Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 10.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Всички снимки от концертанови [re: вaллeнти]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано27.06.06 00:29



точно това си мислех и аз, така че се наемам да събера всички линкове от тази и да пусна нова тема след малко

Tonight
Im in the hands of fate


Тема Re: Всички снимки от концертанови [re: вaллeнти]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано27.06.06 01:13



може би всички са били заети да махат тогава :)))



Тема Re: Концертътнови [re: пpeшъc]  
Авторsperanza (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 08:42



Аз си ги свалих, но как се качват на телефона?



Тема така де....нови [re: hendy]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано27.06.06 09:07



... всите махахме тогаз....


Може би снимка от трибуните ще е по-изчерпателна, защото на видео-стените се видя, че морето от ръце е нещо невероятно, а това може да бъде уловено единствено от "по-възвишен поглед"!!!

...Lead me into your darkness...

Тема Скромен отговор....нови [re: Mixman]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано27.06.06 09:10



... Ами за сега мисля да се включа в организирана екскурзия с пакетна цена и ако това те интересува, ще проверя и ще пусна повече инфо с подробностите!



...Lead me into your darkness...

Тема Re: така де....нови [re: nenepyga]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано28.06.06 02:34



аз, честно казано, се радвам, че в крайна сметка си оставих фотоапарата вкъщи...
ми тия дни сигурно ще се появят още снимки, всеки ден се появява по нещо ново, като гледам :)



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR_]  
Авторmanimal (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 12:57



Минаха малко дни, и си мислих, че ще мине, ама тцък...

Ебаси колко ви завиждам на всичките. Нямате си представа. :)

Около седмица преди концерта се оказа, че ще го пропусна и това беше отвратително усещане за концерт на Депеш, които чакам откакто за пръв път ги чух преди почти 20 години.

Връщам се в БГ преди няколко дни и само като прочетох сетлиста и ми стана двойно по-гадно. И Shake The Disease, и Nothing's Impossible, и Photographic, че и A Question of Time... Да не говорим за Never Let Me Down, която е една от песните, които винаги съм си мечтал да чуя на живо, защото си е жива взривоопасна енергия...

И от всички приятели, и брат ми слушам какво нещо е било.
Е, тази година това щеше да е втората мечта за концерт, която щеше да се сбъдне, но човек не може да има всичко.

Всъщност написах това, за да ви кажа Благодаря, че сте били такава публика, че сте били едно, че сте усетили и споделили това, което е Депеш. Уверен съм, че групата го е почувствала. И се надявам да повторят отново - заради тази нещастна държава.

Дано отнякъде излезе и ДВД или някакъв филм...


Вайълеътър, с уговорката че не съм бил там - все пак мисля, че трябва да се отнасяме по-снизходително към БГ подгряващите групи, особено като са си едни от малкото истински музикални легенди в България.
Който и да беше подгрявал за Депеш, щеше да е обречен на критики. Както и винаги става при нас. Направо се чудя как се навиват да бъдат подгряващи групи, българските, като от това трупат общо взето все негативи.

И Благодаря на теб, и на всички, че споделяте впечатленията си по този начин тук...
Явно съм мазохист. :)



Тема ...нови [re: manimal]  
Автор VlOLATORМодератор (Harry Angel)
Публикувано28.06.06 14:09



"Вайълеътър, с уговорката че не съм бил там - все пак мисля, че трябва да се отнасяме по-снизходително към БГ подгряващите групи, особено като са си едни от малкото истински музикални легенди в България."

Оо, аз се отнeсох тъкмо снизходително!....Даже там плясках и пях с тях някой от любимите си парчета. Дори пях по-силно и с по-голяма страст от самите тях....хъхъхъъъъ

Не си длъжен да знаеш - но Нова Генерация на Димитър Воев ми е една от най-най-най-най-любимите български групи. Да не кажа, че заедно с ФСБ ги смятам за най-големите явления в БГ рока ИЗОБЩО.
Не мога да не съм пристрастен при това положение.

НО!

Аз не считам, че това, което видях да "подгрява" Depeche Mode е Нова Генерация!
И все пак - ако нямах неугасим сантимент към това име..., щях да ги СРИНА с думи.
..., а аз просто ги поразкритикувах!

В това - да се критикува, няма нищо лошо, драги ми manimal!
Ето, ти ако кажеш, че ти е харесало представянето им....ще поспорим, поспорим....и в спора ще се роди истината!



Добре дошъл в клуба, съжалявам че си пропуснал този неземен концерт.

-------------------------------------------------
I know who I am!

Редактирано от VlOLATOR на 28.06.06 15:18.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Авторmanimal (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 15:06



Няма как да споря - защото не съм бил там. Затова и си говорих по принцип - какво наблюдавам на повечето големи концерти в Бг. Но това не е и най-важното... :)
Важното е, че е станал страхотен концерт. Важното е, че както разбирам, е станала онази магическа връзка между група и публика, която само някои я умеят. Важното е, че много хора са си тръгнали "завършени" от стадиона - както "завършен" се чувства човек след нещо, което е мечтал дълго, дълго. И си мисли : "Оттук нататък, каквото и да стане - това е част от мен" :))

Спирам, че се отвях.

Връщам се към "Higher Love" ..... "Music for the Masses" и SOFAD в работна атмосфера.



Тема Re: Концертътнови [re: E]  
Автор victorious (believer)
Публикувано29.06.06 23:39



Ето, засилвам крачката летяща
стъпвам на зелената трева
хуквам към сцената могъща
на наш`та родна Българска земя.

Земя неизорана, кървавочервена,
изтерзана в чакане тъй трайно.
Ала оказа то се мимолетно.
Замръкна в минало бездетно,
удави се във радостта омайна
и сияйна. Завинаги безкрайна.

Под ясното небе издигат се табели бели
стискат ги ръце изпосталели.
Грабнати от думи смели решението взели
сме да се превърнем във перце.

Болката не стихва.
Крал излиза и извиква
-предизвиква болката недостижима.
Неподвластна болка - тръпка ясна,
разлива се по вените ни и прелива.
Сладка болка, радост многогласна.
Без да спира, обхваща ни навред,
и по трибуни, и отпред.
Истинска утопия:
-ДОБЪР ВЕЧЕР, С О Ф И Я !!!
просто вик
момент велик
наркотик и пик.

В доба тъмна
мрака ни обгърна
звуци лобни,
като че вековни
изведнъж се появиха,
издигнаха се и извиха.
Стадиона зарева
в отговор на мрачната звезда.

Разходихме си във едни обувки.
без преструвки тука той изгря.
Умря, погребал своя Сатана
и роди се Ангел сред целувки.
Роди се феникс в нашата страна.

Кит искрящ във мрак се скита.
пита сякаш зов единствен,
що отлита. Вика всички със сърце.
И ето ехо под небето от ръце
отговаря и му се отдава без причина,
и реве от ред горещи сълзи във море.

спокойствие и силна храна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.