Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 20.09.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 09:06



Здравейте,
слушам с удоволствие ДМ, но като чета вашите постинги от време на време, разбирам, че не съм върла фенка като вас:-) "Много рано" се осветли идеята да посетя концерта им на 21.01. в ЛТУ Арена. Разбира се концертът е отдавна абсолютно разпродаден. Диря из нета карти, но цените, които се предлагат са убийствени. Останали са билети само в бизнес-classата по 135,- парчето, а на мен ми трябват 2. Като бонус се предлага и aftershow-парти, на което не желая да ида. Обмислям варианта и с ebay, но ми e малко рисковано. Имате ли някакви предложения / съвети или клаузата е напълно загубена?


violator:
Много моля,...обяви за ТЪРСЕНЕ или ПРЕДЛАГАНЕ на БИЛЕТИ за Touring the Angel /2005-2006/ на Depeche Mode....САМО в тази тема! Oтделни теми, пуснати по въпроса, ще бъдат изтривани без предупреждение!
Обяви за спекулативна /над официалната цена на промоутъра/ продажба на билети за концерта в България също ще се трият без предупеждение. Тоест - ако има хора с такива намерения и искат постът им да съществува - постъпете хитро и не пишете цената си, а просто оставете мейл или телефон за контакт.

Редактирано от VlOLATOR на 28.04.06 22:54.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: nisch]  
Автор вaлepи (FUSE)
Публикувано15.12.05 21:35



правостоящи?

ето ти eдин за 109?

http://www.ticketbande.de/shop/concert_detail.php?ID=404&&datum=21.01.2006&&time=00%3A00%3A00

има и за 95 предния ден 20-01 пак там:) утре ще ти потърся още....

Редактирано от вaлepи на 15.12.05 21:52.



Тема Хм........нови [re: nisch]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.12.05 09:55



........егати съвпадението......


Ако намериш билети се обади - ние сме там......

Там сме



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: вaлepи]  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 11:29



На 20.01. няма как да стане. Затова търся за 21.01. Благодаря за сайтa. Мамка my и 109,- за 1 билет не са малко, като се има впредвид, че правостоящите са с оригинална цена по 58,-. Още се чудя какво да правя.
На мнение съм обаче, че едно такова изживяване си струва парите!



Тема Re: Хм........нови [re: TCP/lP]  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 11:32



Уха, отдавна ли взе билетите? Имам малко притеснения, че местата, които се продават са ужасно далечни и от там нищо няма да се вижда. Като гледам снимката, която си постнал, тя доста отдалечко е правена.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: nisch]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 10:48



Продавам 2 билета за концерта на Depeche Mode в Париж на 23/02/2006. За контакти:valkara@mail.bg



Тема Re: Хм........нови [re: nisch]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано20.12.05 11:00



Билетите съм ги купил още лятото, защото свършиха точно за 1 седмица....

А относно снимката - разбира се, че не съм я правил аз, а някой журналист......взех я от сайта на стадиона - аз ще съм при всички положения доста по-близо до сцената, не че има толкова голямо значение де....








22.12.2005, 20:10, Канал 1



Тема OOOOOO!!!нови [re: val]  
Автор VlOLATORМодератор (The Revelator)
Публикувано20.12.05 11:11



не е истина, не мога да повярвам!

не мога да повярвам, че се появи някой с подобна оферта /информация/....и не изцвъка цяла нова тема по въпроса
....а чинно си намери съответна тема и направи най-логичното нещо на света - пусна си поста където му е мястото!

хххъъъъъ, благодаря ти, друже! ти ми върна надеждата, че са останали интелигентни юзъри, които мислят какво правят! бях твърде отчаян напоследък!

тържествено обявявам това за поста на годината, хъ!хъ!хъ!

-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Редактирано от VlOLATOR на 20.12.05 11:12.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: val]  
Авторdusheto (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 16:23



Az puk bih iskala da si razmenja bileta za koncerta na DM na 11.03.2006 v Mannheim sreshtu edin bilet za koncerta v Frankfurt na 26.01. Mojat bilet si go zeh za 60 kinta, zverski kusmet! Pri vsi4ki polozhenia az njama da sum v Germany prez mart, taka che ako ne uspeja da go razmenja, shte go prodam, i to za ekvivalentnata mu cena, a ne kato tupite ebay-ri! Taka che mozhe da me kontaktirate na:

Velina: dusheto@yahoo.com

Ex, chestno vi kazvam, radvam se za koncerta na DM v BG, no ne bih otishla....



Тема razmenjam bilet na DM: Mannheim sreshtu Frankfurtнови [re: dusheto]  
Авторdusheto (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 16:25



zabravih da smenja logoto na temata!



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: dusheto]  
Автор Dessyte (Precious)
Публикувано02.01.06 16:16



И защо е би отишла на концерта в България?


Честита Нова година на всички!



Тема Re: Хм........нови [re: TCP/lP]  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 18:29



има значение, има значение :-). Един познат беше на концерт на Coldplay на първия ред. Каза, че почти с ръка можел да пипне Chris Martin. Усещането е друго....



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторtsugumi (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 21:15



Търся два билета за Милано. Пишете тук, ако някой ги продава.



Тема refreshнови [re: nisch]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано03.02.06 12:24



повдигам я, защото зачестиха появите на подобни теми!

Напомням, че тук, в тази тема, е единствения шанс за алъш-вериш с ценните хартийки, на които пише "Touring the Angel"

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема Продавам билети за Загребнови [re: VlOLATOR]  
Автор milenask (непознат)
Публикувано06.02.06 14:49



За мое съжаление, продавам два билета за концерта в Загреб, на 22.03. Ако някой проявява интерес, да се обръща лично на кюто или по мейла.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 15:50



imam dva bileta za berlin i laiptzg-13 i 15 july



Тема купувам билети за Загребнови [re: nisch]  
Автор victorious (believer)
Публикувано14.02.06 13:08



Милена, с теб се видях на 22, каза ми за билет за Загреб, който искаш да продаде ама аз не обърнах внимание. Не знам какво стана с него, но сега бих искал да купя билет-два за там. Бих те отървал.


REACH OUT TOUCH FAITH<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от victorious на 14.02.06 13:10.</EM></FONT></P>

Редактирано от victorious на 14.02.06 13:38.



Тема prodavam 2 bileta za koncerta v Sf.нови [re: victorious]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 12:56



prodavam 2 bileta za koncerta v Sf. za kontakt : sasho.a@gmail.com



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-200нови [re: nisch]  
Автор imetoimeto (непознат )
Публикувано21.02.06 15:42



predlagam dva bileta za concerta, 120 lv za davata, bez comentar
youri@email.com



Тема ...нови [re: imetoimeto]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано21.02.06 16:21



..., за кой сектор са, че ги продаваш по 60 кинта - единия!?

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
АвторAmidala (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:56



Kajete mi kak da razbera dali biletite, koito sa mi prodali (na 4erno) ne sa falshivi???



Тема ...нови [re: Amidala]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано21.02.06 18:30



първо...ще ти препоръчам да НЕ купуваш на черно!!!

или купувай, ама само в краен случай!

Ще продават известно количество билети в деня на концерта...на каси пред стадиона! Поне така твърдят, че пишело в договора.
Със сигурност ще има и продажба на покани /това е далавера на организатора, която винаги правят -->> печатат повечко покани и техни агенти ги продават на сравнително ниска цена. Чиста печаба е, не се облгага с данък, ако ме питаш, каква е логиката да го правят/!

Истинският билет е под формата на касов бон /прилича на старите билети за кино...със сектор "контрола", сещаш се/....издаден от Министерството на Финансите и си има нейде номерче, нали се отчитат.
На него има допълнителен печат "45 лв.", "30 лв"....или колкото е там цената. Пише с химикал "вход - терен" или "вход VIP"...това според цената.

Билетът е закачен за ФЛАЕР....с печат на плаката от Ейнджъл-тутнето! На флаерът трябва да има едно лъскаво кръгче - щампа, а на гърба му - описание на правилата на "Тикепро".

-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Редактирано от VlOLATOR на 21.02.06 18:35.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано21.02.06 21:58



И аз имам един въпрос:

Само от цената ли става ясно в коя зона на терена ще се намираш или има и други знаци върху билета, от които става ясно?
Аз съм в синя зона и на моите билети в края има син участък, но понеже не съм виждала други билети не ми е много ясно каква е ситуацията.

А и още нещо - за синя и зелена зона на терена от различни входове ли ще се влиза?

...Lead me into your darkness...


Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор VlOLATORМодератор (д-р Фостър)
Публикувано22.02.06 10:26



"Само от цената ли става ясно в коя зона на терена ще се намираш или има и други знаци върху билета, от които става ясно? "

мисля, че само от цената!....и от написаното с химикал "вход едикъдеси"

"Аз съм в синя зона и на моите билети в края има син участък, но понеже не съм виждала други билети не ми е много ясно каква е ситуацията."

ооо, това за цветовете на зоната и цвета на билетчето,,....си е съвпадение! Ще си играе някой в България да прави нещо толкова прегледно, че чак да са разделени по цветове билетите да-да!

" и още нещо - за синя и зелена зона на терена от различни входове ли ще се влиза?"

едва ли!
Бил съм на десетки концерти, организирани от СМЕ....винаги е пълен хаос с влизането! Образуват се огромни опашки, защото има твърде малко пропусквателни пунктове! Често съм пропускал части от подгрявката заради подобни недомислия и чакания по опашки!
Предполагам, че ще е нещо като на концерта на Black Sabbath, който беше на същия стадион, а именно:
-->> всички, които са за ТЕРЕНА ще влизат на стадиона от ЕДИН вход /пълно безумие!!!/...
...., после от още два-три пункта...се влиза на самия терен.
...., а още по-после, тези с билети за ОТПРЕД, ще бъдат пускани там от допълнителни пропусквателни пунктове на оградата!

Един съвет --> отиди по-раничко, ако искаш да нямаш проблеми с влизането!....Не чакай последния момент към 6-7 часа, защото ще е ад!

Рекордът по посещаемост на рок концерт в БГ определено ще бъде подобрен, очакват се около 35 000 сигурни човека /досегашния е 22 000 на Металика в Пловдив/...., а това означава АДСКА блъсканица! Районът около ст. Локомотив и самият стадион...са изключително неподходящи за такова мащабно мероприятие, събиращо толкова много хора. Така че ще е нещо страшно....
да не говорим за мизерията в района и нивото на комуникациите. Зареди се с търпение на излизане.....или извикай някой с кола да те чака след концерта, щото инак ще трябва да се прибираш пеша

-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Редактирано от VlOLATOR на 22.02.06 10:29.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
АвторAмидaлa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 15:15



Благодаря ти. Само че тук се появява въпросът аз откъде мога да бъда сигурна, че ще се намери едно билетче и за мен в деня на концерта! Това означава, че няма да мога да спя до края на юни!!! Ами тези покани откъде да ги намеря?



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано22.02.06 17:47



Блгодаря за изчерпателното обяснение! Аз по принцип така и предполагах (че ще е пълна анархия при влизането на стадиона), ама сега вече нямам съмнения и съм подготвена, че ще се ходи рано ...то е хубаво човек да знае какво го очаква, че да не се изненада неприятно!
Сега не си спмням на моите билети дали пише кой вход (в момента не са пред мен)... до колкото си спомням пише вход-терен...дано не са пропуснали да напишат нещо, че ще стане много неприятно!
Все пак събитието е неповторимо и се надявам разни организационни неразбории да не провалят купона.
А и благодаря за идеята да ме чака кола след концерта - не се бях сетила, но като се има впредвид района на стадиона това действително е най-доброто решение!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторteo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 19:00



Kupuvam 1-2 bileta za Depeche Mode v Sofia . Predpochitam prodavcha da e ot Varna i zavisi ot cenata .. teo@gbg.bg

Редактирано от VlOLATOR на 01.03.06 08:46.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
Автор divita (Ludnica)
Публикувано28.02.06 16:31



"Само от цената ли става ясно в коя зона на терена ще се намираш или има и други знаци върху билета, от които става ясно?"

Аз лично взех два вида билети, едните са за ВИП зоната-с лилава лента накрая, другите са за "жълтата зона"- и са с жълта лента, този път са се постарали да се различават. Понеже си ги поръчах чрез e-pay, в плика ми имаше и картонче с разположението на входовете и местата на стадиона и няма как да се объркаш... Изглежда че само като си поръчаш билета по пощата ти изясняват на къде да се насочваш.

Edna usmivka v pove4e


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: divita]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано01.03.06 00:40



Абе то и аз знам от къде ще са входовете (разгледах в сайта на TicketPro, където доста цветно е нарисувано), ама тъй като става въпрос за България, а както знаем организацията често ни куца, ми се щеше да попитам хора с повече концертни посещения от мен...и да разбера как реално стоят нещата!...И сега вече имам представа какво ме очаква...Супер!!!
А за лентите на билета - на моя е синя и аз съответно съм за синя зона, което значи, че са се постарали хората. Похвално!!!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
Автор divita (Ludnica)
Публикувано03.03.06 18:48



Разбирам те напълно:-) Аз не съм посещавала много концерти, но като се има в предвид цената на билетите на чуждестранните групи си мисля че не са и малко, някъде около 5-6 . Най-тежко беше положението с влизането на стадион Академик, когато ни гостуваха Underworld. Трябваше да чакаме пред стадиона 3 часа, и дори входовете към тоалетните бяха затворени..... но да не навлизам чак толкова в тази тема, сигурна съм че доста е била коментирана. От време на време се случва да има по-добра организация, дано и този път да случим.

Edna usmivka v pove4e


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано12.03.06 23:08



Днес разбрах, че мога да намеря няколко билета за концерта в България на нормални цени (тези, които си ги пише на билетите)... Някой от сериозните участници в клуба проявява ли интерес?(На нерегистрирани и непознати user-и не ми се ще да ги давам, защото най-вероятно ще се опитат да спечелят от тях, а аз искам единствено да зарадвам някой закъсал фен)... Така че, ако някой ваш приятел или познат е останал без билет, драснете два реда и ще се опитам да помогна! Ако някой иска билетите, да се обажда бързо, защото от опит знаем, че свършват "като топъл хляб"!!!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
Авторtedolina (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 16:06



Здравей nenepyga, гаджето ми е страшен фен, който не се е организирал навреме и сега отчаяно търсим билети. Той е готов да плати и по-висока цена, само и само да присъства на концерта. Ако имаш 2 билета за VIP зоната или правостоящи, ще му спасиш живота, наистина. Благодаря ти предварително.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: tedolina]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано15.03.06 16:18



Ами, да ти кажа честно трябва да се обадя, но мисля че има един билет за синя зона правостоящи и няколко за седящи без козирка (каквото и да значи това). Трябва обаче да проверя. И аз вече казах, че не желая да печеля от фенове на Depeche Mode... нито аз, нито някой друг! Дано да успея да помогна!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
Авторtedolina (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 10:42



Страхотно е че ще провериш, благодаря ти много. Аз вчера поразгледах и за VIP местата и правостоящи билетите започват от 100 лева.. Гаджето ми предполагам, че накрая ще даде и толкова, но ако мога да му помогна, ще е супер. С нетърпение чакам повече информация от теб. Благодаря ти още веднъж.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: tedolina]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано16.03.06 10:47



Проверих!
Става въпрос за няколко билета в зона - седящи без козирка (точно срещу VIP седящи) на цена 40 лв. +10% за TicketPro, т.е. 44лв. и един за синя зона, пред сцената на цена 45 лв. +10% е 49.50лв. Ако искате влезте на сайта на TicketPro (www.TicketPro.bg) и вижте точно за кои места става въпрос... и ако все още имате интерес - драснете два реда на e-maila ми: nenepygaaa@abv.bg, че да не отегчаваме другите участници в клуба !
Отново подчертавам, че не желая билетите да се препродават - искам да помогна на закъснели фенове, а не да пълня джоба на някой печалбар!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: купувам билети за Загребнови [re: victorious]  
Автор lurostejo (непознат )
Публикувано18.03.06 21:42



Имам два свободни билета за загреб, ако някой се интересува моля звъннете на 088 5432 071



Тема prodavam bileti za koncerta v Sofiaнови [re: nenepyga]  
Автор ko2 (непознат )
Публикувано22.03.06 09:50



Prodavam bileti za koncerta v Sofia, tel. 0887332772



Тема Re: prodavam bileti za koncerta v Sofiaнови [re: ko2]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано22.03.06 10:52



Благодаря, че ми предлагаш... но си имам!!!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор victorious (believer)
Публикувано27.03.06 21:13



Аз пък се интересувам живо от билети за Истанбул. Разбрах, че не можело лесно да се намери. Ако са на нормалната цена, мога да взема и 3-4.

REACH OUT TOUCH FAITH


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: tedolina]  
АвторEтo Ti eдинPolet (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 15:08



Продавам един за правостоящи пред сцената (от сините).



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: Eтo Ti eдинPolet]  
АвторEтo Ti eдинPolet (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 15:11



Забравих да си напиша мейла - alekssss@abv.bg



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: Eтo Ti eдинPolet]  
Автор silencieux (Пристрастен)
Публикувано05.04.06 08:10



Аз предлагам билети за концерта в София.За зоната на тревата са.Който го интересува да ми пише на arsenal_boy@abv.bg.

I'm not sure what I'm looking for anymore.
I just know that I'm harder to console [martin gore]

Редактирано от silencieux на 05.04.06 08:40.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор ewenka (непознат )
Публикувано10.04.06 21:51



Здравейте всички фенове!
С един приятел отчаяно си търсим 2 билета за концерта в София, ако някой предлага, да ми пише на ellistoianova@yahoo.com - на каква цена и за кой сектор са билетите.
Благодарим ви предварително, надявам се да не сме закъснели прекалено много...



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор shmocky (непознат)
Публикувано13.04.06 17:57



Търся 2 билета за концерта в София!!!
Ако са останали на нормални цени за предпочитане:), но ако няма може и други!
mimi76_antova@abv.bg



Тема Prodavam bileti za 21.06 Sofiqнови [re: nisch]  
АвторRoss (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 14:58



Predlagam bileti za sinq zona za Sofiq 21.06! 0886415064



Тема deletedнови [re: nisch]  
АвторTicketsDM (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 12:41



Редактирано от VlOLATOR на 27.04.06 15:45.



Тема ...нови [re: TicketsDM]  
Автор VlOLATORМодератор (дете с крила)
Публикувано27.04.06 16:00



...тук не толерираме спекула с билети, особено пък за този концерт!

Заради такива като теб, които се сдобиха с промишлени количества билети и сега ги продават два - три пъти над цената,...много истински фенове, обичащи искрено групата, не успяха да се сдобият с такива и сега търсят кви ли не варианти!

Престани да пускаш меркантилното си инфо си и се разкарай!

-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Редактирано от VlOLATOR на 28.04.06 12:36.



Тема Що бе БОРКА......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано27.04.06 22:32



.....евтини, скъпи това са билетите, които са останали. Може някой да допре и до такъв вариант. Ти си решаваш кого да триеш де, аз не ти се мешкам......



Тема ...нови [re: TCP/lP]  
Автор VlOLATORМодератор (дете с крила)
Публикувано28.04.06 10:49



"евтини, скъпи това са билетите, които са останали. Може някой да допре и до такъв вариант."

И това го има, прав си! Но аз подчертах - точно за ТОЗИ концерт цялата тази работа особено ме дразни!
И кат ми лепнат някаква цена 175 лева, а са ги зели за 25 лв. и са лишили прекрасни фенове на Depeche, които са били финансово затруднени в първите 6-7 дена /когато свършиха/, от възможността да се насладят на живата легенда...и още повече се дразня.
Поне да не пишат цена! Слагаш там някъв телефон или мейл - и готово! Кво пишат цени като в някакъв магазин! Любовта към Depeche не се търгува!

Ти, да речем..., ако имаш връзки в СМЕ или работиш в някой от фирмите-спонсори...и случайно си се сдобил с двайсетина фрий билета или покани....Ще тръгнеш ли да ги продаваш за по 100-150 лева!?
Ще ти даде ли сърце да печелиш пари от някой, който дава мило и драго да отиде на концерт на DEPECHE MODE???

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема Е аз не.......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.04.06 16:24



....ама ако докопам билети за СОДОМ по 25 лв с кеф ще ги продам за 50 например......ама чак пък за над 100 лв наистина е много.....





Тема Re: Е аз не.......нови [re: TCP/lP]  
Автор VlOLATORМодератор (дете с крила)
Публикувано28.04.06 17:41



"СОДОМ"

...хахахххаа! Тва не е музика, Саше, а ГНЯС! Това, че го свирят с китари и имат дълги коси и черепи на фланелките изобщо не промена факта, че тва си е чиста чалга, предназначена за тъпи парчета! Както и 98% от екстремния мьетъл - тоже!

За музика говорим тук, не за дръвье!

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема предлагам 3 билета за Депеш моднови [re: nisch]  
Авторkaтeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 18:22



Предлагам 3 билета за депеш мод, зелена зона, евтино 0889416343



Тема Еми тогава......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.04.06 18:43



...приеми, че тия феновете на СОДОМ са докопали билети на ДЕПЕШ.......е за колко да ги продадат като слушат тая ГНУСНЯ???



Тема ....нови [re: TCP/lP]  
Автор VlOLATORМодератор (дете с крила)
Публикувано28.04.06 23:52



"приеми, че тия феновете на СОДОМ са докопали билети на ДЕПЕШ.......е за колко да ги продадат като слушат тая ГНУСНЯ???"



ми, там е работата, аз съм убеден, че на концерта на ВЕЛИКИТЕ ще има фенове на СОДОМ, бтв!
Тва са ДЕПЕШ, Сашка....те обединяват толкова вкусове и стилове, колкото не може да бъде!

Знаеш ли, Саше, че купища екстремни и не толкова екстремни метъл банди правят кавъри на Depeche!? Траш метъл легендите In Flames имат кавър на "Everything Counts", бруталните дет метъли - Vader имат вариация на "I feel U"..., пауър метълите от To Die For и те правеха нещо, за което в момента не мога да се сетя кое беше....скандинавските симпатяги от Sonata Arctica бичат доста добре "World in my Eyes", Monster Magnet - "Black Celebration", Deftones - "To Have and to hold"..., за Rammstein - има ли смисъл изобщо да споменавам? И проооочие..

бе, лудница! Няма такава група.

-------------------------------------------------
Заседанието продължава


Тема ОК де.....нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано29.04.06 08:38



....съгласен съм......разводнихме темата.....



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
АвторMP (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 17:44



Спечелих билет от Кока Кола. Не съм фен,а и нямам възможност да отида на концерта така че ако има заинтересовани да пишат
me4opooh@hotmail.com



Тема Предлагам билетнови [re: nisch]  
Автор WrathChild (непознат )
Публикувано03.05.06 15:17



Едно приятелче спечели от Туборг но не е фен.
Ако някой иска билет да търси Жоро 0885 029157



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор Bobrix (Ученолюбив)
Публикувано07.05.06 17:26



Продавам един билет за концерта в София. нямам зацел да печеля от него просто един от таифата има ангажименти и билета остана. взел съм го за 33лв и за толкова и ще го продам. Предпочитам на някой от Варна защото ще ми бъде по лесно на мене. email: bobrix@abv.bg

Човек се учи от грешките си. Нека да не бъдем толкова ученолюбиви!


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: Bobrix]  
Автор нeдa (vuztorjena)
Публикувано11.05.06 16:07



Заменям 2 билета за синята зона ( 33 лв), за един за зоната на тревата пред сцената 0887394584



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: нeдa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано11.05.06 16:12



...може би имаш предвид зелена зона, защото в синята билетите са 50 кинта, а в green one са 33!

...Lead me into your darkness...


Тема Билети за VIP зоната.нови [re: nisch]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.05.06 12:55



Продава ги мой близък.

Който се интересува да му звънне на тел. 0888245625



Тема Е то няма такива.......нови [re: Яcминa]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.05.06 10:47



....с които да влезеш навсякъде.

Тези до колкото знам са за трибуните и пиеш безплатно някакво питие.....



Тема Re: Prodavam bileti za 21.06 Sofiqнови [re: Ross]  
АвторMrNoone (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 08:40



Търся билет за концерта, за синята зона. За контакт - 0878 404 777



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
Автор нeдa (vuztorjena)
Публикувано15.05.06 12:17



Права си от мечтание им размених цветовете!!!!
Та да изясним , имам 2 от 33 лв (на тревата), които заменям за 1 за ФЕН зоната, пред сцената.
0887394584



Тема Re: prodavam bileti za koncerta v Sofiaнови [re: nenepyga]  
Авторhacho (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 08:08



pishi poveche za biletite.shakarian_bg@yahoo.com



Тема Можеше...нови [re: hacho]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано16.05.06 09:48



...поне едно МОЛЯ да кажеш?!
...защото този заповеднически тон никак не ми хараеса...
Нямам вече билети за продаване и следователно няма за какво да ти пиша... дано си намериш все пак... Успех!

...Lead me into your darkness...


Тема 2 билета за Будапеща.нови [re: nisch]  
АвторDMitar (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 09:06



Здравейте,

Имам 2 билета за концерта в Будапеща. Ако някой се интересува ги продавам за цената, която е написана на билетите:

Row 23 / Seat 1 / 14900 Forint = 56 Euro
Row 24 / Seat 18 / 8900 Forint = 33 Euro



Тема Предлагам билетнови [re: nisch]  
Авторwatashi (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 23:10



имам един билет за зелената зона, ако някой се интересува, моля да пише на watashi/at/abv.bg



Тема Предлагам билет за концерта в София - зона ТЕРЕНнови [re: nisch]  
Автор oldschool (непознат )
Публикувано20.05.06 19:53



интересуващите се да пишат на icq#15299468 или да звънкат на gsm 0888 134815

Редактирано от oldschool на 20.05.06 19:53.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 10:35



razmeniam bilet za bucurest v vip zonata sre6ty bilet za sofia ot siniata zona ?45lv/comdenation@gmail.com



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-200нови [re: nisch]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 09:57



Prodawam 5 bileta za zonata neposredstweno pred scenata.


mail_junk@abv.bg

Редактирано от VlOLATOR на 29.05.06 11:38.



Тема Нали уж нямаше билети?!нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано31.05.06 14:31



Сега започнаха да се появяват от къде ли не.... някой сериозно се погрижи за процъфтяването на сивата икономика!

... а това за големия тулуп под Хемус, ме разсмя до сълзи ... Благодаря!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано31.05.06 14:53



Егати промоцията... или както е модно да пишат мургавите търговци по спирките, тия дни АКЦИЯ!

... Много ми е тъпо... уж имаше двама спонсори, а като се видя огромния интерес към концерта, наизкачаха една камара желаещи да се рекламират чрез името ВЕЛИКИТЕ... че даже и "големия тулуп под Хемус" () дири внимание покрай Депеш...
Не че имам нещо против феновете, които са останали без билети да се снабдят... даже ще се радвам за тях... но мисля, че пак ще ги изкупят "дребните бизнесмени", за да ги продават после пред стадиона!
... инак аз вчера мернах един жълто-зонов билет... много мършав за сезона - само 44 килца... сега мисля да го запозная с някой достоен фен, ако прояви желание, разбира се!

...Lead me into your darkness...


Тема Ами така е...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано31.05.06 15:10



...Лизето трябва да си пази роклята, че тя е най хубавото във визията й
... а там седят тези, които ще ходят на концерт, само защото Депеш са голяма група... пускат ги по MTV... а и като г-жа Лопес си отмени концерта, къде да идат хората?!
Шегувам се... аз познавам истински почитатели, които ще стоят в тази зона... но едва ли ще са седящи!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: Ами така е...нови [re: nenepyga]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано31.05.06 15:43



много мило моя билет е за тъпия вип защото бяха свършили билетите за пред сцената. Леле какво ще правя като си нямам рокля дали ще ме върнат от там като съм решила да се спретна с черна тениска на DM и панталон



Тема Само...нови [re: влюбeнa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано31.05.06 15:59



... няма да се притесняваш!
И от там ще се усети тръпката... а какво значение има за къде ти е билета ... нали всички ще гледаме Депеш!
... а и тъкмо, когато ти стане много мъчно, че си в "тъпия VIP", организаторите ще те утешат с една биричка!
Трябва да търсим положителното във всяка ситуация!... брей, каква мъдрост сруи от мен, да не повярва човек!

...Lead me into your darkness...


Тема Леле.....нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано31.05.06 16:33



.... ама много бавно стоплям днес
То говориш за МОна бЛиза... а аз друго разбрах... и направих очевидно неумстен коментар за визията!
I'm so sorry... и отивам да си направя кафе, че явно съм мнооооого заспала

...Lead me into your darkness...

Редактирано от nenepyga на 31.05.06 16:33.



Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано31.05.06 16:51



Май не като се прибера ще проверя.



Тема Re: Само...нови [re: nenepyga]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано31.05.06 16:55



Те вместо да черпят по добре да поукрасят София. Много празни билборди има а тези които са пълни-нищо интересно на тях.



Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор влюбeнa (непознат )
Публикувано31.05.06 22:34



Билета няма нито ред нито място. Ох успокоих се



Тема Re: prodavam bileti za koncerta v Sofiaнови [re: ko2]  
АвторLivescore (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 22:36



Продавам 2 билета за Depeche- на терена. 80лв/бр.
L_P_F_C@yahoo.com



Тема Re: Леле.....нови [re: nenepyga]  
Автор victorious (believer)
Публикувано01.06.06 12:47



Добре, де няма ли някой да каже, дали в този търговски център са се пуснали наистина такива билети на такива цени.
Толкова много хора пишеха, че търсят билети, а сега никой не се обажда.
Ако аз нямах билет, бих дал и сто лева. За правостоящ само разбира се.

спокойствие и силна храна


Тема 2 билета има тукнови [re: nisch]  
Авторbilet (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 16:57



Имам 2 билета за синята зона на Де-пеш-де-с-кола....таа, ако някой още няма такъв и има оферта да се обади да ходим заедно на концерт, дет се вика!

аа да:
jazz83@abv.bg

Ае живо здраво!



Тема BFL fan clubнови [re: nisch]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 17:55



Продавам билети за ДМ правостоящи за 35 лева. Има достатъчно!

Костадин - 0898436309

Редактирано от VlOLATOR на 08.06.06 09:06.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nenepyga]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 14:50



Здрасти, знам че е доста късно сигурно вече, но все пак да попитам дали са останали още билети на по-нормални цени. Трябват ми два ако имаш все още, предпочитам за синя зона но ако няма може и за вип или терен или каквато има. Ако може и цени да кажеш.





Тема Sorry!нови [re: Пeтя]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано08.06.06 15:49



... билетите, до които имах достъп отдавна свършиха... но те не бяха за синя зона....
Можеш да провериш в новия търговки център под Хемус. До скоро там имаше билети за зелена зона и бяха на нормални цени (нормалните цени можеш да видиш на сайта на TicketPro). Провери също в UsitColours, защото и там имаше билети до скоро, но за там ще трябва да си извадиш карта.... поради което е необходимо да си студентка. Може да провериш и тук

... всички предложени от мен източници, продават билети без "брутални печалбарски" надценки! Дано си намериш!
УСПЕХ!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Sorry!нови [re: nenepyga]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 16:27



Мерси точно си мислех че никой няма да ме види тук където се забих между мненията.

Ще проверя на тези места където казваш. Ще пиша ако има.



Тема Хихи....нови [re: Пeтя]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано08.06.06 16:36



... много сме наблюдателни в този клуб

!
... Особено аз... с тез две големи (да не кажа хубави) очи, душата на дете....
Много се надявам да намериш билети и да се размажем заедно на концерта!

...Lead me into your darkness...

Тема 1 син билетнови [re: Пeтя]  
Авторterminator.x (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 15:20



Остави мейл адрес, има вероятност за един син билет без надценки.



Тема Re: 1 син билетнови [re: terminator.x]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 18:17



mmaria_dim@abv.bg
ако намериш и два ще е супер


преди малко ми предложиха 1 за 140 лв.



Тема Re: 1 син билетнови [re: Пeтя]  
Авторbla (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 12:12



az moga da ti predloja 2 za zelenata zona za po 50lv vseki?



Тема Re: Sorry!нови [re: Пeтя]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 13:28



Ами казах че ще пиша ако намеря ама нещо не ми се иска. Като казах на някои от предложилите ми билет за 140 лв че съм си взела много по-евтино веднага ме попитаха от къде. Казвам само че имаше много добра обява от тази тема и от там си взех, а прекупвачите моля да се спрат. Надявам се до деня на концерта да не си продадат билетите - с петорна надценка.

Имайте предвид че концерта наближава не се презапасявайте че може да си останат във вас.



Тема Не знам....нови [re: Пeтя]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано12.06.06 13:56



... защо си правиш труда да ги предупреждаваш... нали знаеш, че алчността е безгранична.....Сега е актуално да се печелят разни билети по промоцийките под път и над път, след това чинно се пуска обява и се продава.... нали пари за моренце трябва да изкарат хората.
На мен ми е пределно ясно, че когато човек спечели билет за концерт, който не го интересува, най-нормалното нещо на света е да го продаде, но поне да не слага нищо (или поне някаква нормална сума) отгоре.... все пак не го е плащал тоя билет и следователно е чиста печалба, без инвестиция и с бърза реализация....


... е аз, явно не съм добър бизнесмен (че даже и мен не съм)....

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Не знам....нови [re: nenepyga]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 15:23



Лошото е че май не са само спечелилитe билетчета. Започвам да се чудя дали не са замесени и други хора с цел избягване на данъци, тъй като повечето билети са изкупени от група хора, продаващи ги сега на тройна цена. Гадното е че ако е така и самата група доста губи от цялата работа, т.е. Depeche Mode. Но не знам просто предполагам.



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор kalinaTod (непознат )
Публикувано14.06.06 15:20



Продавам 1 билет за синя зона, телефон 0898 56 10 71.



Тема ПРОДАВАМ ЧЕТИРИ БИЛЕТА ЗА ДМ В СФнови [re: nisch]  
Авторpleasure little treasure (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 15:34



Билетите са на цена 40лв
моля пишете ми на
vaseva_valiad@abv.bg



Тема Re: BFL fan clubнови [re: Koko]  
Автор vanushka (непознат )
Публикувано15.06.06 17:05



Privet:) Bih iskala da zapazq 8 bileta za koncerta na DM ,ako ima takava vazmojnost,razbira se:) V slu4ai 4e tova shtastie me ogree shte 4akam pove4e info za mqstoto na sreshtata i razbira se podtvarjdenie dali ima shans na sledniq mail: v760727@abv.bg Blagodarq predvaritelno :)



Тема Абсолютно - НЕнови [re: Яcминa]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано15.06.06 17:19



VIP билетите за за някакъв тъп сектор под трибуните, където ВИП-овете имат включена напитка и ще могат да наблюдават концерта спокойно , седнали на столчета....



Моят кум има няколко такива и не може да ги продаде сега, защото никой идиот няма да вземе тия тъпи билети с напитката.......



Тема Re: Абсолютно - НЕнови [re: TCP/lP]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано15.06.06 17:22



Аз мисля, че VIP-a е на трибуните, но мястото наистина не е добро...

...Lead me into your darkness...


Тема Споко........нови [re: Яcминa]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано15.06.06 17:42



...за теб са....но аз ти гарантирам,че не са за отпред......а някъде по трибуните.....нали има схема на билета...разгледай я, там мисля пишеше къде ще са ВИП-овете...





Тема Търся един билет за жълтата зонанови [re: nisch]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано16.06.06 01:57



Трябва ми един билет за жълтата зона, вход 5. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен. Да ми драсне един бърз и-мейл на aeronnen@abv.bg. Пак благодаря! ;))

Imagine...!

Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторtodorov (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:24



predlagam 7 bileta za koncerta,vsi4kite sa za jyltata zona,ako nqkoi se interesuva neka mi zvynne 0899811020



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: todorov]  
Автор влюбeнa (новак)
Публикувано16.06.06 15:01



Абе да не би да са направили печатница за билети. То не беше предлагане то не беше чудо.



Тема мани, мани....нови [re: влюбeнa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано16.06.06 15:15



... г-н Тодоров разби билетния бизнес в България....
... сугурно е направил маса кинти.... да е жив и здрав...



...Lead me into your darkness...

Тема Re: мани, мани....нови [re: nenepyga]  
Автор нeдa (vuztorjena)
Публикувано16.06.06 15:25



И на мен ми трябва 1 син

! След една нерзбория със замяно-обмяна на бители сина ми остана без! Моля Ви, ако някой има идея!
Моля

It's only when I lose myself in someone else
That I find myself


Тема Виж сега...нови [re: нeдa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано16.06.06 15:56



... заради Ясмина, пуснах ятаци на две места....


.... за нея намерихме, а сега няма да стопирам тези на второто място (VivaTel)... ако намерят синьо билетче - за теб е! Нищо не обещавам, но ще направя всичко възможно... и дано имаме късмет!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Виж сега...нови [re: nenepyga]  
Автор нeдa (vuztorjena)
Публикувано16.06.06 16:12



Дано, дано, дано!!!!!!!! Фена е готин и си залужава!
Свежа 13 годишна кръв! Ще го видите, надявам се след няколко дни



It's only when I lose myself in someone else
That I find myself


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
АвторAndreas (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 17:05



Продавам 3 билета за концерта на Депеш Мод за синя зона. Моля ако има интерес звънете на 0888 47 55 71. Ще отговоря на всички.





Тема Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано16.06.06 19:00



Предлагам билети за зелената зона.За повече инфо ми пишете на бележки

ДЕЯ 30.12.2004
ДИМИТЪР 17.06.2003


Тема Re: 1 син билетнови [re: bla]  
АвторFeyGirl (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 19:11



моля пиши ми на мейл адрес:
nevena_makedonska@yahoo.com



Тема Re: мани, мани....нови [re: нeдa]  
АвторAndreas (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 20:28



Здравейр от Пловдив съм и предлагам билет в синя зона - 0888 47 55 71



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: kalinaTod]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано16.06.06 22:59



Търся билети за концерта на Депеш Мод в София в зелената зона! Ще съм благодарен за всеки отговор на ICQ: 159187759. Моля, спешно е!

People are people


Тема Re: Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: iva78]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано16.06.06 23:02



Търся билети за концерта на Депеш Мод в София в зелената зона! Ще съм благодарен за всеки отговор на ICQ: 159187759. Моля, спешно е!

People are people


Тема Re: prodavam bileti za koncerta v Sofiaнови [re: nenepyga]  
АвторTeddy (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 12:52



prodavam 4 bileta za sofia 21 june, spe6no: 0878 486687
bezumno niska cena!!!!!!!!!!



Тема Re: Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: iva78]  
АвторXagrid (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 18:05



intereseuwa me na kakwa ceenna i kolko bileta imash? dai nqkakw teelefon za wryzka?



Тема Re: Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: Xagrid]  
Автор silencieux (Пристрастен)
Публикувано17.06.06 19:42



Продавам един билет за зоната на тревата.33 лева го продавам,колкото е купен.Един приятел се отказа да идва и ми дава да го продам.e-mail : arsenal_boy@abv.bg

I'm not sure what I'm looking for anymore.
I just know that I'm harder to console [martin gore]


Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-200нови [re: nisch]  
Авторkanio (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 00:35



здравейте,искам да споделя ,че билети за концерта на Depeche Mode се продават на цени от 38,5 и 49.5 в Сити Център София-новия търговски център с/у хотел Хемус в една туристическа агенция вдясно от главния вход!Не правя нарочна реклама на това място ,но за феновете които нямат все още билет мисля ,че това е вариант!Успехи ще се видим на концерта!



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Авторthefan (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 10:01



Имам 4 билета за концерта. За повече информация 088 8658281



Тема жълт билетнови [re: nisch]  
Авторyana (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 10:38



продавам един билет - в жълтата зона - 44 лв - колкото си струва .



Тема Re: Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/нови [re: nisch]  
Автор victorious (believer)
Публикувано18.06.06 14:47



даден ми е за продазба билет от 33 лева. продава си се за толкова

спокойствие и силна храна


Тема Re: жълт билетнови [re: yana]  
Авторbiso (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 14:50



ako ne si go prodala o6e obadi mi se 0898304528



Тема Re: СИН БИЛЕТ!нови [re: Яcминa]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 10:26



ако са два сините билети ще ги взема
mmaria_d@abv.bg



Тема Re: 1 син билетнови [re: Пeтя]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:01



аз сега видях че съм си объркала имейла, та ако не си го продал може да ми пишеш на:

mmaria_d@abv.bg

пък аз се чудя защо никой не ми пише





Тема Край на спекулациите!нови [re: nisch]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано19.06.06 11:04



След като наскоро се разрових в дебрите на билетите за концерта, установих, че има останали такива за синя и зелена зона... явно не се е изпило достатъчно бира и не са се пуснали достатъчно sms-и....
... след една почерпка, брутално напиване и дълго убеждаване колко близо е концерта все пак.... билетите са вече в Търговкия център Сити (до хотел Хемус) и се продават на нормални цени!!!
.... Ако някой е закъсал, да взема едно такси и да "хваща пътя за Хемус"... дано жестокият ми махмурлук не е бил напразен!
А на тези които смятат да се запасят със сини билети, искам да кажа, че концерта е след два дена и това вече е рискова инвестиция!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: СИН БИЛЕТ!нови [re: Пeтя]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано19.06.06 11:05



... виж инфото ми в края на темата!



...Lead me into your darkness...

Тема ама чакай -нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (one caress)
Публикувано19.06.06 11:08



и сини билети ли са пуснали там??!!!!!

браво, урааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!



ела със мен в мойта ледена стая и там до теб студено аз ще мечтая...

Тема Re: Край на спекулациите!нови [re: nenepyga]  
Авторtodorov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:15



Имам още 4 билета за жълтата зона,ако някой се интересува може да се свърже с мен на 0899811020



Тема Да!нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано19.06.06 11:15



... проверих лично, дали даденото ми обещание е изпълнено!


Има сини билети, но който иска, да не се помайва... че всички знаем как сивата икономика разцъфтява тез' дни!

...Lead me into your darkness...

Тема ЖЪЛТИ БИЛЕТИнови [re: nisch]  
Автор Яcминa (one caress)
Публикувано19.06.06 11:20



все още има останали от промоцията на Туборг - Мо ги продава на нормални цени - 45 лв, тел. 0889926719

ела със мен в мойта ледена стая и там до теб студено аз ще мечтая...


Тема Уточнявам!нови [re: nenepyga]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано19.06.06 11:21



Сити търговски център се намира под хотел Хемус, както наскоро го кръстихме в клуба - големият тулуп под Хемус!
Като влезнете през централния вход, в дясно има офис на туристическа агенция (срещу Информация)... на витрината има плакат на Депеш, няма как да го пропуснете!

... а цените се:
Синя зона - 50 кинта
Зелена зона - 33 кинта
Успех!

...Lead me into your darkness...

Редактирано от nenepyga на 19.06.06 11:21.



Тема Уточнявам!нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (one caress)
Публикувано19.06.06 11:30



хихихихих, какви сме бойни опълченци ....мармаладеношипкови



ела със мен в мойта ледена стая и там до теб студено аз ще мечтая...

Тема Ами...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано19.06.06 11:43



.... агентурата е в отлична форма... където и да се обърнеш, 'се някой от нашите ще срещнеш!


P.S. Поздрав за т'ва One caress, дето си си го закачила на дупето.... просто уцели десятката!

...Lead me into your darkness...

Тема Билет Синя Зонанови [re: nisch]  
Авторmalinka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 20:27



Продавам един билет за синя зона 0889 89 74 10



Тема СИНИ БИЛЕТИнови [re: nenepyga]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 09:52



Урааа и аз си купих син билет.
Значи зелените билети вчера свършиха в Сити център. Сини имаше доста. Освен там, разбрах че продават сини билети и на ул. Сердика №12 (зад ЦУМ) - офис на туристическа агенция Алма тур - по 50 или 55 лева не разбрах точно.





Тема Re: СИНИ БИЛЕТИнови [re: Пeтя]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано20.06.06 10:32



Браво!
Радвам се за теб!
Ще се разбием на концерта!

...а за еднаквите мнения, не се спичай VIOLATOR ще се погрижи!



...Lead me into your darkness...

Тема Зеленнови [re: nenepyga]  
АвторИтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:46



Случайно на някого да му се намира Зелен билет и той да е на по-нормална цена?


ita_staneva@yahoo.com ми е мейла.



Тема подарък - билет.нови [re: nisch]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:18



навремето си взехме билети за концерта, обаче мои приятели неочаквано заминаха в чужбина и сега имам един билет.
който иска да дойде с мен във вип зоната да ми пише на icq 318128925
налага се да сме заедно, защото трябва да се знае, че билета не е свободно раздаден-по причини.



Тема Re: подарък - билет.нови [re: x]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 19:21



Verno li e ,4e v siti centar biletite sa fal6ivi???? Edin priqtel si vze dnes 2 ,no sled kato se pribra i gi sravni s ediniq koito ima6e se okaza,4e tezi sa nqmali voden znak. 6te moje li da si vyrne parite ???



Тема глупости!нови [re: sasho]  
Автор Яcминa (one caress)
Публикувано21.06.06 08:41



в ситито продават съвсем нормални билети, споко!

ела със мен в мойта ледена стая и там до теб студено аз ще мечтая...


Тема Продавам билет - жълта зонанови [re: nisch]  
Автор myozoff (непознат )
Публикувано21.06.06 10:56



С огромно съжаление съобщавам, че продавам билет за концерта на Депеш довечера. Билетът е за жълта зона, вход 4.
За контакти: 0888475504
е-мейл: yozoff@gmail.com

Макс



Тема Prodavam pokana za Depecheнови [re: nisch]  
Автор diofan (непознат )
Публикувано21.06.06 11:43



Редактирано от VlOLATOR на 21.06.06 11:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.