Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 18.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как Ви въздейства Depeche Mode  
Автор nenepyga (непознат )
Публикувано10.02.06 11:12



Аз лично много обичам музиката, но няма друга на света, която да ми въздейства като тази на Depeche Mode. Просто е невероятно! Когато чуя Depeche Mode в клуб или на друго обществено място направо изтръпвам... имам чувството че ток преминава през тялото ми...пулсът ми се ускорява...ръцете ми изтръпват...като първо влюбване...и така аз всеки път се влюбвам в Depeche Mode (не знам как ще оживея на концерта:))! Когато чуя One Caress, например, винаги се разплаквам...и не защото ме натъжава...просто толкова силно ми въздейства тази музика, че треперя:)!

Depeche Mode са любимата ми група и съвсем естествено си купих билет за концерта им в София. Не съм ходила на концерт на стадион до сега и искам да помоля хората с повече опит в тази област да ми отговорят на някои въпроси:). Концертът започва в 8 часа - колко по рано трябва да се отиде, за да се влезне нормално? Моето място е в синята зона - има ли опасност да не влезна там и обикновено добра ли е организацията по разпределението на местата по такива мероприятия или стават "грешки"?
Благодаря предварително на всички любезни хора, които ще ми обърнат внимание!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от nenepyga на 10.02.06 13:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от nenepyga на 10.02.06 16:58.



Тема Мога само да споделя......нови [re: nenepyga]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.02.06 13:55



....своя опит от концерт в цивилизована страна, където организацията е перфектна.В България със сигурност няма да е такава организацията, знаем си номерата....

Бяхме пред стадиона в 16:15 и се наредихме на опашка, на която имаше към 200-300 човека преди нас. Към 17:15 ни пуснаха да влезем, като до този момент вече чакаха няколко хиляди души. От там нататък стояхме прави до 20:00ч, когато започна концерта с подгряващата група, а същинския концерт започна в 21:00-21:15....това е....
....УСПЕХ.....



Тема Re: Мога само да споделя......нови [re: TCP/lP]  
Автор nenepyga (нова във форума)
Публикувано10.02.06 14:05



Благодаря ти че сподели своя опит с мен! Само си мисля, че като става въпрос за България ще трябва да се ходи още по рано:). А имаш ли представа как се пускат хората по зони? В смисъл дали се пускат една по една от различни места или отварят портите и народа се втурва, кой къде свари:)))))))))... и извинявай, ако те отегчавам с тъпите си въпроси:)



Тема на всички въпроси,...нови [re: nenepyga]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано10.02.06 14:07



...които си задала, има отговори по другите теми, свързани с концерта в България и с билетите!
Дори мноооого повече от това!
Просто попрегледай внимателно и ще ги намериш!

Добре дошла в клуба!



-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Тема Re: на всички въпроси,...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (нова във форума)
Публикувано10.02.06 14:12



Благодаря, много сте гостоприемни!

Вече поразгледах и мисля че клуба много ще ми допадне. :):):)



Тема Ами в Дюселдорф....нови [re: nenepyga]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.02.06 19:15



...пуснаха всички в един момент,но все пак имаше пропускателен пункт на който проверяваха за оръжие, алкохол и т.н. , после се наложи да потичаме малко, за да бъдем най-отпред......



Тема Re: Как Ви въздейства Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
Авторoби4aм дм (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 20:02



ДМ ми действат разли4но,например плътните тонове на Дейв ме разтърсват първи4но,по4ти сексуално,докато баладите на Мартин ме разнежват.4есто има някоя дума,4ието бритиш произношение просто ме размазва от кеф.Напоследък(аз съм фен от около20 години)осъзнажам ,4е ДМ ми дават и само4увствие,4е съм нещо пове4е от масовото средно ниво,което си пада по поп фолка...Както виждаш 4увствата са все сварзани с лубовта-първи4на,нежна,размазваща от удоволствие-как да спреш да я слушаш?



Тема Re: Ами в Дюселдорф....нови [re: TCP/lP]  
Автор nenepyga (нова във форума)
Публикувано10.02.06 21:07



Гаранция, че и тука ще ни пуснат всички заедно и голям спек ще настане.
Абе за тичането няма проблеми - голяма спринтьорка съм!
Ама не искам да си развалям настроението с разни проблеми с влизането...но какво да се прави - удоволствието си струва!

Благодаря ти, че ми отговори на въпросите!



Тема Re: Как Ви въздейства Depeche Modeнови [re: oби4aм дм]  
Автор nenepyga (нова във форума)
Публикувано10.02.06 21:12



Естествено че е така - да слушаш Depeche Mode е като черта на характера и определено е несъвместимо с чалгарийката. Аз до сега не съм срещала кофти човек да слуша Depeche (като всяко правило сигурно и това си има изключения, но аз поне не го познавам)!



Тема Re: Как Ви въздейства Depeche Modeнови [re: nenepyga]  
АвторNewborn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 22:16



I az iskam da se vklyucha v tazi taka hubava tema za DM!
Muzikata na DM me zarejda neimoverno mnogo s pozitivna i mnogo silna energiya!Moje bi e stranno,che "dark" grupa kato tyah mogat da zarejdat s pozitivni chuvstva, no izglejda zatova sa naistina golemi...! Drugo chuvstvo,koeto me obzema slushaiki nyakoi pesni puk e tova na budeiki toku shto roden,chuvasht purvite zvuci na sushtestvuvaneto si tuk...ima nyakakva nerealna, nezemna krasota v nyakoi akordi ili v samiya nachin na izpyavane na dumite...! A moje bi nai-silno e tova vludyavashto chuvstvo, tova ogromno vutreshno vulnenie, koeto v nyakoi pesni kato "Only when I lose myself", "Higher love", "I want it all" i dr. podobni me kara da se prenasyam napravo v drugi izmereniya...v tezi pesni ima tolkova nejnost,tolkova dulboki chuvstva,tolkova krasota, presuzdadeni neveroyatno ot grupata,koyato vyarvaiki ili ne suvsem skoro vsichki nie shte vidim i chuem nazivo!!!

"Enjoy the silence...!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.