За Дейв не мога да кажа нищо освен ОБИЧАМ ГО, ОБОЖАВАМ ГО!!!!!. Нямам думи с които мога да ви опиша какво е той за мен с тоя глас с онова негово излъчване





Тема Re: Магията на Дейвнови [re: влюбeнa]  
Автор Norito (непознат )
Публикувано23.06.06 12:33



....думите са излишни момичета.......за всички е така.........още настръхвам като си помисля за него......въпреки че не мога да не отдам и дължимото на Мартин, който направи зашеметяващо соло на китара.... абе една дума - ЛУДНИЦААААА.......вече не мога да съм същатаа !!!!!! по-силно е от мен!!!!



Тема Re: Магията на Дейвнови [re: Norito]  
Автор bonbonela ()
Публикувано23.06.06 13:17



Знам със сигурност, че от 22.06.2006 животът ми никога вече няма да бъде същият. Това, което споделихме всички ние не може да се опише с думи, а чувствата е много трудно да се обясняват и изразяват. Но всички знаем какво бяха за нас тези 2 часа. Няма какво да говорим за излъчването, магнетизма и сексапила на Дейв - това е повече от ясно. За невероятният им професионализъм и сценично присъствие - просто е излишно. Можем само да сме безкрайно щастливи от това, което видяхме и да пазим този спомен до края на живота си. Поне за мен ще бъде така.

Did I need to sell my soul for pleasure like this?


Тема Re: Магията на Дейв [re: bonbonela]  
АвторAnita (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 00:25



Ееееех късметлийки.....така ви завиждам че сте успяли да ги/го видие толкова добре....аз бях там, но не видях почти нищо защото пред мен застанаха едни двуметрови лонгури..., но се като чета вашите коментари все едно съм видяла и аз това което е минало през вашите очи...благодаря ви





Тема Re: Магията на Дейв [re: Anita]  
Автор meika (непознат)
Публикувано24.06.06 21:10



От 16 години мечтая за този мъж и макар че съм вече омъжень и имам 2 деца още копнея силно за него Благодаря за темата Претъпкана съм от емоции след концерта а около мен няма с кой да ги споделя Благодаря ви момичета иначе щях да се пръсна Ще крещя с пълно гърло ОБИЧАМ DEPECHE MODE





Тема Re: Магията на Дейв [re: speranza]  
Автор lateral (непознат )
Публикувано25.06.06 00:28



Мерси за темата

На 30 години съм и никога не съм вярвала, че някой може да ме докара до такъв екстаз! Крещях и плачех, вярно, чакам този ден от 15 години, но все пак...беше по-хубаво от секс, беше пълна лудост! Дейв беше толкова невероятно магнетичен, истински дявол, не разбрах нищо от ефектите, виждах само него.
В офиса съм набедена за луда. Принтирах си негова снимка и си я залепих на стената. На десктопа-пак той с онази дяволита усмивка. Май дори и като тинейджърка не бях толкова ентусиазирана



Тема Re: Магията на Дейв [re: speranza]  
Авторrizaar (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 02:18



'Dave be6e samia diavol.Toj prosto prave6e kakvoto si iska s nas i nie biahme edno more ot o4i i syrca ,koeto slede6e vsiako negovo dvijenie.Toj be6e Gospodaria na suetata.
Nesto nevijdano,neizjiviavano ot men,a sydejki po reakciite na tezi okolo men i ot mnozina drugi.Dumite sa tvyrde bledi,tezi koito ne sa bili tam niama da me razberat ,a tezi koito sa bili moje bi ve4e nikoga niama da bydat systite.... '

"Words are very unnecessary...."



Тема Re: Магията на Дейв [re: speranza]  
Автор meika (непознат)
Публикувано25.06.06 08:17



От 21 немога да спя! Как да спра да го сънувам? НЕМОГА

Този негов поглед прониква толкова дълбоко в душата ми! А в нея какво е.... имате представа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.