Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 15.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Няма билети!нови  
Автор zvetenze (Нежно и ухайно)
Публикувано27.01.06 12:58



Не мога да повярвам!Просто няма билети!Аз нямам билет и направо ще умраааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!
Еми като съм шматка тъй е...Едвам едно момче от един музикален магазин в Бургас май като видя разстроената ми физиономия ми каза че щял да ми намери билети от по 30 лв. Баси...ако стане добре ама представям си къде ще бъда - точно на майната си.Толкова съм разстроена че не ми се говори.Казаха ми че навсякъде са свършили....и в София звънях.Честно толкова време да съм чакала този концерт и най-накрая да съм толкова прецакана...Ама сама съм си виновна по дяволите....Трябваше да зъзна и да пукна от студ за да ми дойде акъла в главата.

You can shine for me!Somebody has to shine for me.It's difficult not to shine for me!


Тема Re: Няма билети!нови [re: zvetenze]  
Автор wa_wa (боички)
Публикувано27.01.06 13:03



Опитай в

, сега погледнах, има все още билети от 40 и 50 лв



Тема ...нови [re: zvetenze]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано27.01.06 13:26



btw, сега звъннах в СМЕ за да получа малко информация за билетите.
За мое огромно учудване ми казаха следното:
- други партиди билети няма да има!... Това е! Колкото - толкова! Билетите наистина свършват! Все още има известно количество, но се изчерпва за часове!

Не попитах за тиража, защото и без това нямаше да ми го кажат!

тоест - който иска билет, наистина трябва да побърза! Изводите - всеки да си ги прави, но варианти за неснабдилите се, знаем - ще има!.....я поканка пред стадиона, я десетачка на пропускащата мутра

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема Re: Няма билети! [re: zvetenze]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.01.06 12:30



На мен ми взеха билет от 30 кинта. Мястото е на терена! Все пак съм на концерт, а не на мач!

Споко, ще си намериш билет...все някой ще ти продаде на черно. Като знам, че можех да купя доста билети - щях добре да припечеля

...и твойта майка също!



Тема Re: Няма билети! [re: zvetenze]  
Автор zvetenze (Нежно и ухайно)
Публикувано28.01.06 13:54



Днес успях да си купя билети за по 30 лв. Жалкото е че исках от 45 лева...ама както и да е. Пък и не ща да съм седнала...то сърцето ми няма да издържи така Просто въпреки че не са точно билетите които исках ако знаете как се радвам!Като ми дадоха билетите ми казаха бързо да ги прибирам щото досега фенове на Депеш търсели билети пък момчето от музикалния магазин се смили над мен и с връзки ми ги намери и други няма!Наистина съм шашната...как толкова бързо свършиха...Даже сега са ми в чантата и то време на време проверявам дали са там...Голям кеф!!!

You can shine for me!Somebody has to shine for me.It's difficult not to shine for me!


Тема Re: Има билети!нови [re: zvetenze]  
Авторjiraf4e (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:52



днес сутринта си взех
и имаше още доста по 30 и 40 лв
ето адреса, ако някой се интересува
в Shell гр. Плевен До Кооперативен пазар (колелото) 064/ 80 15 32



Тема Re: Има билети!нови [re: jiraf4e]  
Автор Gahan (julian ep)
Публикувано28.01.06 15:03



Веднага си хващам влака



Тема Re: Има билети!нови [re: Gahan]  
Авторjiraf4e (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 15:33



qhai metlata



Тема Днес купих билети.... [re: zvetenze]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано30.01.06 20:41



.....от ШЕЛ - Хаджи Димитър.....има от абсолютно всички възможни места на стадиона. Който иска да ходи да си купи от там или от някой друг ШЕЛ.........поздрави....



Тема Re: Няма билети! [re: zvetenze]  
Автор lazarf1 (непознат )
Публикувано31.01.06 10:05



A zashto si mislish che kato vlezesh na stadiona shte ima policai regulirovchik koito shte ti iska bileta ot 30 kinta i shte ti kaje da varvish po na zad
Tova s razlikata v cenite e samo za pari!
Kato vlezesh vatre hodish kadeto iskash!
Spoko shte se prodavat oshte bileti!
E moje i na cherno

Uspeh!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.