Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 10.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Концертътнови [re: E]  
Автор meryl (streep)
Публикувано22.06.06 13:48



Аз все още не мога да си събера акъла

Беше невероятно.....абе нищо не може да се каже, което да го опише......както някой преди мен беше споделил....вече не съм същия човек....още ми се пълнят очите със сълзи.....страхотна емоция!!!!!!!!



Тема Re: Концертътнови [re: Mari-Cler]  
АвторEнтycиacтчo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 13:53



Абсолютно точно описание на моите изживявания си дала - включително и за 15те години чакане....
Нямам думи. Не можах да мигна тая нощ, ама грам.
И пак ми се реве като знам че едва ли ще се повтори тази безумна експлозия от емоции в мен...
Поздрави другари, че бяхме такава страхотна публика!
Ох и сега какво ще чакаме?



Тема Re: Концертътнови [re: Eнтycиacтчo]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 14:07



Az su6to nemoga da se osuznaq o6te..v momenta gi slu6am..i pla4a..
Nai-velikoto prejivqvane be6e za men v4era..i me e strah ,4e mai nqma da se povtori nikoga





Тема Re: Концертътнови [re: FAN]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 14:21



Върхово изживяване, което не може да се опише, а може само да се преживее. Щастието ни споходи !!! КОнцертът беше зашеметяващ !!!
Обожавам ги !!!





Тема Re: Концертътнови [re: E]  
Авторsellin (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 14:26



VELIKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Концертътнови [re: E]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано22.06.06 14:31



Без да съм фен на Депеш искам да поздравя всички такива за прекрасната атмосфера, която създадоха. За пореден път се видя, че когато големи групи правят концерт в България, хората ги посрещат като месии, с настройката, че ще ги видят за първи и последен път на наш терен! Беше наистина едно море от ръце! Иначе от страна на групата всичко беше на ниво, екраните, ефектите в реално време бяха красиви. На мен лично ми хареса най-много Walking In My Shoes (любима песен), но публиката повече издивя на Personal Jesus и най-вече на Enjoy The Silence, със сигурност доста прегракнали хора кръстосват България днес. Общо взето, прекарах една много хубава вечер! ;))

Imagine...!

Тема Re: Концертътнови [re: mimi]  
Автор anabella (Blood Rage)
Публикувано22.06.06 14:40



Щом са дошли веднъж, пак ще дойдат! Наслаждавай се на емоциите си, заслужава си!



Тема Re: Концертътнови [re: sellin]  
Авторdin (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 14:48



никога, никога не съм си мислил че мога да преживея нещо подобно. Уникален концерт. Все още ми е като сън. Публиката бе невероятна. Морето от ръце се вълнуваше навсякаде и на Never let me down просто нещо изригна ...

Надявам се че има нещичко и за Dave, Martin и Andrew с което да запомнят концерта си в БГ

А за нас ... едвали някой ще го забрави



Тема Re: Концертътнови [re: din]  
Автор mboy ()
Публикувано22.06.06 14:56



може би най-добрия концерт за България



Тема Re: Концертътнови [re: mboy]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 15:10



Nqma moje bi!Nai-dobriq






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.