Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 15.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Търся/Предлагам билети за Angel Tour /2005-2006/  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 09:06



Здравейте,
слушам с удоволствие ДМ, но като чета вашите постинги от време на време, разбирам, че не съм върла фенка като вас:-) "Много рано" се осветли идеята да посетя концерта им на 21.01. в ЛТУ Арена. Разбира се концертът е отдавна абсолютно разпродаден. Диря из нета карти, но цените, които се предлагат са убийствени. Останали са билети само в бизнес-classата по 135,- парчето, а на мен ми трябват 2. Като бонус се предлага и aftershow-парти, на което не желая да ида. Обмислям варианта и с ebay, но ми e малко рисковано. Имате ли някакви предложения / съвети или клаузата е напълно загубена?


violator:
Много моля,...обяви за ТЪРСЕНЕ или ПРЕДЛАГАНЕ на БИЛЕТИ за Touring the Angel /2005-2006/ на Depeche Mode....САМО в тази тема! Oтделни теми, пуснати по въпроса, ще бъдат изтривани без предупреждение!
Обяви за спекулативна /над официалната цена на промоутъра/ продажба на билети за концерта в България също ще се трият без предупеждение. Тоест - ако има хора с такива намерения и искат постът им да съществува - постъпете хитро и не пишете цената си, а просто оставете мейл или телефон за контакт.

Редактирано от VlOLATOR на 28.04.06 22:54.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: nisch]  
Автор вaлepи (FUSE)
Публикувано15.12.05 21:35



правостоящи?

ето ти eдин за 109?

http://www.ticketbande.de/shop/concert_detail.php?ID=404&&datum=21.01.2006&&time=00%3A00%3A00

има и за 95 предния ден 20-01 пак там:) утре ще ти потърся още....

Редактирано от вaлepи на 15.12.05 21:52.



Тема Хм........нови [re: nisch]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.12.05 09:55



........егати съвпадението......


Ако намериш билети се обади - ние сме там......

Там сме



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: вaлepи]  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 11:29



На 20.01. няма как да стане. Затова търся за 21.01. Благодаря за сайтa. Мамка my и 109,- за 1 билет не са малко, като се има впредвид, че правостоящите са с оригинална цена по 58,-. Още се чудя какво да правя.
На мнение съм обаче, че едно такова изживяване си струва парите!



Тема Re: Хм........нови [re: TCP/lP]  
Авторnisch (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 11:32



Уха, отдавна ли взе билетите? Имам малко притеснения, че местата, които се продават са ужасно далечни и от там нищо няма да се вижда. Като гледам снимката, която си постнал, тя доста отдалечко е правена.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: nisch]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 10:48



Продавам 2 билета за концерта на Depeche Mode в Париж на 23/02/2006. За контакти:valkara@mail.bg



Тема Re: Хм........нови [re: nisch]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано20.12.05 11:00



Билетите съм ги купил още лятото, защото свършиха точно за 1 седмица....

А относно снимката - разбира се, че не съм я правил аз, а някой журналист......взех я от сайта на стадиона - аз ще съм при всички положения доста по-близо до сцената, не че има толкова голямо значение де....








22.12.2005, 20:10, Канал 1



Тема OOOOOO!!!нови [re: val]  
Автор VlOLATORМодератор (The Revelator)
Публикувано20.12.05 11:11



не е истина, не мога да повярвам!

не мога да повярвам, че се появи някой с подобна оферта /информация/....и не изцвъка цяла нова тема по въпроса
....а чинно си намери съответна тема и направи най-логичното нещо на света - пусна си поста където му е мястото!

хххъъъъъ, благодаря ти, друже! ти ми върна надеждата, че са останали интелигентни юзъри, които мислят какво правят! бях твърде отчаян напоследък!

тържествено обявявам това за поста на годината, хъ!хъ!хъ!

-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Редактирано от VlOLATOR на 20.12.05 11:12.



Тема Re: Търся 2 билета за концерта на ДМ на 21.01нови [re: val]  
Авторdusheto (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 16:23



Az puk bih iskala da si razmenja bileta za koncerta na DM na 11.03.2006 v Mannheim sreshtu edin bilet za koncerta v Frankfurt na 26.01. Mojat bilet si go zeh za 60 kinta, zverski kusmet! Pri vsi4ki polozhenia az njama da sum v Germany prez mart, taka che ako ne uspeja da go razmenja, shte go prodam, i to za ekvivalentnata mu cena, a ne kato tupite ebay-ri! Taka che mozhe da me kontaktirate na:

Velina: dusheto@yahoo.com

Ex, chestno vi kazvam, radvam se za koncerta na DM v BG, no ne bih otishla....



Тема razmenjam bilet na DM: Mannheim sreshtu Frankfurtнови [re: dusheto]  
Авторdusheto (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 16:25



zabravih da smenja logoto na temata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.