Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 30.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Подготовката за концерта в София  
Авторвaллeнти (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 16:47



Как върви подготовката за концерта?Ще имаме ли плакати,знамена?Хайде да се вземем в ръце,нека не ни засрамят румънците,те вече ни водят с 1-0 поради факта че ще бъдат на голям стадион и много повече.Аз имам едно българско знаме,което утре ще надписвам,давайте идеи,нека се организираме.Да покажем че имат най-преданата публика.Да им припомним истерията покрай тях преди 15 години.Всичко зависи от нас,ето тези няколко човека,които висим из тези форуми.Специалните гости заслужават специално отношение.Да съберем цялата си енергия и впрегнем в действие.Хайде,останаха някакви си 555 часа до момента. Да го направим,можем го...



Тема Re: Подготовката за концерта в Софиянови [re: вaллeнти]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано29.05.06 17:06



Викаш да ходим да правим допълнителен сеир, че иначе някои си щели да ни "надминат"?

Мерси.

It feels so incomplete...


Тема Re: Подготовката за концерта в Софиянови [re: reader]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано29.05.06 23:09



Там има птичи грип и по случая аз предлагам още един концерт при нас.



Тема Re: Подготовката за концерта в Софиянови [re: влюбeнa]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано30.05.06 09:01



Това е гадно за феновете там така че си връщам думите обратно. Мисля че ако всички пеем заедно с тях а не само да крещим най вече като Дейв ни подава микрофона най много ще ги зарадваме. Но ако има някъква идея за нещо което да се прави аз съм в отпуск от 15.06 и съм на линия.



Тема Е....нови [re: вaллeнти]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано30.05.06 11:18



... чак знамена и плакати, едва ли!
... Но бих се включила, ако клуба се събира някъде преди концерта... защото много ми се иска да видя всички тези хора live...
За съжаление, обаче, това едва ли ще се случи, защото трябва някой да се занимава да го организира... а не всеки става за организатор (аз поне не ставам )!
Остава ми надеждата да се срещнем на before и after партитата на МО.

...Lead me into your darkness...


Тема Не мисля......нови [re: вaллeнти]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано30.05.06 19:42



....че идеята със знамената е подходяща. Лично аз съм посетил много..много мачове и искам да ти кажа,че този отпред със знамето съм го псувал най-много....така че и тук ще се получи същото и надали някой ще иска да гледа твоето знаме вместо да гледа потния Дейв.......

Аз лично мисля, че ако успея да реализирам идеята, която съм си наумил няма как да не ме познаете....само да стане де.......



Тема Re: Не мисля......нови [re: TCP/lP]  
Автор STANOEVUS ()
Публикувано31.05.06 20:23



сподели..сподели???



Тема Re: Аз бих им изпяланови [re: STANOEVUS]  
Автор влюбeнa (непознат)
Публикувано05.06.06 16:54



I'm hanging on your words
living on your breath
feeling with your skin
Will I always be here



Тема Re: Не мисля......нови [re: STANOEVUS]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано05.06.06 17:12



....нека стане де......щото ако не стане няма сми.....





Тема Re: Не мисля......нови [re: TCP/lP]  
Автор влюбeнa (непознат)
Публикувано05.06.06 18:46



Кое концерта ли? Аз да не остана неразбрана все пак с това имам в предвид музиката им

защото мисля че отдавна пораснах и минах времето в което си мечтаех Дейв да ми изпее It's no good особенно някоя част от нея да ми я повтаря няколко пъти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.